Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis off season, ocekivanja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Dobrodosao,nadam se da ce ti biti prijatno ovdje

    Murray sad ima covjeka koji je prolazio kroz sve kroz sta Skot prolazi i vjerujem da ce Andy biti opasan
    sigpic

    Comment


    • #77
      Originally posted by Captain Jack Sparrow View Post
      Osvajac AOa- Đoković Novak
      Osvajac RGa- Đoković Novak
      Osvajac Wa- Đoković Novak
      Osvajac USOa- Đoković Novak
      Olimpijski pobjednik- Đoković Novak
      Osvajac WTFa- Del Potro
      Najprijatnije iznenadjenje- ne zanima me
      Najbolji veteran- James Blake
      Najvise Mastersa- Đoković Novak
      Najvise turnira serije 500- Del Potro
      Najvise turnira serije 250- Janko
      Ko zavrsava godinu na 1. mjestu- Đoković Novak
      Top 5: Đoković, Del Potro, Nadal, Marej, Tsonga

      Ja sam apsoluno uveren da Novak osvaja Golden Slam ove godine, a ko misli da sam nerealan, neka pogleda postove ovih koji su napisali da će povređeni Nadal, koji neće ni trenirati par nedelja nakon AO, ili federer koji je odigrao jedno GS finale prošle godine da osvoji sve, pa nek mi nešto kažu. Ja svoje tvrdnje baziram na realnim činjenicama, odnosno pre svega na prošloj sezoni i trenutnoj formi igrača. Ko sumnja u formu Novaka Đokovića, neka pogleda ovaj poslednji turnir koji je odigrao. Da, mnogi će reći to je samo egzibicioni turnir koji ništa ne znači, ali ako pogledate način na koji je on to odigrao, a biće sasvim sigurno još bolji na predstojećem grend slemu, onda je jasno da ni u narednoj godini neće imati dostojnog rivala.
      Bravo, majstore! Volim kad covek dodje i odmah isporuci znanje!

      Comment


      • #78
        Originally posted by Vladan View Post
        Dobrodosao,nadam se da ce ti biti prijatno ovdje

        Murray sad ima covjeka koji je prolazio kroz sve kroz sta Skot prolazi i vjerujem da ce Andy biti opasan
        Ovo ce biti Andyeva godina!

        Comment


        • #80
          Captain Jack Sparrow, jesi li i ti jedan od onih koji namerno pisu Federer malim slovom? Ne provociram, samo pitam
          in another life
          I will love you again, RF.

          Comment


          • #81
            Originally posted by Shardonnay View Post
            Captain Jack Sparrow, jesi li i ti jedan od onih koji namerno pisu Federer malim slovom? Ne provociram, samo pitam
            Provokator veliki

            Comment


            • #82
              Po svemu sto smo videli iz prethodne godine verovatnije je da Novak osvoji Golden Slam plus Gold na OI, nego da ovo bude Endijeva godina. Iz toga ispada da si ti mnogo veci provokator..

              Comment


              • #83
                Originally posted by Mr. Leon View Post
                Po svemu sto smo videli iz prethodne godine verovatnije je da Novak osvoji Golden Slam plus Gold na OI, nego da ovo bude Endijeva godina. Iz toga ispada da si ti mnogo veci provokator..
                Ma naravno, vi ocekujete da ce Novak da osvoji sve sto se osvojiti moze, a ako se to ne desi, vi cete da pljujete po njemu, kao sto ste i po fudbalerima...
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • #84
                  Originally posted by ivan piper View Post
                  Ma naravno, vi ocekujete da ce Novak da osvoji sve sto se osvojiti moze, a ako se to ne desi, vi cete da pljujete po njemu, kao sto ste i po fudbalerima...
                  Ne, nego samo necemo dozvoliti da nas neko keca u glavu! Ako napisemo da ce Novak osvojiti sve, mi smo provokatori, a kad vi odvalite glupost da ce ovo biti Marejeva godina, nikom nista..

