Announcement

Collapse
No announcement yet.

NCAA football

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NCAA football

    Red je i da momci sa koledza dobiju malo paznje.
    Juce i Obama bio na utakmici Army vs Navy
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

  • #2
    Hvala za temu, bas u pravo vreme pre Bowl utakmica i BCS Championship. Videcu ovih dana da ispisem o sistemu, posto sam se fino navukao na NCAA football ove godine.

    Ako pratite za koga navijate?

    Moji favoriti su LSU Tigers i Notre Dame Fighting Irish.



    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #3
      Hoces da mi kazes da mi je tajming dobar
      Ja uvek u koledz fuci navijam za Yellow Jackets-e!
      Last edited by Liverpool FC; 11-12-11, 11:16.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • #4
        Ovogodisnji Heisman Trophy Winner Robert Griffin III, poznatiji i kao RG3.

        http://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Griffin_III











        ZVER
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #5
          Smem da se kladim da je isti tip igraca kao sto je Vick?

          Comment


          • #6
            Originally posted by Ljuba90 View Post
            Smem da se kladim da je isti tip igraca kao sto je Vick?
            Vrlo slican, ali nesto visi i sa boljim pasom. Bice zverina
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #7
              Originally posted by NebojsaNS View Post
              Vrlo slican, ali nesto visi i sa boljim pasom. Bice zverina
              Ma svi tamnoputi su takvi

              Luck ce biti bolji

              Comment


              • #8
                Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ma svi tamnoputi su takvi

                Luck ce biti bolji
                Ma Luck ce biti top 5 QB svih vremena ovim ritmom, nije on u istoj prici. Ali uvek sam voleo QBeve koji su double-threat, koji mogu i rukom i nogama.
                Last edited by Nebojsa; 11-12-11, 14:09.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #9
                  Bas me zanima sta ce biti sa Luckom...Da li ce izaci na draft? Da li ce ga Coltsi trejdovati ili ce biti backup Paytonu i uciti od njega? A mozda ce Payton otici u penziju?

                  Comment


                  • #10
                    Pustiti ga da uci par godina od Peyton-a i eto zvercuge na duge staze...
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #11
                      Sigurno ce izaci na draft. 99.9 posto ce ga uzeti Coltsi, ovakav igrac se na draftu pojavljuje jednom u 20ak godina. Uostalom Payton ce propustiti celu sezonu sa vrlo nezgodnom povredom koju ni doktori izgleda ne mogu do kraja da kontrolisu jer su osteceni i neuroni. Svakako ce imati 36 godina kada se vrati. A moze mnogo da mu pomogne, boljeg ucitelja ne moze da pozeli, uz to niko ne zna te recevere kao Payton.
                      Sve u svemu, idealno za sve u toj prici, Manning moze na miru u penziju bez da mu vestacki Coltsi produzavaju fudbalski zivot na obostranu stetu (vidi pod Favre - Minny), Coltsi dobijaju QBa i vodju za sledecih 15 godina (i marketinski veliku zvezdu i nekog ko ce im prodavati karte), Luck dobija fino prilagodjavanje na NFL bez da se odmah ocekuje da od nekog luzerskog tima napravi PO ekipu i dobija odlicnu ekipu recevera na koje ce ga Payton navici. Win - win - win.
                      Last edited by Nebojsa; 11-12-11, 13:56.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #12
                        Mada idalje je trka za suck 4 Luck trofej
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • #13
                          http://sports.espn.go.com/ncf/news/story?id=6672862

                          Sutra pocinje Bowl season Gledajte sto vise mozete, ovo je pravi college football, pogotovo ne propustite BCS games

                          Monday, January 2, 2012 – Rose Bowl Game presented by Vizio: #5 Oregon (11–2, Pac-12 Champion) vs. #10 Wisconsin (11–2, Big Ten Champion)
                          Monday, January 2, 2012 – Tostitos Fiesta Bowl: #3 Oklahoma State (11–1, Big 12 Champion) vs. #4 Stanford (11–1, Automatic "3–4 Rule"[17])
                          Tuesday, January 3, 2012 – Allstate Sugar Bowl: #13 Michigan (10–2, At-Large) vs. #11 Virginia Tech (11–2, At-Large)
                          Wednesday, January 4, 2012 – Discover Orange Bowl: #15 Clemson (10–3, ACC Champion) vs. #23 West Virginia (9–3, Big East Champion)
                          Monday, January 9, 2012 – 2012 BCS National Championship Game: #1 LSU (13–0, BCS #1, SEC Champion) vs. #2 Alabama (11–1, BCS #2)
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #14
                            Ko voli, jako dobra utakmica na ESPN Americi, Toledo - Air Force, tek pocelo drugo pouvreme a palo je 63 poena.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #15
                              Ljudi moji da vi znate sta propustate

                              I just freakin` love college football.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment

                              Working...
                              X