Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stanje 744 e.

    Liga sampiona

    Roma - Real Madrid ( -1,5 ) h1, kvota na bet365 1.40

    Ulazemo 100 e, ostaje 644 e.

    Pozdrav.
    Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

    Comment


    • ZekZek puce iljadarku, nocas se vadi garant, iljada na Romu.
      sigpic

      Comment


      • Jel zna neko gde mogu da odigram Depoitre i benzema da daju gol?
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
          Ne krijem nista. Od pocetka sam samo pisao da mesecno mogu kucni budzet da uvecam za par stotina eura mesecno, samo to. I onda su krenuli napadi, pokazi tikete, iako to nisam planirao. Pa ja pokazem, onda ni to nije dovoljno. Nisu tvoji, igras virtuelno, ovo nije prava stvar, ovo je experiment, svako moze tako zaradjivati na pilicarski nacin itd. Evo i sad pokazem od juce, verovatno ni to nije zadovoljavajuce. Kad odigram par, onda zasto si taj, velika je kvota, a kao da nisam do sad postavljao kvote oko 1,60... Kako god okrenes, ne valja .
          Phahahaha kako skreces sa pitanja . Okaci ti lepo da se vide ti ulozi od 100-200-300 evra na jednu tekmu, to ti svi sve vreme traze, a ti se pravis Englez

          Comment


          • Originally posted by PRINCONI View Post
            Phahahaha kako skreces sa pitanja . Okaci ti lepo da se vide ti ulozi od 100-200-300 evra na jednu tekmu, to ti svi sve vreme traze, a ti se pravis Englez
            Aj vi njega lepo stavite na ignore, toliko ga napušavate da će prestati da piše i onda nikad neću saznati to što me zanima.

            Koji vam je više qrac. Sve je poznato, sve se zna, prežvakali smo sve ovo nekoliko puta, sada samo treba da sačekamo i vidimo da li igranje na male kvote sa velikim ulozima može da donese bilo kakvu dobit ili veliki gubitak.

            Comment


            • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
              Stanje 744 e.

              Liga sampiona

              Roma - Real Madrid ( -1,5 ) h1, kvota na bet365 1.40

              Ulazemo 100 e, ostaje 644 e.

              Pozdrav.
              Roma - Real Madrid 0 2 - gubitan.

              Stanje 644 e.
              Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

              Comment


              • Stanje 644 e.

                Atp celendzer Wroclav

                Donskoj - Nedovjesov 2, kvota na bet365 2.10

                Ulazemo 344 e, ostaje 300 e.

                Suska se nesto oko ovoga meca, pa da ispratimo.

                Pozdrav.
                Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                Comment


                • Gubiš smirenost i sad već krećeš sa nekom drugom igrom. Mislim, ne pratim tenis i ne znam da li će doći ali ovo nije ono što si radio prošli mesec. I to ne mislim samo za ovaj meč. Moj ti je savet...iskuliraj malo, ohladi glavu pa nastavi...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ovdje ljudi generalno sve znaju, sve komentarisu, o svakoj temi imaju ponesto za reci,...Zato je forum prakticno i prazan. Ovdje vazda istih 10-ak ljudi pise na forumu i "jasu" na svim temama. Novi clanovi se registruju, veoma kratko se zadrze i vise se ne vracaju, jer niko ne zeli da mu pamet "soli" sacica istih likova veoma diskutabilnog intelektualnog nivoa. Ukoliko nema aktivnosti veceg broja ljudi, onda se i smisao foruma potpuno gubi. Ako je nekome smisao da ostavlja komentare koje apsolutno niko drugi nece citati osim te iste sacice ljudi, onda to isto moze raditi, sa tim istim ljudima, preko skype-a ili na neki drugi nacin (uostalom, postoje ovdje i privatne poruke), a ne da ovdje konstantno smaraju one koji zele da cuju drugacije misljenje i drugaciji nacin razmisljanja.

                    Ova situacija je klasican primjer funkcionisanja ovog foruma. Covjek se registrovao prije mjesec dana, jedan od rijetkih novih clanova koji su redovnije aktivni na forumu, a ovdje ga vec verbalno napusavaju i to bez ikakvog razloga, dok se vec standardno par istih likova ubacuje sa komentarima za koje samo oni misle da su duhoviti. Mislim, ne znam otkud nekome ideja da od ljudi uopste trazi bilo kakvu potvrdu o novcu koji posjeduju, koliko ulazu i slicno!? Onog trenutka kad prilozis svoju "dokumentaciju", tj. kolicinu novca koju ulazes na kladionici, tek onda mozes to isto traziti i od nekog drugog. Al' cak ni tada niko nije duzan da bilo sta pokazuje i dokazuje.

