Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • WNBA, 6/10:


    21:00 NY Liberty-Connecticut Sun manje 159,5 kv.@ 1,83 (Meridian)


    U NY u cuvenoj dvorani Medison po americkom vremenu u 'matine' terminu sastaju se ekipe Njujorka i Konektikata, i cini mi se da su u postavljanju ove granice pogresili bar za 4-5 poena. Obe ekipe su poznate kao ekipe koje znaju cesto da se prilagode nacinu igre protivnica pa tako neki razultati koji idu daleko iznad ove granice i ne treba previse da brinu, ali i jos jedan faktor koji odlucuje da za vecerasnji mec odlucim se za minus jeste sto ove dve ekipe imaju slican stil igre kad je rec o medjusobnim susretima, jer je poslednjih 8 od 10 susreta zavrseno ispod ove granice.


    Opste je poznato da NY u svom Medisonu zna da odigra zaista fantasticu odbranu, a ono sto je isto tako poznato je da su i obruci u Medisonu nesto tvrdji sto ekipi Konektikata koja dosta polaze na sut za 3 poena je isto otezavajuca okolnost. Prvi mec je zavrsen sa 152 poena, ipak ovo je susret izmedju ekipa iz iste konferencije iako je razlika u pobedama velika opet ima odredjenog stepena naboja. Ocekujem mec sa brojem poena slicno prvom mecu, pa je zato i moj izbor za ovaj mec da ce pasti manje od 159 poena.

    Comment


    • Originally posted by kladionicar D View Post
      WNBA, 6/10:


      21:00 NY Liberty-Connecticut Sun manje 159,5 kv.@ 1,83 (Meridian)


      U NY u cuvenoj dvorani Medison po americkom vremenu u 'matine' terminu sastaju se ekipe Njujorka i Konektikata, i cini mi se da su u postavljanju ove granice pogresili bar za 4-5 poena. Obe ekipe su poznate kao ekipe koje znaju cesto da se prilagode nacinu igre protivnica pa tako neki razultati koji idu daleko iznad ove granice i ne treba previse da brinu, ali i jos jedan faktor koji odlucuje da za vecerasnji mec odlucim se za minus jeste sto ove dve ekipe imaju slican stil igre kad je rec o medjusobnim susretima, jer je poslednjih 8 od 10 susreta zavrseno ispod ove granice.


      Opste je poznato da NY u svom Medisonu zna da odigra zaista fantasticu odbranu, a ono sto je isto tako poznato je da su i obruci u Medisonu nesto tvrdji sto ekipi Konektikata koja dosta polaze na sut za 3 poena je isto otezavajuca okolnost. Prvi mec je zavrsen sa 152 poena, ipak ovo je susret izmedju ekipa iz iste konferencije iako je razlika u pobedama velika opet ima odredjenog stepena naboja. Ocekujem mec sa brojem poena slicno prvom mecu, pa je zato i moj izbor za ovaj mec da ce pasti manje od 159 poena.
      Winnn

      Pratite nas na: http://kladionicard.blogspot.rs/

      Comment



      • Kosarka, prijateljska:



        17:30 Litvanija-Spanija vise 151,5 kv@ 1,85 (Meridian)


        Danas nas u Kaunas areni ocekuje zaista jedan lep kosarkaski mec, mec izmedju svakako 3-4 najbolje evropske ekipe koje se ovim mecom pripremaju za OI. Svima je poznato koliko Litvanija voli kosarku i da su bukvalno 'zemlja kosakre' ali je isto tako i svima poznato kakve igrace ima reprezentacija Spanije.

        Spanije ce za ovaj mec biti lisena igre Ricky Rubia i brace gasol ali i dalje je to jedna fantasticna ekipa koja je kao i Litvanija suterski uvek izuzetno raspolozena, ekipa koja voli nesto brzu kosarku i ekipa koja duze vremena igra u sastavu sa manjim promenama tako da se sa pravom moze reci da se odlicno poznaju. Litvanija veceras samo bez Kavaliuskasa, ali taj izostanak nije toliko znacajan, medjutim mec se igra u Kaunas areni pred 12.000 gledalaca, sto mozda pred ovaj mec Litvaniju stavlja i u ulogu favorita. No, moj izbor za ovaj mec je da cemo videti preko 152 poena, jer su obe ekipe napadacki jako kvalitetne, Litvanija je do sada odigrala 5 pripremnih meceva i na svakom je isla preko 80+ poena, Spanija istina samo jedan ali takodje preko 80+ poena. Istina protivnici i nisu mozda bili pravi reper, ali ono sto se ocekuje jeste veceras nesto brza kosarka, dosta suteva za 3 poena i da svaka ekipa bude priblizno svom proseku tako da mi je plus poena za vecerasnji mec najbolji izbor.


        Winnn Kladionica Meridian racuna produzetke, da ne bude zabune
        Last edited by kladionicar D; 18-07-16, 22:22.

