Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li ko kakvu sigurnicu, nebitno kvota koja je ?
    A da meč počinje poslije 17h.

    Comment


    • Trebao si ovdje tikete staviti prije pocetka, i onda kada prodju metniti ih u temi slike dobitni, ovako mogu ja pet tiketa dobitni od juce staviti, a sta je sa oni drugi pet sto sam puko, onda je najpostenije postaviti prije i prodjes li, dobar si.
      I neko moze viditi neki koristan par.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Ne znam što bi ti rekao.

        Evo od narednog puta ću tako početi, al ne vidim nikakvu fajdu od toga, iskreno.

        Comment


        • Eto što ne stavljam tikete prije meča, moj Manda.

          Uvjek kad stavim ođe tikete 98% padam, pucam. Sinoć stavih 17eura na Viljarel-Sosjedad P2, pomislih možda me prođe taj maler daj da stavim rade Mande tiket na forum i eto pao. Mada greškom uplatio poluvrijeme2, mislio sam kraj, ali svejedno nije došlo. I kasnije uplatih tiket koji nisam stavio ođe, i naravno dobio ga. Jednostavno imam neki trip( i to duže vrijeme) da me maler fata čim ođe stavim tiket. I zbog toga ne stavljam tikete prije meča.
          Tako da da se niko nebi ljutio, neću više stavljati tikete ni dobitne ni one druge.

          Last edited by Dule Krtola; 25-04-16, 10:20.

          Comment


          • Pa ja bre nisam znao da je ova sekcija toliko mrtva, niko ne pise po mesec dana nista.
            Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

            Comment


            • nemaju po kome da seru

              Comment


              • Sad cemo da je opet ozivimo od prvog juna, tacno mi zao gledati ovu pustos .
                Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                Comment


                • Ako petrovac ne ozivi ovu temu, niko nece...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                    Krecemo od danas opet.

                    U prvom kvartalu ove godine, u plusu smo 326 e. Januar je bio super, februar kontra od toga, a mart turbulentan. Dobro je poceo, pa sam bio presecen sa banovima, 10 dana sam bio onemogucen da pisem, jer sam impulsivno reagovao na neke komentare neizivljenih clanova, i sad sam ok, smiren i opusten za nove pobede . Stoga, rezultat je mogao i biti bolji, a i gori, tako da, kakav je takav je, neka ostane zabelezeno da je prvi kvartal prosao sa plusom od 326 e.

                    Krecemo sa predlozima od danas opet.

                    Pozdrav svima.
                    Ovo je posle prva tri meseca.
                    Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                    Comment


                    • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                      Herbert - Marej 26 64 36 -dobitan.

                      Stanje 1278 e.
                      Poslednji tip iz aprila...
                      Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                      Comment


                      • Plus na forumu iznosi do prvog juna 604 e, pa da ostane for the record...

                        Od sutra krecem sa predlozima. Ocekuje nas burno leto, Copa Amerika, Euro 2016, Wimbledon, Olimpijske igre...
                        Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                        Comment


                        • A brata mi si noć sam baš mislio da bačim post u vezi Petrovca. Da od kada ga nema da je sve pošlo do đavola. Da je svaka tema od te 3 mrtva, neaktivna.
                          Ali eto vaskrsao nam Petrovac.


                          Sa srećom pa da se opariš i u stvarnom klađenju.

                          Comment


                          • Stanje 1000 e.

                            Tenis RG

                            Novak Djokovic reach the final, kvota na bet365 1.16

                            Ulazemo 200 e, ostaje 800 e.

                            Da odmah na startu kazem da ce Nole ovo osvojiti. Iako je ovaj RG vec izasao iz sportskih okvira, zbog kise, ako gledamo samo teren, Nole do finala nema cestitog protivnika ( Dominika Tima se jos uvek necemo plasiti ). Nadam se da je svu nervozu zbog mraka i kise izbacio iz sebe, sto je juce i pokazao, ima 4 1 u trecem protiv Aguta, a svi su ga vec bili otpisali posle prvog prekida. Koliko je sumorna vremenska prognoza za Pariz i narednih dana, finale ce se garantovano igrati pocetkom naredne nedelje, ciji ce akter biti Nole.

                            Pozdrav.
                            Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                            Comment


                            • Tip dana iz mog ugla

                              Početna banka:50€

                              Duže vremena pratim i kladim se na tenis zato ću svaki dan postaviti maksimalno tri meča kvote 1,50-1,60 sa nekim osnovnim infu o meču sada ćemo da aktiviramo temu

                              Danas biram meč iz Manchestera sa Chalangera

                              12:00 D.Kudla-E.Struvay Under 19,5 @1,72 Bet365

                              Ulog:20€ Mogući profit:14,4€

                              Kudla ima 53 meča sa 66% pobeda na travi svi znaju sjajna serva ga krasi,vrlo uporan odlučio da rano igra travu ovde je prvi nosilac inače star Chalanger za amera prvo učešće ovde titulu brani Groth.Prošla sezona najbolja za njega uz osminu finala Wimbledona gde je ispao od Čilića 3-1 imao sezonu za respekt u pripremama osvojio Ilkey(Gbr) jedino iznenadio u finalu Ebdena sa 2-0 u finalu ostalo sve bio favorit kontrolirao meč,pre toga bio finalista Subitron Chalangera gde ga je Ebden pobedio u tesnom finalu mada kasnije dobio osvetu.

