Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zimski prelazni rok-Vesti, spekulacije, komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    bekem u psg

    Comment


    • #47
      Prema pisanju france football-a, nakon sto su Teveza prepustili drugim klubovima, PSG se okrece Hulku.


      Molio bi da kad mislite napisati neki transfer provjerite je li vec neko drugi napisao taj transfer.
      Last edited by danijelkr; 22-12-11, 13:35.

      Comment


      • #48
        Trener Villareala Garrido dobio otkaz

        Macheda ce izgleda preci u Wigan na posudbu do kraja sezone

        Chelsea ce mozda pokusati dovesti Krasica na posudbu jer ovaj u Juventusu ne igra nikako

        Zbog velikih problema sa povredama u ekipi Newcastle-a,njihov trener ce ponuditi 10 miliona za Verthongena iz Ajax-a

        Zenit potvrdio interesovanje za Arsavina,mislim da ce se ovo realizovati jer je u interesu Arsenala da ga se rijese

        Glavonja Mancini zeli i Hazarda,koji kosta oko 40-ak miliona(izgleda da mu je Mansour dao zeleno svijetlo da ga proba dovesti),ovaj novac su jos spremni ponuditi PSG(ovo mislim da se nece realizovati jer Lille nije uopste losiji od njih i to mu i ne bi bio vidan napredak u karijeri),Real Madrid koji je njegova najveca zelja(ovaj transfer bi vjerovatno sacekao ljeto) i Arsenal(nisam siguran kako ce oni dati ovi lovu ali nikad se ne zna,realno potreban im je...

        Michael Skibbe novi trener Herthe
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • #49
          PSG otpustio trenera Antoinea Kombouarea

          Spoiler
          Sportski direktor PSG-a Brazilac Leonardo uručio je danas otkaz treneru Antoineu Kombouareu, prenijela je danas agencija AFP.
          "Leonardo je danas obavijestio Kombouarea o otkazu", izjavio je izvor blizak dosadasnjem treneru PSG-a.
          Kako je istaknuto, otkaz su dobili i pomoćnici Kombouarea.
          Očekuje se da će zvanično saopštenje PSG-a biti objavljeno u toku dana.

          Comment


          • #50
            Cista logika,ljudi preuzeli celo tabele i on dobije otkaz,Leonardo je bas lik
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • #51
              Joj valjda Krasic nece doci u Chelsea, sta ce nam on...
              Zasad nisam siguran da ce biti nesto od toga jer se Boas u posljednje vrijeme oglasava povodom svakog igraca koji je povezan, a za Krasica nije nista rekao.

              A ne kontam sta ce City-ju Hazard, ljudi su popunjeni bukvalno na svakoj poziciji sa 2 dobra igraca. Nasri nije uvijek siguran da ce igrati prvu. Veoma dobro krilo, Johnson grije klupu, sta ce im sada i Hazard... Imaju sirinu u ekipi, odlicne rezultate. Stvarno im je Hazard nepotreban...
              Last edited by bracala; 22-12-11, 14:02.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • #52
                Originally posted by tata Mumi View Post
                Joj valjda Krasic nece doci u Chelsea, sta ce nam on...
                Zasad nisam siguran da ce biti nesto od toga jer se Boas u posljednje vrijeme oglasava povodom svakog igraca koji je povezan, a za Krasica nije nista rekao.

                A ne kontam sta ce City-ju Hazard, ljudi su popunjeni bukvalno na svakoj poziciji sa 2 dobra igraca. Nasri nije uvije siguran da ce igrati prvu. Veoma dobro krilo, Johnson grije klupu, sta ce im sada i Hazard... Imaju sirinu u ekipi, odlicne rezultate. Stvarno im je Hazard nepotreban...
                Zar ne kontas njihovu logiku? Imaju toliko para da kupuju samo da drugi klubovi ne bi mogli .
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Nama koji normalno razmisljamo Hazard nije potreban, ali treneru kakav je Mancini ocito jeste. Hazardu je bolje da ode gdje ce biti glavni u ekipi, a ne u City gdje se nista ne zna. Ja stvarno ne znam kako Mancini do sad nije napravio vecu razliku na tabeli sa onakvim sastavom.

                  Leonardo ce pokusati sad dovesti Beniteza ili svog prijatelja Carlo Ancelotti-a.

