Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milunović-Katai-Rodić, vidi se kvalitet, dobar je i Falćineli mada je zaslužio onu kritiku od Bogdanovića.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Kritičan period utakmice, treba izdržati.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Savršena egzekucija Hofenhajma, nema zamerke. Faul nije bio, protivnik je čisto odneo loptu, Stanković nažalost nedorastao.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Kakav je igrač Sanogo, odlična utakmica.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Nije bio faul, ako ćemo iskreno. A da ne pominjem da nije svirao penal što je Sanogo napravio, a mogao je komotno.
            Last edited by Constantin; 23-10-20, 05:34.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Sjajno suđenje večeras [emoji106]
              Stanković nije za trenera.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Ajde bre, ajmo!
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Amateri Vukanović, Simić, Rodić ne umeju da povežu pas da zagrade da naprave višak pišam se ja na ovu igru i ove polufudbalere klasični nemači pojma

                  Comment


                  • Stanković je slepo crevo, Terzić provincija klasična.
                    Daleko je ovo od vremena ale na sredini terena, Roberta Prosinečkog, Nikolić beton liga.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Pun mi je kufer ovog bednog pristupa svakoj malo jačoj ili bitnijoj utakmici. Krenemo da igramo fudbal kad primimo gol, kao da igramo protiv Bajerna ili Barselone pa smo u grču.
                      Kad god smo stisli par minuta ovi se pogube i stvori se neka šansa, samo što mi krenemo da napadamo kad ostanemo bez snage od branjenja. Šta da pričamo dalje kad mi nismo smeli da napadnemo Omoniju da je sreće svaki meč bi kretali iz hendikepa i igrali lepo i jurili gol.
                      Sezona u ligi nam ide jako dobro i ako to ne iskoriste da isprofilišu nekog mladog igrača da drži ovu ekipu i ako ne pronađu bekove na tržištu sve nas ovo čeka i u narednim godinama. Fudbal napreduje, razvija se, a mi smo još u nekoj devedes osmoj bekovi/bočni igrači u modernom fudbalu nose ekipe, asistiraju, ulaze u 16 stvaraju gol šanse, ovi naši trkačka grla daj im loptu u noge i neće znati šta da urade. Gajić je dečko okej za analize u Arena studiju, fizički inferioran, jako skromnih fudbalskih kvaliteta, fizičkih takođe. Rodić raspad godinama limitiran igrač, daje maksimum ali to nije dovoljno da bude prvi bek posle 4 sezone igranja evro kupova. 4 godina imaju jedan zadatak - dovedi bolje bočne igrače na tržištu i svake godine Rodić i Gobelja zacementirani u 11. Žule Stojković spejs šatl za sve ove momke bez želje da nekog uvredim zaista.

                      Comment


                      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                        Stanković je slepo crevo, Terzić provincija klasična.
                        Daleko je ovo od vremena ale na sredini terena, Roberta Prosinečkog, Nikolić beton liga.
                        Čak Veljku Nikoliću i ne zameram toliko, bio je stegnut, bolje je delovalo malo to u drugom poluvremenu iako nedovoljno. Opet ne mogu da se ljutim na mladok igrača bačenog u vatru sve i da nabije dva autogola. Eraković sasvim solidno odradio posao s obzirom na formaciju, protivnika i ostale faktore. Razočarali su me opet ovi sa iskustvom beskorisni totalno. Svaka čast Sanogu i Degeneku jako lepo su držali odbranu, Sanogo držao i vezu sam maltene. Katai nije bio na 100% dao je maksimum, Italijan se borio radio je šta treba, nije mu trebao faul nad Fohtom u onoj situaciji kada je dobio već loptu u prostor ali dobro hteo je najbolje.
                        Ova ekipa bez novog bekovskog para nema čemu da se nada u predstojećim godinama imaju dva prelazna roka da to koriguju bez obzira kako se sezona u Evropi odvijala dalje. Rodića bih svakako zadržao kao rezervu, zahvalan igrač ali ako želiš da ideš korak napred Rodić i prvi izbor na levom boku nikako ne mogu zajedno.
                        Gajiću se zahvaliti, pokušali smo za siću da dobijemo nešto, mi se kockali on pokušao da oživi karijeru, nije išlo bože moj ima i taj Radnički Niš sigurna kuća za sve što nije uspelo da se uhlebi u FKP i FKCZ. Gobeljić takođe može da ostane samo kao prinudna izmena prvom d.beku i to je to ako na tržištu ne možeš da nađeš bočne igrače kojima je mozak formiran za moderan fudbal gasi mešalicu vraćaj se u ping pong i domaće pašnjake kad nisi za bolje.

                        Comment


                        • Nekako uvek sitnice odluce protiv Zvezde i Partizana,tesko da su to sitnice. Deluje mi da bi Bogdanovic iz studija bio bolji trener,covek realno prica koliko nasi klubovi nemaju pojma s fudbalom.

                          Comment


                          • Ogromna greška uvođenje Simića, Petrovića, Vukanovića. Igrači koji ništa ne donose (kao što i nisu) Pavkkov - Falćineli još jedna glupost a onda kad je ušao Pavkov nismo imali centaršut za skok već je lopta išla nisko??? Nikolićevo drugu u nizu igra loše.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Kanga i Ivanić moraju da igraju, sredina terena sa Sanogom.
                              Tanko je to i to dosta, što kaže Rade Bogdanović, ali šta je tu je.

                              Navala Ben-Falćineli-Katai je potencijalno veoma jaka.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Sanogo je bio naš najkonkretniji igrač i mislim najbolji a Nikolić je bio neprepoznatljiv, kako u derbiju tako i sinoć. Naravno da bi uz Kangu i Ivanića to bilo daleko bolje.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X