        Comment


        • Tenis, ATP Kitzbuhel: lose


          14:10 Lajovic(-3,5)- Dutra Silva Hgem 2 kv@ 1,80 (Soccer)

          Ovo je u najmanju ruku 50/50 mec i ne vidim po cemu je Lajovic ovoliki favorit narocito ako se uzme u obzir njegova trenutna forma i izdanje u Davis cupu prethodnog vikenda kada je doziveo 2 laka poraza od britanskih tenisera. Dutra Silva najveci deo vremena provodi na sljaci, ovo mu je prirodna podloga, dolazi i odmorniji i svakako sam misljenja da je blizi pobedi ali onda sasvim sigurno pokrivanju ovog hendikepa koji je u Lajovicevu prednost. Do sada su igrali samo jednom i to 2014 kada je Lajovic dobio sa 2:1, ali kazem da trenutna forma i umor Lajovica su okolnosti koje idu u prilog Dutra Silvi i zato se odlucujem da igram kontra hendikep.
          Last edited by kladionicar D; 20-07-16, 13:12.

          Comment


          • Originally posted by kladionicar D View Post
            Tenis, ATP Kitzbuhel:


            14:10 Lajovic(-3,5)- Dutra Silva Hgem 2 kv@ 1,80 (Soccer)

            Ovo je u najmanju ruku 50/50 mec i ne vidim po cemu je Lajovic ovoliki favorit narocito ako se uzme u obzir njegova trenutna forma i izdanje u Davis cupu prethodnog vikenda kada je doziveo 2 laka poraza od britanskih tenisera. Dutra Silva najveci deo vremena provodi na sljaci, ovo mu je prirodna podloga, dolazi i odmorniji i svakako sam misljenja da je blizi pobedi ali onda sasvim sigurno pokrivanju ovog hendikepa koji je u Lajovicevu prednost. Do sada su igrali samo jednom i to 2014 kada je Lajovic dobio sa 2:1, ali kazem da trenutna forma i umor Lajovica su okolnosti koje idu u prilog Dutra Silvi i zato se odlucujem da igram kontra hendikep.
            Ajde se malo inforiši, nemoj pisati napamet. Lajović je imao za vikend jednu laku pobedu od 3:0, a ne dva laka poraza.

            Inače Lajović je danas rutinski pobedio Dutru Silvu, tako da je to odgovor na tvoje čuđenje zašto je Lajović bio danas favorit. Izgleda da u kladionicama rade malo veći stručnjaci od tebe.

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              Ajde se malo inforiši, nemoj pisati napamet. Lajović je imao za vikend jednu laku pobedu od 3:0, a ne dva laka poraza.

              Inače Lajović je danas rutinski pobedio Dutru Silvu, tako da je to odgovor na tvoje čuđenje zašto je Lajović bio danas favorit. Izgleda da u kladionicama rade malo veći stručnjaci od tebe.
              E neka si ti meni rekao!! Ko radi taj i pogresi pa sam tako i ja oko broja meceva Lajovica koje je odigrao za vikend....desava se. Juce pobedio, tip nije prosao i sta sad, nije ni prvi ni poslednji tip koji je pao, sta ces veci strucnjaci rade u kladionicama, priznajem

              Comment


              • WNBA: 5/10


                17:30 Washington W - New York W poluvreme vise 77,5 kv.@ 1,85


                kladionica Mozzart

                Comment


                • Originally posted by kladionicar D View Post
                  E neka si ti meni rekao!! Ko radi taj i pogresi pa sam tako i ja oko broja meceva Lajovica koje je odigrao za vikend....desava se. Juce pobedio, tip nije prosao i sta sad, nije ni prvi ni poslednji tip koji je pao, sta ces veci strucnjaci rade u kladionicama, priznajem
                  Ok, greške se dešavaju, nije to problem, nego mene je malo iznerviralo što si potcenio Lajavog, a on igra sa nekim Dutrom-Vutrom-Silvom

                  Comment


                  • Originally posted by kladionicar D View Post
                    WNBA: 5/10

                    17:30 Washington W - New York W poluvreme vise 77,5 kv.@ 1,85

                    kladionica Mozzart
                    Winnn

                    Comment


                    • Kosarka, 6/10:

                      17:45 Greece U20- B&H U20 vise 135,5 kv@ 1,85


                      kladionica Soccer

                      Comment


                      • LS, kvalifikacije:

                        20:30 C.Zvezda-Ludogorets z.kartoni vise 4,5 kv@ 1,70 (Meridian)


                        *** jako izgledan tip, u provm mecu je palo 5 zutih, medjutim veceras se ocekuje mnogo vise naboja, ostrijih startova, prigovora sudiji. Plus ovom tipu je sto sudi italijan Luca Banti koje je za plus kartone skoro pa idealan, tako da mislim da veceras bez vecih poteskoca pokazuje minimum 5 zutih kartona.

                        Winnnn
                        Last edited by kladionicar D; 02-08-16, 22:25.

                        Comment


                        • Vaterpolo, OI:

                          14:00 Srbija-Madjarska over 18,5 kv.@ 2,02


                          kladionica Pinn bet


                          Winnn
                          Last edited by kladionicar D; 06-08-16, 14:25.

                          Comment


                          • Kosarka, OI:

                            23:55 Hrvatska-Spanija over 150,5 kv@ 1,85


                            kladionica Mozzart

                            Comment


                            • Vaterpolo, zene:

                              16:40 Kina-Amerika vise 17,5 kv.@ 1,75


                              kladionica Mozzart

                              Comment


                              • Varbergs-Syrianska 1

                                Klasična 3 za 3, pa ko voli i sme....

                                http://www.rezultati.com/utakmica/fy...#omjer;overall

                                Comment

                                Working...
                                X