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by tata Mumi View Post
                    Joj valjda Krasic nece doci u Chelsea, sta ce nam on...
                    Zasad nisam siguran da ce biti nesto od toga jer se Boas u posljednje vrijeme oglasava povodom svakog igraca koji je povezan, a za Krasica nije nista rekao.

                    A ne kontam sta ce City-ju Hazard, ljudi su popunjeni bukvalno na svakoj poziciji sa 2 dobra igraca. Nasri nije uvije siguran da ce igrati prvu. Veoma dobro krilo, Johnson grije klupu, sta ce im sada i Hazard... Imaju sirinu u ekipi, odlicne rezultate. Stvarno im je Hazard nepotreban...
                    Ovo su sve spekulacije i ja prenosim ono na sta naletim,osim ako bas smatram da je nesto nebulozno,evo i linka

                    http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...-Juventus.html

                    Mancini je budala,njemu uvijek treba igraca i jel vidio da neki jaci tim zeli nekog dovesti eto i njega,nadam se samo da ce Eden procijeniti situaciju i vidjeti da bi to bio glupo potez,mislim da bi se on i tamo snasao ali mu je bolje da ode negdje drugo
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • #55
                      Postoji mogucnost da Ronaldo ode iz Reala na kraju sezone, tako da ne bih iskljucio njih iz prica o Hazard-u, a ako oni ponude, ide on u Madrid.

                      Ili u slucaju odlaska Ozil-a, mada se on nigde ne seli, u to sam poprilicno siguran.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by danijelkr View Post
                        Leonardo ce pokusati sad dovesti Beniteza ili svog prijatelja Carlo Ancelotti-a.
                        jos juce pre tekme se znalo da ce komboure dobiti otkaz, ancelotti bi trebao da mu je zamena... a mozda dovedu i teveza

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by D-Wade View Post
                          Postoji mogucnost da Ronaldo ode iz Reala na kraju sezone, tako da ne bih iskljucio njih iz prica o Hazard-u, a ako oni ponude, ide on u Madrid.

                          Ili u slucaju odlaska Ozil-a, mada se on nigde ne seli, u to sam poprilicno siguran.
                          Gdje ce Ronaldo,u Milan???Oni nemaju 5 miliona da daju za Akvilanija,a i duzni su Barceloni nekih 20-ak miliona,jos samo postoji mogucnost da se vrati u Manchester ali ne znam koji,posto ako objavi da postoji mogucnost odlaska eto Mancinija jer mu je i on potreban,naravno tu je i UTD uvijek ali previse je to para za njih trenutno.Ja sam ipak ubijedjen da bi bio vise nego adekvatna zamjena za Portugalca,mozda je cak korisniji za ekipu,ali ipak mi je tesko zamisliti da bi CR otisao negdje z Reala barem jos par godina.Ozil nece nigdje,on je klasicni veznjak i kao takav Realu je potreban,doci ce on na svoje
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • #58
                            Ja koliko znam Hazard je izjavljivao da bi igrao samo u Arsenalu ili Realu, jer su to klubovi za koje je navijao kao decak.
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by carter985 View Post
                              jos juce pre tekme se znalo da ce komboure dobiti otkaz, ancelotti bi trebao da mu je zamena... a mozda dovedu i teveza
                              Mozda ti se ne da citati ova tema ili njene prethodne stranice jer vidim da nisi nista pogledao sto zaklucujem iz tvoja dva posta,ali barem procitaj par postova ispred i iza ovog tvog,skrnavis odlicnu temu!
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by KingEric7 View Post
                                Zar ne kontas njihovu logiku? Imaju toliko para da kupuju samo da drugi klubovi ne bi mogli .
                                Pa eto izgleda da je to taktika...

                                Mislim da se razumijemo, ja nemam nista protiv da trosi onaj ko ima. Ali treba trositi kada ti je potrebno. Kada ti je ekipa dotrajala, kada u slucaju povrede ti nemas dovoljnu sirinu na klupi, kada ne idu rezultati, kada uvodis novu generaciju igraca u tim... Eto to su neke situacije u kojima se treba potrositi, ali rekao sam, City je dovoljno potrosio, sastavili su odlicnu ekipu. Sa ovom ekipom mogu igrati komotno 3 godine da ne dovode nikoga... Bolje da su doveli drugog trenera ako vec zele dovoditi nesto, igracki im niko vise ne fali.

                                @danijelkr
                                Ako se ne varam Ancelotti je izjavio da zeli voditi neki tim u Engleskoj...
                                Last edited by bracala; 22-12-11, 14:13.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X