                              Struvay je stariji dve godine ne znam Kolumbijac šta radi na travi zašto nije otišao u Prostejov ili Furth na šljaku,mora da se izgubio njegov avion ili je došao posetiti Old Traford :-D Ima samo jedan meč u karijeri na travi 2014-te kada je baš bio dominantan sa 25/12(šljaka) i 27/13 (beton) tada izgubio od Purav Raja koji sada igra parove 102.mesto bilo je to velikih 6-3 6-2 na kvotu 2,62 pobeda indijca Nottingham 2 challenger u pitanju.Evo posle godine pauze na travi Struvay ima tek drugi meč te ranking karijere 163.na ATP listi,njih dvojica nemaju do sada međusobnih duela a Kudla u prvim kolima Chalengera gde je bio favorit žestok ima 2/3 meča ispod margine 19,5 objektivnije prosek 18,66 u ta tri meča.Šta drugo očekivati danas nego pobedu amera meni margina 19,5 ispada lep poklon svi argumenti na mestu moj tip dana sa Chalangera danas ja bi ovde dao kvotu 1,03 zbog lošije forme Kudle te vezana tri poraza a inače statistički value daje šanse Struvayu 0,001% za pobedu a margina bi bila realna 17,5 brat bratu ono ali prvi meč Kudli na travi te ponavljam ima tri vezana poraza mora tražiti kraj tog niza te uzeti ovde Struvaya koji je iznenadni gost Manchestera možda je fan Mourinha ili Crvenih đavola pa da poseti hahaha uzmite tipče i uživajte.Sretno!
                              "Čovek bez hrabrosti je čovek bez karaktera"

                              Comment


                              • Originally posted by Special One MUFC View Post
                                Početna banka:50€

                                Duže vremena pratim i kladim se na tenis zato ću svaki dan postaviti maksimalno tri meča kvote 1,50-1,60 sa nekim osnovnim infu o meču sada ćemo da aktiviramo temu

                                Danas biram meč iz Manchestera sa Chalangera

                                12:00 D.Kudla-E.Struvay Under 19,5 @1,72 Bet365

                                Ulog:20€ Mogući profit:14,4€

                                Kudla ima 53 meča sa 66% pobeda na travi svi znaju sjajna serva ga krasi,vrlo uporan odlučio da rano igra travu ovde je prvi nosilac inače star Chalanger za amera prvo učešće ovde titulu brani Groth.Prošla sezona najbolja za njega uz osminu finala Wimbledona gde je ispao od Čilića 3-1 imao sezonu za respekt u pripremama osvojio Ilkey(Gbr) jedino iznenadio u finalu Ebdena sa 2-0 u finalu ostalo sve bio favorit kontrolirao meč,pre toga bio finalista Subitron Chalangera gde ga je Ebden pobedio u tesnom finalu mada kasnije dobio osvetu.

                                Struvay je stariji dve godine ne znam Kolumbijac šta radi na travi zašto nije otišao u Prostejov ili Furth na šljaku,mora da se izgubio njegov avion ili je došao posetiti Old Traford :-D Ima samo jedan meč u karijeri na travi 2014-te kada je baš bio dominantan sa 25/12(šljaka) i 27/13 (beton) tada izgubio od Purav Raja koji sada igra parove 102.mesto bilo je to velikih 6-3 6-2 na kvotu 2,62 pobeda indijca Nottingham 2 challenger u pitanju.Evo posle godine pauze na travi Struvay ima tek drugi meč te ranking karijere 163.na ATP listi,njih dvojica nemaju do sada međusobnih duela a Kudla u prvim kolima Chalengera gde je bio favorit žestok ima 2/3 meča ispod margine 19,5 objektivnije prosek 18,66 u ta tri meča.Šta drugo očekivati danas nego pobedu amera meni margina 19,5 ispada lep poklon svi argumenti na mestu moj tip dana sa Chalangera danas ja bi ovde dao kvotu 1,03 zbog lošije forme Kudle te vezana tri poraza a inače statistički value daje šanse Struvayu 0,001% za pobedu a margina bi bila realna 17,5 brat bratu ono ali prvi meč Kudli na travi te ponavljam ima tri vezana poraza mora tražiti kraj tog niza te uzeti ovde Struvaya koji je iznenadni gost Manchestera možda je fan Mourinha ili Crvenih đavola pa da poseti hahaha uzmite tipče i uživajte.Sretno!
                                63 63, bravo momce !
                                Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                                Comment

                                Working...
                                X