Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja cekam siti za 100e :/

    Comment


    • ala sam se danas ispadao...

      ostaje mi nada u nba
      Last edited by bjelaksson[YNWA]; 09-02-13, 21:32.

      Comment


      • Originally posted by Vule_89 View Post
        I ja kažem da se namešta , ali brate tebi bi prijateljska Unicef-Crveni Krst bila nameštena :S
        sigpic
        sigpic

        Comment


        • Kakvo crno namestanje. To mozda u nekim nizim ligama. Meni drug igra u Svajcarskoj (koja je po nama cesto namjestena 2-1 ili 1-2) i kaze da nijedan mec nije namjesten. Igraju svaki 100% i kad im treba i kad im ne treba. Da bi se namjestio mec, moraju da znaju neki igraci ili vise njih, a da bi se namjestio prelaz, moraju znati makar 10 igraca iz obije ekipe, kako to da nikad niko ne kaze da je igrao mec koji je bio namjesten, koji su to pare u pitanju i zbog cega bi namjestali iz 1-2 ili 2-1???

          Ako bilo koja svjetska kladionica primi malo vecu uplatu na neki nerealan rezultat, odmah se to provjerava na milion nacina, zovu se drugi predstavnici najvecih kladionica i ispituju da li je i kod njih bilo velikih uplata na neki sumnjiv rezultat, odmah se ispituju klubovi, igraci itd itd. To se lako sazna, a ispada da ljudi zbog par stotina hiljada rizikuje svoje karijere, zatvor i slicno.

          Manite se corava posla. Ima namjestaljki naravno, da neki tim odigra bez najbolji igraca i tako popusti ovome drugome, a dobije neku naknadu za to ili nizu cijenu nekog igraca u narednog transferu i slicno, lupam. Ili da jedan igrac dobije pare, pa igra lose, mozda i toga ima, ali da se masovno namjestaju utakmice u kojima ucestvuje preko 20 igraca + sudije, i to prelazi i cuda, to ne pije vodu.

          Na kraju krajeva, igras golove na kladzi i puca ti ona stvar i za namjestaljke i sve

          Comment


          • Objasnio si, potpis!
            Sport je takav, i mali nekad karaju, da favoriti pobjeduju vazda, bilo bi glupo.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Svako svakog moze da dobije, to je sport, svi igraju, treniraju, to im je jedini posao u životu. Svakome se desi i loš dan i loše raspoloženje, loša sreća i obrnuto, tako da uvijek postoji sansa da slabiji dobije jačeg, nema tu namjrstanja. Seltik dobije Barsu sa jednim sutem na gol, a ovi iz 30 ne daju ga, eto u tome je i draž fudbala, a ne znači odmah da su blater ili tole namjestili. Ja iskreno vjerujem da nema toliko namjestaljko koliko se spominje, nego su ljudi pojavom kladionica potpuno poblesavili i svugdje traže neke zavjere. Ima mutnih radnji, svakako, ali ne Kao sto se priča

              Comment


              • Originally posted by pokerpro View Post
                Kakvo crno namestanje. To mozda u nekim nizim ligama. Meni drug igra u Svajcarskoj (koja je po nama cesto namjestena 2-1 ili 1-2) i kaze da nijedan mec nije namjesten. Igraju svaki 100% i kad im treba i kad im ne treba. Da bi se namjestio mec, moraju da znaju neki igraci ili vise njih, a da bi se namjestio prelaz, moraju znati makar 10 igraca iz obije ekipe, kako to da nikad niko ne kaze da je igrao mec koji je bio namjesten, koji su to pare u pitanju i zbog cega bi namjestali iz 1-2 ili 2-1???

                Ako bilo koja svjetska kladionica primi malo vecu uplatu na neki nerealan rezultat, odmah se to provjerava na milion nacina, zovu se drugi predstavnici najvecih kladionica i ispituju da li je i kod njih bilo velikih uplata na neki sumnjiv rezultat, odmah se ispituju klubovi, igraci itd itd. To se lako sazna, a ispada da ljudi zbog par stotina hiljada rizikuje svoje karijere, zatvor i slicno.

                Manite se corava posla. Ima namjestaljki naravno, da neki tim odigra bez najbolji igraca i tako popusti ovome drugome, a dobije neku naknadu za to ili nizu cijenu nekog igraca u narednog transferu i slicno, lupam. Ili da jedan igrac dobije pare, pa igra lose, mozda i toga ima, ali da se masovno namjestaju utakmice u kojima ucestvuje preko 20 igraca + sudije, i to prelazi i cuda, to ne pije vodu.

                Na kraju krajeva, igras golove na kladzi i puca ti ona stvar i za namjestaljke i sve
                Ti stvarno mislis da namestaju samo u nizim ligama?Sta je sa Italijom?Veliki je novac u igri da bi se ista prepustalo slucaju,svaka cast Italijanima sto su imali hrabrosti za zapocnu istragu,a kada bi se otkrilo sta se radi u ostalim najacim ligama,fudbal se ne bi oporavio.Pogledaj samo sta se desava u Fifi i Uefi i sve ce ti biti jasno.Nisam ja rekao da namestaju najaci klubovi nego da ima namestanja u svim ligama a samo Italijane pljujemo...