                    Tema je predvidjena za kladionicarske prijedloge i kao takva ostavlja mogucnost svakome da te prijedloge pise na nacin na koji god zeli. Nije ovo nikakav kladionicarski profi servis. Kad platis za te tipove, tek onda mozes zahtijevati svu potrebnu "dokumentaciju", "potvrde" i slicno.

                    petrovac na mlavi, nemoj se zamarati i nepotrebno ulaziti u besciljnu diskusiju. Obicno gubljenje vremena. Jedni ne zele (ili jednostavno nisu sposobni) da prihvate drugaciji nacin razmisljanja, drugi smaraju jeftinim sarkazmom i veoma neduhovitim komentarima, itd... Imas i par njih (necu ih sada imenovati) za koje sam primijetio da (tradicionalno) "spontano" ulecu u ovakve diskusije, indirektno podjebavaju i navlace te na ban. A i sada su te bez veze navukli da stalno nesto objasnjavas i da se nesto moras pravdati, iako nema apsolutno nikakve potrebe za tim. Sledeci put, prije nego sto se upustis u ovakvu diskusiju, zaustavi se na trenutak i razmisli kakvim likovima se obracas. Kada bih ti pokazao neke privatne poruke i koliko su neki od njih ovdje najblaze receno cudni (a "cudni" je preblag opis), vidio bi koliko ovakva diskusija nije vrijedna izgubljenog vremena. Opusti se, ne zamaraj se i nemoj vise ni replicirati na takve komentare.
                    Last edited by Alemannia Aachen; 18-02-16, 13:47.

                    Comment


                    • Brat opet izgubio na ovaj tenis ccc..e jbg...


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Sta cu kada sam Kalimero i moram da uletim kao padobranac.


                        Voleo bih da vidim bilo koga ali bas kazem bilo koga ko u Srbiji(neka bude Bg) radi za 300e, placa stan, racune, hranu, skoluje decu ako ih ima, da uspe da odvoji ne 1000 evra, nego 100evra da igra ovaj sistem. Neka uspe da mi dokaze da ce radije da igra kladionicu na kvote 1.15 nego da potrosi na vitalnije stvari.
                        Sto se tice same igre i kladionice, neka se nadje Brajkulin tiket kada je uzeo kintu i kako je lepo decko okacio tiket gde se vidi ulog, dobitak, sta je odigrao. I kakve je kvote odigrao. Ako neko misli da je ovo neka sigurica sto radi petrovac evo predlog skupi 10 takvih tekmi odigraj na 200 dinara i cekaj.
                        Cime se ljudi bave kada uspeju da ustekaju 1000e za kladionicu!? I spremni su da ih rizikuju na kladionici?!

                        Petrovac sto se mene licno tice zelim ti da zaradis milione na kladionici i da zivis od nje i da ih sto vise zatvoris sa svojim dobicima. Ja cu lepo da gruvam ove tikete od 50, 100, 200 dinara.. Kada me usere koji tiket lepo cu potrositi na ljude oko sebe i necu zaliti ni trenutka.
                        Aj zdravo..

                        i da

                        Originally posted by Casiraghi View Post
                        Ma neka igraju ljudi sta hoce, ja jos jednom ponavljam da ne postoji sigurna zarada od kladionice. Imas vrlo realan tiket, realan tiket, nesiguran koji moze da prodje i onaj userski sto ti se otvori jednom-dvaput u zivotu. Zarada ne postoji, dobitak je samo bonus. Zato kad dobijes malo vece pare iskoristis to ljudski. Da li ce to biti neki bogovski izlazak, garderoba, ves masina, putovanje, vecera s devojkom a za ozenjene da kupe deci nesto ili ustekaju od zene da ne zna, nebitno je. U dugorocnom plusu tesko da mozes da budes i poenta je da u momentu iskoristis te pare i da umes da uzivas.

                        Ako neko moze da bude u plusu ja skidam kapu ali da garantujes zaradu a onda igras na Monfisa i Gulbisa, alo rodjaci.

                        To je to..
                        Last edited by l1m4r; 18-02-16, 16:39.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Ovo je bilo iskakanje iz sablona, jer je mec trebalo da bude namesten, ali izgleda da nije.
                          Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                          Comment


                          • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                            Stanje 644 e.

                            Atp celendzer Wroclav

                            Donskoj - Nedovjesov 2, kvota na bet365 2.10

                            Ulazemo 344 e, ostaje 300 e.

                            Suska se nesto oko ovoga meca, pa da ispratimo.

                            Pozdrav.
                            Donskoj - Nedovjesov 2 0 - gubitan.

                            Stanje 300 e.
                            Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                            Comment


                            • Petrovac do sada si imao moju podrsku ali je ovom gluposcu sve palo u vodu
                              Inace znam coveka koji igra slicno na uloge 30,40 soma na 1.2 kvote i krvav je to posao jer moras da imas 80% pogodaka da bih ostvario plus na kraju. Tebi je lepo islo ali je ocigledno da se ne razumes u tenis a to nije dopusteno sa ovakvm stilom igre

                              Comment


                              • Sad je iskočio iz sistema, imam utisak da ste ga naveli konstantnim kljucanjem u mozak .

                                Pustite čoveka, ne može pod pritiskom da odigra normalno...

                                Comment

                                Working...
                                X