Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Preseason 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Narocito kad imaju dupli acc.
    1. Au druze, tebi se vec duplira!?
    2. Nisam prozivao nikoga od vas, samo sam se podsetio posta posle prethodnog meca jednog od clanova, pa mi bilo smesno, inace, i dalje tvrdim da je Miami dosta bolji od Orlanda trenutno.
    3. Zna se ko provocira uvek ovde, pogotovo jer je prvi mec isto bio presesaon...
    Sportski pozdrav ;)

    Comment


    • Originally posted by The Dominator View Post
      1. Au druze, tebi se vec duplira!?
      2. Nisam prozivao nikoga od vas, samo sam se podsetio posta posle prethodnog meca jednog od clanova, pa mi bilo smesno, inace, i dalje tvrdim da je Miami dosta bolji od Orlanda trenutno.
      3. Zna se ko provocira uvek ovde, pogotovo jer je prvi mec isto bio presesaon...
      Sportski pozdrav ;)
      Nije moj posao da banujem ali zna se koji ti je drugi acc.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Nije moj posao da banujem ali zna se koji ti je drugi acc.
        Pa daj reci, da znam i ja, ili sam jedini neobavesten? Ne bih vise off topic, ali rekao sam ti, forum pratim od sredine prosle sezone, a profil mi je od pre mesec dana, cak i manje...

        Comment


        • Nije tema za prepiranje, tako da slobodno mozete prestati, da ne moramo druge metode primenjivati. Sa druge strane, ako se tekma nije gledala, ne treba se ni komentarisati...toliko.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Evo dok je jos preseason da resimo neke stvari jer bez zajebavanja u ozbiljnim temama necu tolerisati mnoge stvari, pa makar morao sve provokatore da banujem.
            Svaki clan koji konstantno bude provocirao (ajde razumem da se covek iznervira u nekom momentu, pa pocne da pise svasta, ljudi smo) ce biti deratizovan sa foruma, nikoga od nas ne zanima lecenje vasih frustracija, ovde smo da pricamo o kosarci i da nam bude lepo, a ne da moramo selektivno da citamo teme zbog vasih gluposti. Prepirite se i svadjajte slobodno (to i jest' poenta foruma), ali samo argumentovano! Ove prazne price, da ponovim, ama bas nikoga ne zanimaju osim vas koji ih pisete. Ovo mozete slobodno da shvatite kao zadnje "fino" upozorenje, kad pocne da se igra ozbiljna kosarka, postaje ozbiljno i ovde. Nema kvaliteta bez neke discipline, bar osnovne.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Ae malo da ne pisemo o tome... Sad sam citao da Kobe ima povredu suterske ruke i da ce potpuno ozdraviti tek za 3-4 nedelje. A Pisalo je da KObe nece igrati day to day. I da li ce on igrati protiv Bullsa ili ce pauzirati taj mec? Msm ako ne igra onda bolje da se ne igra uopste taj mec , Posto i Drew ne igra pa da bude sluzbeni rezultat 20-0 za Bullse.

              Comment


              • Originally posted by LejkerBoy View Post
                Ae malo da ne pisemo o tome... Sad sam citao da Kobe ima povredu suterske ruke i da ce potpuno ozdraviti tek za 3-4 nedelje. A Pisalo je da KObe nece igrati day to day. I da li ce on igrati protiv Bullsa ili ce pauzirati taj mec? Msm ako ne igra onda bolje da se ne igra uopste taj mec , Posto i Drew ne igra pa da bude sluzbeni rezultat 20-0 za Bullse.
                Sto se tice Kobe-eve povrede, znace se detalji nakon vecerasnjeg treninga. Nije jos nista sigurno..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment






                • Je l' moguce da niko nije video ovo?
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post




                    Je l' moguce da niko nije video ovo?
                    NASTY

                    Comment


                    • Kakva rampa Biyombo-a

                      Comment


                      • Originally posted by The Dominator View Post
                        "Poceli su da otpadaju tockovi !"
                        Nisam imao net juce i prekjuce, ne odgledah nijedan mec, ali vidim da se rookie igraci dosta forsiraju, i da nije sve tako crno, kao sto su najavljivali pre drafta, cini mi se da ce biti vec ove sezone par igraca koji ce odigrati zapazenu ulogu u svojim klubovima. Hoce li biti prenosa na sport klubu 25. ?
                        Prema dosadasnjim rezultatima i doprinosima,za sada bih izdvojio Kembu Vokera(ipak,rano je,tek je predsezona),mozda vec kao ruki postane glavni igrac Sarlota...videcemo...Odusevio me je dolazak Bijomboa,tako da Bobcats-i polako grade ispocetka,na dobrim osnovama

                        Comment

                        Working...
                        X