                Comment


                • Koliki novac je u igri? ako fudbaleri zaradjuju milione mjesecno, koliko im para treba dati da namjeste utakmicu?

                  koliko igraca treba potkupiti? ili samo sudiju? to je druga stvar. ali oni time rizikuju svoje zivote bukvalno.

                  Ja ne kazem da nema potkupljivanja, raznoraznih pritisaka na igrace, sudije i slicno, ali da ima namjestanja u kome ucestvuju igraci oba tima, namjestajuci prelaze, ili da Bajern, Barsa, Mancester gube od slabasnih ekipa zbog namjestaljki, cisto sumnjam.

                  Ima svega i u Fifi i u Uefi, mafija je svuda, ali najmanje na samom terenu.

                  Inace, italijansku ligu ne pratim vec 6,7 godina. Samo Bundes i Premijer

                  Comment


                  • Dovoljno je da im gazde klubova kazu da ne igraju punom snagom,ako se slucajno otkrije pre ce optuziti trenera i igrace nego gazdu

                    Comment


                    • http://www.mozzartsport.com/vesti/lu...no-si-kraljica

                      Comment


                      • cekam psg 2i3+ , i celtic x

                        ajde bre da zaradim nesto na fudbalu, goffin me u crno zavio


                        edit: i tako jeee yeoviiil 2-1 ajmooooooooo
                        Last edited by bjelaksson[YNWA]; 12-02-13, 21:23.

                        Comment


                        • Ljudi, moze li neko da mi objasni kakav im je ovo bonus? Engleski znam tako-tako, ali ne kapiram ovo?


                          Real Madrid and Man Utd clash in the last 16 of the UEFA Champions League at the Santiago Bernabeu Stadium on Wednesday 13th February - and we’ve got a fantastic free bet offer to add to the excitement.

                          Place a pre-match bet on this much anticipated fixture and we will give you a free In-Play bet to the same stake during the big match.

                          To qualify for your free In-Play bet, simply place a bet before kick-off, then once the game starts place another bet on any In-Play market. If your FIRST In-Play bet loses we will refund this stake, up to the same value as your largest pre-match bet (max €25*).

                          As always, there'll be plenty to choose from with over 70 In-Play markets available throughout the game including Next Goal, Match Goals, Total Corners, Half-Time Result, Full-Time Result and much more.

                          With an extensive range of pre-match and In-Play markets and a fantastic free bet offer, bet365 is the number one place for all your Soccer betting.


                          How the offer works is below; You have to place a pre match bet on any market in the Real Madrid v Manchester United match. If you placed a £10, £20 and £5 bet pre match, then your free in play bet would be £20 as we match the highest pre match bet stake as your free bet. You will then qualify for a free bet in place, you have to pay for the in-play bet. The free bet is deemed to be the 1st in play bet that you place on the Real Madrid v Man Utd match. If the in play bet wins then you get the stake back with the returns. If the in play bet loses then you get the stake back within a hour of the match finishing.
                          Last edited by pokerpro; 12-02-13, 22:08.

                          Comment


                          • Za sve one koji misle da nema saradnje i namestanja izmedju klubova...

                            http://www.rezultati.com/utakmica/xW...#omjer;overall (Obratiti paznju na zadnja 4 duela i sva 4 su zavrshena 2-1 i 1-2...i sva 4 su dosla prelazi )

                            Mislim da su shanse da je ovo regularno 0.002%...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • http://wap.mtel.ba/preview_story/207952/

                              Jebem ti drzavu da ti jebem!
                              Kakva je ovo sloboda da ne smijes igrati stranu onlajn kladionicu, i evo i u Srbiju ce to kao da uvede, traze nacin xD
                              Samo bacaj pare na domacu bagru, i da drzava to oporezuje i puni kasu, jesmo indijanci u pm.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                http://wap.mtel.ba/preview_story/207952/

                                Jebem ti drzavu da ti jebem!
                                Kakva je ovo sloboda da ne smijes igrati stranu onlajn kladionicu, i evo i u Srbiju ce to kao da uvede, traze nacin xD
                                Samo bacaj pare na domacu bagru, i da drzava to oporezuje i puni kasu, jesmo indijanci u pm.
                                Zbog toga smo i tu gde jesmo, i zbog toga nas niko i nece.

                                Originally posted by z0La View Post
                                Za sve one koji misle da nema saradnje i namestanja izmedju klubova...

                                http://www.rezultati.com/utakmica/xW...#omjer;overall (Obratiti paznju na zadnja 4 duela i sva 4 su zavrshena 2-1 i 1-2...i sva 4 su dosla prelazi )

                                Mislim da su shanse da je ovo regularno 0.002%...
                                ima da ga probam sutra na 200 kinte, jbs mu sve...
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X