Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba sto prije ovo uplatiti, jer stvarno ne vidim nacin kako ce Borac ostati ispod 10 razlike u ovom mecu ! Treba napomenuti da je Radjenovic na vecerasnjem treningu jos jednom ponovio da ce sutra igrati mladji i da mu rezultat uopste nije bitan. To se prosli put zavrsilo sa -22 u Presovu...
    METALURG - BORAC H1 5,5 2,00 kvota
    Merdian, Mozzart i Wwin u Banja Luci.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Treba sto prije ovo uplatiti, jer stvarno ne vidim nacin kako ce Borac ostati ispod 10 razlike u ovom mecu ! Treba napomenuti da je Radjenovic na vecerasnjem treningu jos jednom ponovio da ce sutra igrati mladji i da mu rezultat uopste nije bitan. To se prosli put zavrsilo sa -22 u Presovu...
      METALURG - BORAC H1 5,5 2,00 kvota
      Merdian, Mozzart i Wwin u Banja Luci.
      1.85 kladionica Mozzart

      Comment


      • 20.15 se igra mec rukometne SEHA lige u Skoplju izmedju Metalruga iz Borca iz Banja Luke. Naime, ono sto je interesantno u vezi ovog meca jeste stanje gostujuce ekipe. Trener Radjenovic je izjavio da mu ova utakmica uopste nije bitna i da je rezultat u drugom planu...da podsjetim, prethodni put kad je to izjavio bilo je 22 razlike za Tatran. Sutra se ocekuje isti ili veoma slican scenario. Istakao je i da se nada da ce Metalurg izvesti drugi sastav kao protiv Vojvodine, medjutim pocetna postava Borca bi se tesko i sa drugom postavom Metalurga nosila u Skoplju. Sutra za Borac nece igrati Mikic (startno lijevo krilo, vec dugi niz godina u klubu), Obradovic(startni desni bek, mozda i najiskusniji igrac u ekipi, kapiten) i Djukic(startni desni bek, najbolji igrac Borca ove sezone). Njihove zamjene su Ceranic (lijevo krilo - 95 godiste), Tesic (ocajno desno krilo, ni 20% Djukica) i na desnom beku nema neke adekvatne zamjene, moze uskociti Sesic(momak 96 godiste, bez ikakvog iskustva u ovakvim mecevima).
        Na sve ovo, treba dodati to da je Radjenovic rekao da ce pruziti priliku mladjim igracima. Jednostavno, Borac nema sta traziti u Skoplju. Golmani su ocajni, oni neku prevagu ne mogu napraviti, nema tu kvaliteta. Trivundza i Nikolic ne mogu igrati sami, tako da sutra ocekujem pobjedu Metalurga (ko god igrao za njih) od bar nekih 10-tak razlike. Borac nema mogucnost rotacije, jer su tu osim prve postave (Ceranic, Jankovic, Bezbradica, Trivundza, Nikolic, Tesic i Abadzic) jos rezervrni golman Haseljic, lijevi bek Vujovic i nekoliko veoma veoma mladih igraca koji nemaju sta traziti ni protiv trece postave Metalurga.

        Juce uvece pisano, zato sutra kaze.

        Ja sam tuko i 8,5 hendikep 3,2 svega nadudarao.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Sakho majstore!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Treba sto prije ovo uplatiti, jer stvarno ne vidim nacin kako ce Borac ostati ispod 10 razlike u ovom mecu ! Treba napomenuti da je Radjenovic na vecerasnjem treningu jos jednom ponovio da ce sutra igrati mladji i da mu rezultat uopste nije bitan. To se prosli put zavrsilo sa -22 u Presovu...
            METALURG - BORAC H1 5,5 2,00 kvota
            Merdian, Mozzart i Wwin u Banja Luci.
            Doslo uzeli +7, mada budale masile 4.sedmerca od 30:00 do 40:00, ali ispostovali na kraju.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • I ja sam ih vukao, ali nisam puno
              Goffin-Coric 1 1.35
              Partizan Metalac 1 1,20
              Buducnost-Cibona 1 1,2
              I metalurg h1 1,85
              u wwinu uplata 30 dobitak 108
              A u lokalu igro h1 i budcnost uplatio 30 km dobitak 65
              u zadnjoh 5 minuta napravise 3-0
              KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

              Comment


              • ajde mando obraduj nas danas necim dobrim pa da se izvucemo iz ove krize
                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                Comment


                • Serena
                  Everton
                  Tottenham go

                  3.11
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Rijeka
                    Bajern
                    Zvezda
                    Atlanta H1
                    ulozio je 20

                    NFL pocnje za 19.minuta
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Mandusicu NFL?

                      Comment


                      • Pomalo pratim taj sport, ali dobio ovaj par, nisam kadar sam predviditi.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by Dale View Post
                          Serena
                          Everton
                          Tottenham go

                          3.11
                          Lagano

                          Novi :

                          Bayern 2
                          Napoli 1
                          Chelsea go
                          New England 1
                          Seattle 2

                          5.31
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Ode nam i Dale u NFL.

                            Cestitke na dobitnom tiketu , samo nastavi da kidas!

                            Toto ispostovao! Idemo dalje!

                            Last edited by Rossonero; 26-10-14, 15:44.

                            Comment


                            • Ma odigram ja svaku nedjelju jedan NFL listic

                              Seattle me obora dvije sedmice zaredom , valjda nece opet

                              Veceras ide kec na New Orleans NFL s jos necim , prvo cekam da vidim hocu li ovo proci , pa cu onda taj drugi odigrati .

                              Hvala na cestitkama brate , sretno i tebi
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Pomozi mi Mandusicu oko NFL-A , on je tek poceo da prati.

                                Spoiler
                                Ako ista bude "sigura" slobodno i meni mozes u inbox.

                                Comment

                                Working...
                                X