                  Comment


                  • #85
                    Originally posted by Mr. Leon View Post
                    Ne, nego samo necemo dozvoliti da nas neko keca u glavu! Ako napisemo da ce Novak osvojiti sve, mi smo provokatori, a kad vi odvalite glupost da ce ovo biti Marejeva godina, nikom nista..
                    Pa niko nije rekao da ste provokatori zbog Novaka koliko ja vidim, vec zato sto je momak napisao federer malim slovima( mozda i slucajno) kao da je on niko i nista, a ne jedan od najboljih u istoriji tenisa, da ne kazem najbolji, jer ce pojedini poceti da smaraju...
                    On navija za Andy-ja, i ima pravo da se nada. Vi navijate za Novaka, i vi imate pravo da se nadate, ali -nema potrebe za provokacijama ;)
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • #86
                      Originally posted by ivan piper View Post
                      Pa niko nije rekao da ste provokatori zbog Novaka koliko ja vidim, vec zato sto je momak napisao federer malim slovima( mozda i slucajno) kao da je on niko i nista, a ne jedan od najboljih u istoriji tenisa, da ne kazem najbolji, jer ce pojedini poceti da smaraju...

                      Napisao je federer malim slovima? U jeeee... pa sad bi trebalo nov forum da napravimo samo da bi mu skrenuli paznju da je pogresio! Smarate sa tom potrebom da uvek kidisete kada je vase bozanstvo ugrozeno!

                      Comment


                      • #87
                        Originally posted by Mr. Leon View Post
                        Napisao je federer malim slovima? U jeeee... pa sad bi trebalo nov forum da napravimo samo da bi mu skrenuli paznju da je pogresio! Smarate sa tom potrebom da uvek kidisete kada je vase bozanstvo ugrozeno!
                        Ma ne covjece, mislim nije ni meni to problem, nisam ni obratio paznjuna to, niti ja navijam za Federera, nego jednostavno kazem da nema potrebe da se provocirate medjusobno sbog sitnice.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • #88
                          Originally posted by ivan piper View Post
                          Ma naravno, vi ocekujete da ce Novak da osvoji sve sto se osvojiti moze, a ako se to ne desi, vi cete da pljujete po njemu, kao sto ste i po fudbalerima...
                          Samo da kazem da ja nikada ne pljujem po Novaku,koliko je imao kriznih situacija u karijeri ja sam samo govorio idemo dalje i verovao u njega i ove godine je dokazao koje i sta je kad je resio problem sa alergijom i svim stvarima koje su mu smetale,i siguran sam da se nece zadrzati na jednoj godini,dokaz je i Abu Dabi zbog Novakove odlicne igre u ovom delu sezone,to mnogo obecava ali mora sada jos da radi nema opustanja,i siguran sam da hoce pakleno ce trenirati sada u Australiji
                          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                          Comment


                          • #89
                            Ne znam, mozda je slucajno napisao, zato sam ga i pitala, bez zadnjih namera, stvarno. Ali znam dosta ljudi, koji namerno pisu Federer malim slovom, i jos imaju i argument-malo slovo za malog coveka. Ali ajde da stavimo ovde tacku na celu pricu da ne bi dobili opomenu od admina svi zajedno.
                            in another life
                            I will love you again, RF.

                            Comment


                            • #90
                              Originally posted by MiljanVR View Post
                              Samo da kazem da ja nikada ne pljujem po Novaku,koliko je imao kriznih situacija u karijeri ja sam samo govorio idemo dalje i verovao u njega i ove godine je dokazao koje i sta je kad je resio problem sa alergijom i svim stvarima koje su mu smetale,i siguran sam da se nece zadrzati na jednoj godini,dokaz je i Abu Dabi zbog Novakove odlicne igre u ovom delu sezone,to mnogo obecava ali mora sada jos da radi nema opustanja,i siguran sam da hoce pakleno ce trenirati sada u Australiji

                              Opusti se covjece ;)
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment

                              Working...
                              X