Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Људи схватате ли ви каква вам школа и играчи требају за нападачки фудбал? Замисли Исланд да игра така тика така

    Comment


    • Napadacki fudbal nije samo tika-taka. Za kontra-napad je isto potreban intenzivan rad na napadackim sposobnostima, na tranzicji, sansama, realizaciji, pas igri. Koliko god da defanzan pristup imas kad uzmes loptu moras da pokazes da znas sta ces sa njom i da imas jasnu ideju. To se u Zvezdinoj igri ne vidi ni protiv Indjije ni protiv Kopenhagena ni protiv Bajerna, kod god da je protivnik. Dzabe sto Marin ima ideju kad ostali nemaju jasan plan sta treba da rade kad on ima loptu, covek pizdi non-stop jer mu saigraci ne olaksavaju napadacke akcije vec ga guse. Zander juce dva puta sutira na gol prakticno iz gol-auta umesto da proba da asistira u sredinu.....tu se vidi da se na tome ne radi.
      Last edited by tamonajugu; 19-09-19, 11:23.

      Comment


      • Borusija Dortmund je igrala jedan period ovakav fudbal o kojem piše Tamonajugu.

        Stanu u blok na sredini terena i posle ulovljene greške imali su fantastičnu tranziciju.

        Brza razmena lopte i za tili čas su dolazili do šesnaesterca.

        Comment


        • Derbi za dobar deo nas cigana uveliko u petoj deceniji života
          još uvek znači više od brukanja po fensi stadionima Zapadne Evrope,
          ili nedođijama Kazahstana (Kairat beše odande?)

          Mi smo se zasad veoma uspešno naučili da ne izgubimo
          od nama sličnih ili malo jačih ekipa od nas.
          Trnava, Kopenhagen, Jang Bojs, i enorman uspeh dva nerešena
          u biti ili ne biti mečevima sa RB Salzburgom, i tada timom za klasu ipo od nas.

          Stanovišta sam da je Liga Evrope puna kapa za nas,
          ali kad apetiti rastu, to onda mora da prati i ansambl.
          Last edited by Jaqen Hghar; 19-09-19, 11:37.

          Comment


          • I dodacu da fudbal ne moze vise da se igra na visokom nivou bez odredjenih fizikalija. Kod nas kreativni i talentovani nece da rade na sebi vec misle da je to dovoljno. Nismo vise u devedesetim, fudbal je sve zahtevniji a mi sve veci fudbalski neradnici. Od igraca preko uprave do trenera. Skole fudbala otvaraju na svakom cosku radi profita..ali to je tek duboka tema ali lezi srz problema danasnje fudbalske Srbije.

            +:Hteo sam Urosa da navedem o tome koliko je potrebno za razvijanje napadaca
            Last edited by engleski_dopisnik; 19-09-19, 11:30.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post
              Upravo tako.



              Naša šansa je Olimpijakos, da tu izvučemo bodove.

              Sa ovakvim kuku nama pristupom nemamo šta da tražimo protiv ostalih.
              I Olimpijakos je za nas mali Bajern, pa mi sa Salzburgom isto nismo izlazili vas 16, cudo je sto smo dali 2 gola iz dve polusanse, ono je bilo jezivo za gledati, a ekipa je njhova tada vredela 100-110 ako se ne varam , mi ne mozemo da iznesemo loptu i da igramo fudbal ni sa nesto jacim ekipama. Ako pogledam i reprezentaciju, ista stvar , nije to do igraca vec do strucnog kadra i filozofije .

              Comment


              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                Derbi za dobar deo nas cigana uveliko u petoj deceniji života
                još uvek znači više od brukanja po fensi stadionima Zapadne Evrope,
                ili nedođijama Kazahstana (Kairat beše odande?)
                Мени је увек више значио дерби али дај образложи по чему је ово синоћ брука? Кутињо дупло скупљи од целог тима. Не знам шта људи очекују заиста.

