Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Igram na Celzija 1 & T1 svaki put kad se igra na SB protiv Arsenala, uvek ispostuju, u nedelju idemo jace 1-1&3+ verujem kvota preko 3,5

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    1&3+ 2,5 kvota

    Comment


    • Najveći mi je kec na Selhrst Parku. Moraju "kristali" da probiju led.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Najveći mi je kec na Selhrst Parku. Moraju "kristali" da probiju led.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
        Hahahah, ne valja ti ta logika, vadio sam ja QPR jedne godine u ligi, ništa ne mora, veruj mi.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zero View Post
          Hahahah, ne valja ti ta logika, vadio sam ja QPR jedne godine u ligi, ništa ne mora, veruj mi.
          Upravo. Nema nikakvih naznaka da ce Palas odjednom zaigrati dobar fudbal. Zaha im ne igra, Puncheon uzasan vec 2 godine, Benteke potpuno dekoncentrisan i bez motivacije, kao i Cabaye.. Jedino ako Hodzson nekim cudom uspe da motivise tu ekipu, ipak su to odlicni igraci, ali realno je to vrlo tesko posle samo jedne nedelje na klupi.

          Comment


          • Ma to je X, i Sautempton u losoj formi, drma se klupa i Pelegrinu.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ostaću veran sopstvenom njuhu. Verovao sam danas u Bornmut, ispoštovali me momci, neću odustati ni od Kristal Palasa. Mada tvrdoglavost može da mi se obije o glavu.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Kocka

                Brajton 1
                Sent Etien 1
                Strazbur 1
                Marsej 1
                Leverkuzen 1
                Fiorentina 1


                Sigurica

                Inter 1
                Zvezda 1
                Salcburg 1
                Standard 1
                Vikingur 1
                AZ 1

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Ja sam imao toliku veru da Partizan gubi, imam skrinšot poruke gde drugu šaljem na poluvremenu da će biti 2-2 najmanje a verovatno 3-2 za Dinamo na kraju.
                  Niko ne sumnja da je tako bilo.

                  A šta bi bilo da se to nije desilo? Da li bi snosio neke posledice? Ti si tiket uplatio još pre zvezdine utakmice, tako da ti je samo preostalo da se nadaš da će Kijev preokrenuti.

                  Ako si bio tako siguran što nisi odigrao u lajvu na poluvremenu pobedu Kijeva i uplatio 100 jura, što nisi naplatio dobar osećaj koji si imao? Zaradio bi 10 soma evra i mogao već danas voziti neki dobar novi auto.

                  Comment


                  • Bosna-Belgija 1X 1,70
                    Kyrgios-Zverev 1 1.90
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Kosarka, Litvanija:


                      16:00 Pieno-Prienai vise 156,5 kv.@ 1,85 (Soccer)


                      Zanimljiv nas duel danas ocekuje u Litvaniji pre svega sto su po meni ovo ekipe slicnih kvaliteta iako tabela i ne pokazuje tako, ali i ekipe koje gaje isti stil kosarke a to je brza kosarka sa dosta poena, sto uostalom i njihovi medjusobni dueli kroz istoriju pokazuju, mada ne mora da to bude pokazatelj iz razloga sto se rosteri pred svaku sezonu menjaju, ali filozofija igre ostaje ista.

                      Pieno je trenutno na skoru 3-2 gde su oba poraza od najacih timova Zalgirisa i Rytasa, a ono sto je vazno da su oni napadacki veoma potentni i imaju skor od 82,5 ppg, gde su pri tom na gostovanju Zalgirisu dali samo 64 poena. Njihov trener voli brzu i napadacku kosarku i oni lako svakoj ekipi na domacem parketu mogu da ubace 80+ poena.

                      Prienai sa druge strane ekipa koja se muci pre svega u finansijskom smislu zato mozda i nesto slabiji roster te ubedljivo poslednje mesto sa skorom 0-5(isto skor ima i Juventus) ali kao sto sam vec napisao i ekipa koja ima odredjen broj poena u rukama, a to na ovom gostovanju svakako moze da bude laganih 70+.


                      Ovde pre svega ocekujem brzu kosarku, dosta trcanja, dosta suteva za 3 poena jer ove ekipe su ostale verne tradicionalnoj litvanskoj skoli kosarke, na pocetku sam napisao i da je vecina njihovim meceva isla daleko preko ove granice tako da verujem da ce tako biti i danas, te ocekujem lagani plus.

                      Comment


                      • https://www.mozzartbet.mk/mk/oblozuv...6-3514158-1545

                        I tako....

                        Spoiler

                        Comment


                        • Kosarka,Italija A1 zapad:


                          18:00 Siena-Monferrato vise 148,5 kv.@ 1,85


                          kladionica Mozzart

                          Comment


                          • Jel radi ova tema?

                            Ja ću dati tipove u petak kad se bude znalo ko igra.

                            Mada nameštaju, kao povredio se na treningu u petak pa dok su videli bilo je veče i saznalo se kad je izašao protocol za tekmu.

                            Ja igram sve lige skoro.

                            Ne igram niže italijanske, ne volim ni skandinavce.

                            Čak mi se Indijska liga extra pokazala, pu, pu.

                            Comment


                            • Radi ,ha,ja sam licno protiv upalcivanja tiketa,sem eventualno nekog singla/dubla,iskljucivo ako mislis nesto ozbiljno samo LIVE

                              A ovako neki tiketi sa vise parova moze iz zajbancije i mozda interesantnijeg pracenja

                              Comment


                              • Ja igram sisteme.

                                E sad ima for a kod live-a ako igraš, posle 15 minuta ako je 0:0 tu je neka statistička verovatnoca da ne bude gola do kraja poluvremena baš velika.

                                Ali jbg...

                                To treba da sedim ceo dan u "biblioteci".

                                Ne znam da li si igrao sisteme i vezivao ih sa nekim fiksom.

                                Comment

                                Working...
                                X