Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rekao bih da je ovo generalno nastaavak loših partija a što će burekdžije da zaamaaskiraju lagano. Uopšte nisam zadovoljan kako izgledamo i koliko nam šansi treba da bi dali jedan gol. Izmenu Ivaniić - Jovanča a očekivao sam da Njegoš izađe, očito je ideja bila da se pojača defanziva. Ej bre jebo vas bata Đora i autobusi...pojma nemaju ovi naši "treneri". Meni je ovo užas od igre.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Bili smo dobri posle postignutog gola, mada ko zna šta bi bilo da nije poništen regularan gol Voždovcu.

      Neko je pomenuo Grofa Božovića pa moram napisati nekoliko rečenica u vezi njega.

      Prvo, dobro je što se desila ona utakmica sa Voždovcem, kasnija dešavanja daju odgovor zbog čega.

      E sad da se vratim na Grofa. Nije on tutuban, on je u prvoj sezoni vratio lep fudbal na Marakanu, a dugo ga pre njega nije bilo.

      Njegova ideja sa stajanjem visoko nije bila loša, samo je bio problem ogroman luft u defanzivi i što nije uspeo da pronađe štopere koji bi odgovorili takvom načinu igre.

      On se kasnije utopio u sivilo, lezilebovao je i tim mu se pretvorio u raštrkanu vojsku. Nije uradio ništa po pitanju fizičke spreme, koliko znam nije ni imao kondicionog.

      Sa par igrača je pogodio, što se potvrdilo po dolasku Vladana.

      Prva sezona sa Grofom je bila odlična ako stavimo po stranu fijasko u kvalifikacijama za LE. Tu već i nije bila njegova krivica, već krivica uprave koja je kasnila sa pojačanjima.

      U toj sezoni smo odigrali jedan fenomenalan derbi. Verovatno i najbolji u poslednjih par godina.

      Posle te sezone je usledio raspad, a već sam pisao neke od razloga zašto je do njega došlo.

      Comment


      • Топић (Војводина) и Чумић (Раднички) се помињу као појачања.
        Ваљају ли или је нека менаџерска шема? Има ли бар пола Лазара Ранђеловића у њима?

        Comment


        • Originally posted by poacher View Post
          Топић (Војводина) и Чумић (Раднички) се помињу као појачања.
          Ваљају ли или је нека менаџерска шема? Има ли бар пола Лазара Ранђеловића у њима?
          Pa...iskreno,ima. Dobar je,brz..
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            Pa...iskreno,ima. Dobar je,brz..
            Дај боже, доста ми је више ових крилних играча са очајним "пејсом".
            "Криво" ми је што је Неца прорадио у Марсеју очекивао сам повратак на лето

            Comment


            • Originally posted by poacher View Post
              Топић (Војводина) и Чумић (Раднички) се помињу као појачања.
              Ваљају ли или је нека менаџерска шема? Има ли бар пола Лазара Ранђеловића у њима?
              Au ja se ponadao da je Topić majstor što je dao drugi gol za Vošu protiv Rada. Majstorčina !



              Inače Topić je strelac prvog gola, to mu je ujedno i prvenac ove sezone za Vošu, u drugom delu je promašio penal. Inače, radi se o igraču 2001. godište, više se radujem njemu nego Čumiću iskreno. Biser našeg fudbala, verovatno predvodnik te generacije, a i kad god smo doveli igrača iz Voše uboli smo ko prstom u oko, od Siniše Mihajlovića, pa na vamo, poslednji Jovančić.

              Čumić je npr. za Vukanovića Mesi lično, ali se pitam da li je kvalitetniji igrač od npr. Jevtovića!? Jedno je sigurno, a to je da će pružati bolje partije od toliko najavljivanog Van la Pare. Kada bih krilo dovodio iz naše lige, pre Čumića bih izabrao Birmančevića, sigurno, ali Čuki treba nešto i da se plati za igrača, sa južnim nam prijateljima ćemo to lakše, kroz procente.

              Comment


              • Dobar je Birmančević, slažem se, ali kada se gađa brdo tamo ima jedan general sredine terena savršen za svaki tim, a Zvezdi bi došao kao šlag na tortu.

                Marko Docić, kapiten Čukaričkog, je bio, jeste i biće savršeno rešenje za Crvenu zvezdu kao zamena za vođe na sredini terena tipa Mičela Donalda i Nenada Krstičića.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Kažite dragička?

                  Vladan izveo isti sastav kao na prošloj utakmici.

                  Borjan, Gobeljić, Pankov, Degenek, Rodić, Petrović, Garsija, Ivanić, Marin, Ben, Tomane.

                  Klupa: Vasiljević, Vulić, Milunović, Simić, Nikolić, Jovančić, Vukanović.
                  Već sam pisao da je trebao odavno da odredi 18 najboljih.

                  Ne može se svima ugoditi.

                  Konačno da nije promenio nekoliko igrača. Tako se ne može uigrati tim.
                  Last edited by Karamazov; 04-12-19, 13:43.

                  Comment


                  • Veštačko disanje i tišina pred Olimpijakos. Rastanak sa Milojevićem je neminovan, traže se opcije. Samo je odložen i pokriva se priča zbog Olimpijakosa. Posle se seda i gleda se da li ide sada ili ide u maju. Ovo je poslednja sezona Vladana Milojevića u ovom mandatu.

                    Comment


                    • Ja ne mogu da verujem koliko postajemo debilni sa ovim kombinacijama iz prekida.

                      Drugi put posle njih Ben gubi loptu i otvara kontru.

                      Comment


                      • Negledljivo iskreno. Opet Ivanić pa će sada non stop da igra. Da nam nije bilo sudija... Ne kažem ja ovo jer mi je žao grobara, nego radi nas i naše forme, sramota.

                        Svlačionica pala bez Žuleta, Radonje i Savketa. To je definitivno. Posle Krstičića je počelo da puca.

                        Ben igračina. Ja njega obožavam. Sve bi igrače iz tima pustio njega ne. Kakav Tomane kakav Boaći daj bratu da igra polušpica/ špica, ma on nije k od krila.
                        Last edited by Cassius Clay; 04-12-19, 15:26.

                        Comment


                        • Tutnu ga majstorski Ben.

                          Majstor!

                          Comment


                          • Greota što je čovek igrao krilo. Sećaš se kako je Trnavi nabio glavom gol posle njihovoh odmah... Čovek je učinio više u evropskim utakmicama i od Marina i od Kange, Boaćea ...to nema ko da ospori. Protiv Salzburga isto.

                            I on ne igra LŠ. Komedija od kluba. Poserem im se na Emirate i Kinu i Arabiju kad im u roku propadaju dva transfera - Pavkov Kina, Ben Arabija.

                            Comment


                            • Ben je jedan od najboljih stranaca koji je kod nas igrao.

                              Ako ima volje i motiva odmah produžiti ugovor sa njim.

                              I kad je na krilu mi izgledamo daleko bolje.

                              Comment


                              • Zato što ume sa loptom, ali je mnogo bolji kao polušpic i kad on i Marin u paru igraju. Tad je i Marin dobar. I Marinu fali Krstičić. Ovo gde se on vraća na pola i kreira i davi loptu katastrofa.

                                Trebali smo centralnog veznjaka umesto Kanjasa.

                                Comment

                                Working...
                                X