                Кући ћемо опет узети 4-6 бодова и то је то од нас.

                Comment


                • To je ona prica kada od 5 dvomeca 4x prodjes dalje sa defanzivom (timovi slicnog ranga, nekog srednjeg da kazemo), idu redovno price, morace i sreca jednom da stane, nije nam dobra igra, oni su bolji morace u buducnosti i rezultat to da pokaze. Onda 1x prodje atraktivna ekipa mozda pritom i ubedljivo onda krene doslo je sve na svoje itd. Arsenal uvek igra lepo za oko i uvek ih skoluju realno jaci timovi (LFC City Bayern) a Juve i Atletiko sa ruznom igrom imaju 4 finala. Ne kazem da je lose igrati lepo za oko, ali nije jednostrana prica kao sto se prikazuje.
                  Last edited by colchonero; 19-09-19, 11:32.

                  Comment


                  • A i kako da se nadaš iznenađenju kad čini mi se i u glavama naših igrača je samo izgubiti što bezbolnije.

                    U glavi im izgleda ne šeta misao da mogu iznenaditi.

                    Borjan sinoć i posle primljenog gola zadržava loptu. Pavkov izlazi u 70. minutu kao da želi ukrasti još malo vremena.

                    Comment


                    • Нека он среди лигу а у Европи је 10.00 за мене.

                      Нема шта да им буде у глави, не игра неко у Бајерну што је ментално јак, једноставно су бољи. Ја сађ и приступом задовољан.

                      Задржавао је лопту да се игрсчи надишу ваздуха јер треба Ла Пари и Матеу играти и бекс и крило истовремено.
                      Last edited by Cassius Clay; 19-09-19, 11:37.

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        A i kako da se nadaš iznenađenju kad čini mi se i u glavama naših igrača je samo izgubiti što bezbolnije.

                        U glavi im izgleda ne šeta misao da mogu iznenaditi.

                        Borjan sinoć i posle primljenog gola zadržava loptu. Pavkov izlazi u 70. minutu kao da želi ukrasti još malo vremena.
                        Upravo to je ono što više poražava od činjenice,
                        da mi nismo društvo za tim stolom.

                        Comment


                        • Mi treba da igramo taj kup evrope, ako opet budemo u prilici da prodamo ucesce, igras sa slabijim ekipama fudbal, skupljas bodove, i imas takmicarski zar

                          Comment


                          • Одох људи, поздрав. Да Бог да се не пласирали никада више, нигде, па онда да будемо први у селу. Комплекси. Није ни Реал изгледа друштво са ПСЖ-ом.

                            Пријатан дан.

                            Ево га и овај Еквадор, пријатан дан и теби.

                            Comment


                            • Porto, Arsenal, Sevilja, Mančester junajted, Milan, Roma, Lacio, Marsej...
                              Mnogi superbogati i superjaki klubovi bi dali život da su sinoć bili u Minhenu, da su sa Bajernom igrali u takmičenju za prvaka Evrope, da su učesnici u Ligi šampiona.

                              Ali ne, naši "stručnjaci" zameraju suvom zlatu od trenera Vladanu Milojeviću, "što se nije otvorio"?!
                              Ma idi begaj...

                              Evo da se javno zahvalim Japancu na postovima, pošto mi forum više ne dozvoljava
                              Last edited by La Jugoslavia; 19-09-19, 11:47.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Originally posted by 弱肉強食 View Post

                                Задржавао је лопту да се игрсчи надишу ваздуха јер треба Ла Пари и Матеу играти и бекс и крило истовремено.
                                Ma nema to veze sa umorom, zadržava loptu da ćorne još malo vremena bojeći se ubedljivijeg poraza.

                                Pa Borjan i u našoj ligi kad vodimo 1:0 zadržava loptu što je golema sramota.

                                Nemoj da gi braniš prijatelju, razmazićeš gi tako. Nema tu trte mrte, mili moj, mora bre da se ošine kritikom.

                                Comment

                                Working...
                                X