Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svako ko kaže da je Ebisilio iole dobar fudbaler moja skromna preporuka je da se mane fudbala.

    Vidim pljuje se Simić, ja sam ga pljuvao kad je došao, tj. nisam bio za to jer je kao klinac pobegao kao pičkica, bez obzira što živimo u istom gradu, ali sad ga pljuvati a veličati Ebisilja je smeh iz kategorije onog debilnog humora Beni Hila.

    Ali ok, mišljenja su ko dupeta, svako ih ima.

    A što se tiče priče da je moglo i mora više u LŠ, do juče nam je ta LŠ bila misaona imenica, slavili smo ulazak u istu kao da smo osvojili takmičenje i odjednom se pojave likovi koji kritiku imaju da stave i na ova četiri boda, pričaju o kojekakvim ambicijama u datom trenutku. Ambicijama kluba koji je u minusu do juče bio 60 miliona, do skoro se vodila polemika "slučaj Rendžers" i tsl. Pa imali to zdravog razuma ? Evo jedan Salzburg koji ulaže silne novce iz godine u godinu nije video LŠ.

    Prvo mi mora da vežemo jedno tri ovakve sezone, pa onda da razmišljamo o realnoj mogućnosti da prođemo grupnu fazu, a tu se slažem sa delom priče da u tom slučaju moramo zadržati naše ponajbolje pojedince i dovoditi u najmanju ruku bar igrače istog kvaliteta.

    Štoper Milun iz BATE-a je taj potez, realno naš najbolji štoper u ovom trenutku uz Blekija. Klasa.

    Stoiljku se stvarno treba zahvaliti jer je doveden za velike stvari, Kafuu isto, Ebisiliju takođe, Čaušića vratiti bilo kome u Rusiju.

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      Uroše...zaustavi se. ako možeš, ako nećeš....da se pozdravljamo ?
      Ništa evo neću više pisati na pdf-u. Tebi je dovoljno da njih dvojica nešto kažu da ti reaguješ. Nijedno pravilo nisam prekršio, niti sam ispoljavao šovinizam.

      Znate li vi ljudi šta je šovinizam? Šovinizam je kada mrziš druge nacije i kada jednima pripisuješ pozitivne a drugima negativne karakteristike.

      Ja nigde nisam rekao da su Brazilci zbog "krvnih zrnaca" te ofucane fraze nepoželjni i nisam to pisao bukvalistički, u smislu nepoželjni su jer su Brazilici, već ih treba izbegavati jer nije bilo Brazilca u Zvezdi da je valjao! Evandro jedino na pola. Od Mezenge, Pačeka, Ze Markosa, Kadua, Savia, Kafua, sve promašaj do promašaja. Poznajem njihovu kultru i znam kako se ponašaju kada uzmu novac kao npr Adriano, Ronaldo, Ronaldinjo, opijanja, zezanja, ali oni su najveći talenti, a nama dodje škart sa takvim mentalitetom.

      Francuzi su pokazali. ove nove generacije, Pogba, Marsijal, Dembele koji po ceo dan igra igrice koliko im nije stalo do treninga i koliko su usijane glave. Opet mentalitet.

      Ja sam samo rekao treba naći pogodno tržište što bi svaki civilizovan čovek shvatio, ali dežurne narikače "šovinista, šovinista" moraju da rade svoje.

      A pošto je kvalitet teme 0 a ni ja ne doprinosim njoj, lepo ću ja da se povučem na NFL pdf, neću vas uznemiravati pa pišite šta hoćete.

      Blond kakav je, da je, sa njim mi i nije mrsko da se bakćem jer čovek nije kao ova dvojica, čim dodju ova dvojica i ti još da mi pretiš, kupim ja prnje prijatelju moj.

      Kod mene pretnje ne pale ali da se ne rastajemo u negativnom tonu, ja na NFL a vama prijatno ovde neka bude.

      Ja mislim da je pošteno

      Gle i ja mentol se objašnjavam a na avataru mi stoji Michael Thomas. Šta sam doživeo, poz ljudi.
      Last edited by Cassius Clay; 01-12-18, 16:49.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Ništa evo neću više pisati na pdf-u. Tebi je dovoljno da njih dvojica nešto kažu da ti reaguješ. Nijedno pravilo nisam prekršio, niti sam ispoljavao šovinizam.
        ......
        OK, kako želiš.
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Najbolje u vezi sto imamo...konacno na terenu...Ebi-Krle-Jovanca...jos Marin u drugom i uzivancija...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Comment


            • Gobelja pamti napadacku proslost, 5 gol u sezoni.

              Comment


              • Veljkara opet majstorski učinak. Lake dve asistencije.

                Comment


                • Sta je sa Borjanom?
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by blond View Post
                    Sta je sa Borjanom?
                    Štampa kaže, ništa strašno, blaga nesvestica, spreman za sredu. Možda i protiv Napretka.
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Bolje da Borjan preskoci krusevljane, na Marakani ih dobijamo nadam se, bas bi bilo vazno da dobihemo dve do kraja i sa ovih 13 odemo na polusezonu, Partizan sad ima daleko laksi raspored.

                      Comment


                      • Srecno veceras, komsije.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Fala...Da ne izgubimo i od ovih milijardera i ja zadovoljan
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Nije loša ideja da Stojković bude par Defeneku na mjestu štopera, Babić izgleda sporo i tromo pored JSL balvana, a kamo li pred Nejmara i Mbapea. Problem bi nam mogao napraviti Kavani koji fizički snažniji i sigurno može izdržati duel sa Stojkovićem.

                            Nama je ogroman hendikep neigranje Krstičića tako da od neke tečne igre nema ništa te je bolje da onda igra Jovičić koji je brži, agresivniji i srčaniji od Čaušića.

                            Napred nadati se nekom dobrom centaršutu ili prekidu ili trenutku genijalnosti Marka Marina, pa šta nam bog da.
                            We hate Notthingham Forest, we hate Everton, too,We hate Manchester United, but RED STAR, WE LOVE YOU!

                            Comment


                            • Pa po najavama igrace Jovicic, Jovancic i Causic u vezi...Iskreno mi nije jasno cime je Causic zasluzio da ima prednost u odnosu na Ebesilija...Nije pruzio nijednu bar korektnu partiju od kako je stigao...al ajde, da ne cepidlacim...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Koje psihopate nam vode klubove,drzavu...jos novinari prenose te kretenske izjave...Igraci i Milojevic zasluzuju svaku podrsku,na znam kako nijedna utakmica ne moze da prodje a da se ne pojavi ovaj bandit Terzic u novinama.

                                Comment

                                Working...
                                X