Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taman ga dodose i sledeci napad primise gol, a idi bre.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by goku View Post



      Što bi mi verovao, ja se ne kladim, poznato je da ovi što se razumeju u sport nikad ne dobiju, kladža je za dunstere, jedino oni imaju šansu.
      Ja sam ocigledno onda fudbalski strucnjak, kada kvotu 2 ne mogu da pogodim.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Ovaj dan treba sto prije zaboraviti.

        Originally posted by Rossonero View Post
        Ajde barem znamo da je Dortmund danas mina, a da ce West Ham glatko da dobije.
        WH 95 minuta 1-0.
        Last edited by Rossonero; 22-10-16, 16:52.

        Comment


        • Ajmo se organizovati i umjsto sto cemo dati za kladionicu narednog vikenda da uplatimo pare u humanitarne svrhe. Za neko dijete.
          Sta kazete?

          Comment


          • Evo da se i Francuzi upisu u danasnje realne rezultate.

            http://www.rezultati.com/utakmica/nk8J98xH/#detalji

            Comment


            • Roma 1 @ 1.20

              Ne treba objasnjenje, Palermo je uzasan i nadam se da ce biti jedan od putnika u nizi rang, iskljucivo zvog onog bolesnog predsjednika .

              City 1 @ 1.55

              Volim South, uz Bournemouth najdraza ekipa u Engleskoj od ovih " manjih", ali mislim da je konacno doslo vrijeme da City dodje do pobjede. Dvoumio sam se izmedju keca i zutih, ali odlucih se za keca ipak .

              Chelsea-United preko 4.5 zuta @ 1.65

              Mislim da je ovo u sustini preko 2.5. Costa i Fellaini imaju po 4 zuta i ako budu igrali najvjerovatnije ce dobiti taj zuti, kako bi suspenziju odradili u kupu . Ali eto i da oni nisu pred suspenzijom, moze lagano proci, jer je veliki derbi u pitanju .

              Sevilla-Atletico preko 6.5 zutih @ 1.85

              Ne sjecam se kad su zadnji put odigrali mec sa manje od 7 zutih, pa se nadam da danas nastavljaju s tradicijom .

              Pittsburgh-New England 2 @ 1.35

              Povrijedio se qb Pittsburgha Ben Rhoetlisberger i to drasticno mijenja stvari. Da je doktor ostao zdrav mislim da bi ovo bila fantasticna utakmica, ali poslije njegove povrede mislim da ce moji puleni ovo lagano uzeti ..

              Arizona-Seattle 1 @ 1.80

              Veliki derbi i mislim da su sanse negdje na 50-50, ali eto Arizona mi je gotivnija, pa sam igrao na njih.


              13.80
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Greska!
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by black_sax View Post
                  100$ ulozeno i izgubljeno ali bar sam lekciju naucio Na pocetku dana kvota na Francuza je bila 3,25. Mnogi su uplacivali na njega s obzirom na to da je u prethodna 2 meca relativno lako dobio Kickera i Hernandes-Fernandesa a Silva igrao 6h tenisa u posljednjih 30h. Kvota do pocetka meca je pala na 2,25 na Bourguea. Velike pare su uplacene na njega, kladionice bi njegovom pobjedom bile na velikom gubitku i zato ulijecu s cekom za Mathiasa koji je za 50/100 milja eura spreman i narednih 10 meceva da izgubi. Francuz izlazi na teren, igra na nivou igraca koji je 1000+ na ATP listi, udara lopticu po 5m u aut i osvaja sramotna 3 gejma. Na kraju on zaradio, kladionice zaradile a mi kladionicari namagarceni
                  Veceras imamo slicnu situaciju. Garin vs Berlocq.
                  Berlocq je sinoc igrao 3:45 protiv Podlipnik-Castilla, nekoliko puta trazio MTO.
                  Kvota s Garina je za 2h spala s 3,75 na 3 i vjerovatno ce dalje padati.
                  Bas me zanima ishod ovog meca, da li ce i Christian da izgubi slicno Bourgueu

                  Comment


                  • Fix kola mi je Bobi Dikson u plus. Omalenog pleja očekuje bar 30-tak minuta na parketu. Tako da nemam dvojbe da će sa 2-3 trojke i pokojim ulazom lagano prebaciti zadatu granicu.

                    Comment


                    • Partizan - Budućnost (Partizan -2.5) 2 1,85
                      Sunderland - Arsenal 2 1,40
                      Crystal Palace - Liverpool 2 1,75

                      4,53
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Ne bih se ja kockao na Budućnost, jedna užasna ekipa, sa isfoliranim Markusom Vilijamsom, bez centra (nzm da li im se onaj crnac oporavio od povrede), izvikanim Savovićem i Subotićem na 4....jedino što gotivim to su Šehovići. No ajde...da je u Podgorici pa i da se kaže, ovako...

                        Comment


                        • Zvezda,Cedevita i Buducnost, pa onda ostali.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Čuj sad Cedevita !? Nzm jedino ako su doveli nove strance, jer su onu dvojicu otpustili. Hopsona i Stonktona. Nikad crnja Cedevita.

                            Comment


                            • Hopson je završio odiseju. Stokton prebačen u drugi tim Cedevite.

                              Comment


                              • Arsenal 2-2
                                Lester X2 & 0-3
                                Leverkusen 3+

                                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X