Announcement

Collapse
No announcement yet.

NPower Championship 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • zigara 4 komada dadne lidsu.. pantela neverue a stankela koma

    Comment


    • Evo golova od sinoc:

      sigpic

      Comment


      • West Ham - Millwall na Sk+ u subotu.Biće svega na Upton Park-u,a englezi namerno stavili da igraju u podne da bi preduhitrili navijače da nemaju vremena da pre utakmice svrate do paba na zagrevanje

        Comment


        • Koga biste pored Readinga i Southamptona voleli videti u PL naredne sezone(mislim na ona 4 tima koja ce igrati play-off) ? Ja bih najvise voleo W.Ham ili Cardiff.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Odakle odluka SK-a da mečeve zadnjeg kola prenose na SK3,4,5 i ko to može da gleda?Najpopularnija 2.liga na svetu ustupa mesto tenisu.Imate prostora u programskoj šemi da barem 1 meč šampionata stavite na sk+.Napravite i vi neki "preokret" pa stavite prenos na sk+.

            Comment


            • Originally posted by Topdzija View Post
              Koga biste pored Readinga i Southamptona voleli videti u PL naredne sezone(mislim na ona 4 tima koja ce igrati play-off) ? Ja bih najvise voleo W.Ham ili Cardiff.
              Ja bi licno volio da to bude Kardif, time bi Velsani dobili 2. klub u najelitnijoj ligi
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Blekpul ima 0-1 na poluvremenu u Birmingemu i time domaci tim treba da postigne 3 gola da bi prosao.
                Ako ne dodje do velikog cuda finale izmedju Vest Hema i Blekpula , navijacu za Blekpul
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Blackpool - West Ham u finalu play-offa za Premier ligu. Kakva ce to utakmica biti ! Kad se inace igra to finale ?

                  Prosle sezone se secam finala play-offa izmedju Swansea i Readinga. Bogami, to je bila jedna od najboljih utakmica koje sam gledao prosle sezone. Kolko se secam Reding je imao 0-2, pa Swansea preokrenuo na 3-2.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • 19.05. na Vembliju
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Originally posted by MakiVW View Post
                      19.05. na Vembliju
                      To ce biti bolji mec od finala LS, videcete. Nadam se da ce SK prenositi na obicnom.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Pa sigurno ce da prenose. Kad su ispratili celu sezonu, playoff meceve, bice u finale sigurno. Spektakl je zagarantovan. Vise bih voleo da prodje West Hem. Mada, ko god da izgubi i ne plasira se u Premijer ligu, bice zalosno, jer zasluzuju to zbog nacina na koji igraju fudbal i jedna i druga ekipa.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Počinje sezona 2012/13 u Champinship-u.Promenite naslov teme!Ko bi mogao u Premier ligu?Mislim da je red da konačno uđe Kardif,uvek su tu blizu ali nikad da završe posao.Za ostala 2 tima što bi rekli,prvenstvo je dugačko i lopta je okrugla

                          Comment

                          Working...
                          X