Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima neki frajer Monpeljeov skaut prosle nedelje je pogodio 9 od 9 samo Francuze tipuje ove nedelje singliro keca na Lion i ja retard necu da prepisem

    Do sad je 6 pogodio ostale mu ove 3 za sutra

    Tuluz:Soso 1X
    Brest:Marsej 12
    Ren:Lil 1X
    Last edited by Lord Gangarić; 25-02-12, 21:52.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...71-4485984-958

      Comment


      • Sta reci , koju posluku porati , 2 sedmice , prosle genk ove standard tj predprosle genk
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ovaj moj Francuz samo Liona promasio
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Eto na sto je nas fudbal spao , protiv Armenije igramo i kvota na nas 1,55 ;)
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • BiH - Brazil 1 9.00 posteno ahahaha

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                Sta reci , koju posluku porati , 2 sedmice , prosle genk ove standard tj predprosle genk
                Sta ocekujes odigrao si 300 parova.

                Comment


                • Odigrao sam 19 parova i prosao sam ovakvih tiketa tonu ali da me obori 1,03 kvota , ajde da je 1,25 , ali 1,03
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Koja je kvota bila ovog tiketa,bas me zanima?
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • 8,16 manda
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Nema cari u ovakvom tiketu. Elem Brazil 1.45 po meni je poklon.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Nema cari u ovakvom tiketu. Elem Brazil 1.45 po meni je poklon.
                          ma dzekos tres komados
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Miko brate ti si car znaci 1.03 kvota, sta li ti je to uvecalo koeficijent da mi je znati
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • znaci nikad ne igram 1,03 kvote tj kad igram golove uvek igram izmedju 1.1 i 1.4 i uvek nabijem kvotu preko 15 ili odigram golove i kosarku-tenis zavisi sta se igra sitne kvote , juce tj prekjuce nista nisam mogao nafatati i to sto napravim i eto standard
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Nema od tog hajra,igraj manje parova,max. 2-3.Tako ti je najbolje

                                Comment

                                Working...
                                X