Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Formula 1

    Hocete li i sledece godine prenositi F1?
    I da li imate u planu IndyCar ili Nascar?
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

  • #2
    f1 ce se prenositi ja bih volio pored toga jos DTM zato sto se sledece godine vraca bmw i to ce biti extra
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

    Comment


    • #3
      Ja bi voleo IndyCar ako moze jer DTM ima na satelitu slobodno da se gleda.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #4
        Dobio sam vas kanal u mojoj kablovskoj, pa me zanima kakvi su komentatori za f1, jel su zanimljivi, strucni, ili grese i dosadni?
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • #5
          Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
          Dobio sam vas kanal u mojoj kablovskoj, pa me zanima kakvi su komentatori za f1, jel su zanimljivi, strucni, ili grese i dosadni?
          hahahah hahah videces
          www.balkansimracing.com/forum

          Real cars. Real racing. Dobrodosli

          Comment


          • #6
            Pa reci mi da znam ;)
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • #7
              imas u delu formula 1 pa nadji tamop...pise komentatori i tako nesto....pa citaj...pa zakljuci zasto su zakljucali topic ?
              www.balkansimracing.com/forum

              Real cars. Real racing. Dobrodosli

              Comment


              • #8
                Znaci ne valjaju komentatori?
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • #9
                  Ma samo da se nauci pravilno izgovarati imena vozaca.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • #10
                    Evo sinoc sam gledao prvi put f1 na sport klub prime i mogu reci da sam zadovoljan komentiranjem. Trka je bila ona u Valensiji.
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • #11
                      Ja sam iz BiH, i žrtva sam tokom prenosa F1. Sport Klub prenosi F1, na njemu su komentatori sjajni, ovi u BiH dok prenose F1 ili nešto slično su dno dna. To je jedno. Drugo, televizije to prenose iz vlastitih interesa, jer tokom prenosa jedne F1 trke, oni po 15 puta uključuju reklame po 2 minuta, znači, faktički, odgledam kad sve spojim oko polovinu trke. Komentatori su katastrofa kako prenose. Ono što mene zanima je to da li može, da li postoji mogućnost da Sport Klub kao televizija obezbijedi prenos F1 i u BiH, da ne zatvaraju kanal dok je F1 na programu, da mogu fino da gledam na Sport Klubu, a ne ovamo na nekoj atv ili tv1, za koje čujem samo kad se desi ovakva situacija kao ove sezone kad je F1 u pitanju, dok atv nije kupio prava prenosa mogao sam fino da gledam F1 trku, i to mislim da je zadnja koju sam ove sezone mogao u cjelosti gledati na Sport Klub bila VN Kanade. Ako ne za ovu onda bar za narednu sezonu, da ne bude kao ove sezone, znam da televizije nemaju pravu prenosa takvog programa u zemljama u kojima postoji televizija koja za taj isti program ima pravo prenosa. Još nešto da naglasim, ja sam korisnik Total TV-a. Znači, to me strašno nervira. Ne može čovjek normalno da gleda najbrži cirkus. Ukoliko neko zna bilo šta u vezi toga, ili ukoliko postoji mogućnost da uprkos svemu Sport Klub kao televizija izađe u susret svojim gledaocima bar od naredne sezone, želio bih da se to riješi i da mogu normalno da gledam, ne samo ja, mnogo je ljudi koji su u istoj situaciji kao i ja. Najbolja ste sportska televizija, uvijek se trudite da što bolje zadovoljite svoje gledaoce, samo nastavite tako, i neke stvari kao ove ispravite, ako nije toliko teško. Toliko od mene. Uzdravlje svima.

                      Comment


                      • #12
                        Malo sam prelistao forum i mislim da je ovde najbolje izneti kritiku koju imam, ako neko u opste i cita ovo. Inace slabo postujem po forumima ali sam izuzetno izrevoltiran reprizama Formule 1. Godinama u nazad trudim se i pokusavam da odgledam svaku trku i kvalifikacije koliko god da se kosi sa svakodnevnim zivotnim aktivnositma. Problem je sto se vise puta desilo da repriza trke bude uglavljena u neki tesan termin sto dovodi do secenja dobrog dela trke prekriven reklamnim programom, i skroz narusi car pracenja i uzivanja u trci. Pojedini moji prijatelji kao i ja takodje fanovi Formule 1 imaju isti problem, i mislim da nije fer jer dosta ljudi sto zbog posla ili nekih drugih obaveza i nemogucnosti da poseduju D3 i opcije vracanja programa unazad (zbog stanja u drzavi al' necu o tome) nisu u mogucnosti da prate trke onako kako bi voleli. Ako vec nije moguce izmestiti reprize Formule 1 u neki manje udarni termin a ja se iskreno nadam da jeste, neka se bar potrude da sto bolje izreziraju to secenje trka jer do sad je bilo u najbolju ruku katastrofalno, secenjem bitnih preticanja, kvarova i perioda poziva vozaca u boks. Najiskrenije se nadam da ce ovo neko procitati i bar pokusati da se u nekoj buducnosti pozabavi ovim problemom.

                        Comment

                        Working...
                        X