Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 弱肉強食 View Post
    Šta ko igra, ko su prvih 11? Gobeljić startni bek? Stvarno? Neću više da branim ni klub ni trenera, stvarno su duduci.
    Gađaš me gde sam najtanji da krenem sa tobom u pljuvačinu.

    Comment


    • Hahaha ma to se neće desiti. Jesam ja zagovarao to sve ali ja ne primam platu za to a i laik sam. Ja mogu reći jeo sam govna ali tu se moja odgovornost završava. A ko je od njih odgovoran, kumare, Mrkela, Terzić, Vladan, ko?

      Baš bled nastup poslednjih godinu dana i na državne i sudijske mišiće se izvlačimo.

      Da mi mali partizan ne možemo da ..., ja sam totalno razočaran.

      Comment


      • Kad smo kod Partizana i Miloja, ako Savo veseljak opet presliša Miloja u derbiju, te ukoliko Miloje ne podnese ostavku, sve navedeno će biti dokaz da nam trener nema obraza grama.

        Comment


        • Ma moraće da ode ako ne pobedi derbi sve i da prodjemo u LE.

          Comment


          • Gde da prođemo, nemoj da se ložimo, gubimo oba meča sa po tri trazlike. Dakle azijski hendikep (HH) protiv nas, odnosno Bajern i Oly dobijaju sa tri i više razlike.

            Comment


            • Glavni čovjek Zvezde za VL: Mislio sam da je rat ružan san! Tenk nema veze s Vukovarom i Olujom

              https://www.vecernji.hr/sport/glavni...an-san-1361643

              Comment


              • Zbog ove utakmice vratiše se uspomene na čuvenu utakmicu.

                Te noći san sam oterao, nije bilo spavanja. Kum i ja okupili komšiluk, do sabajle se slavilo.

                Ajd pa da se i večeras radujemo.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Gde da prođemo, nemoj da se ložimo, gubimo oba meča sa po tri trazlike. Dakle azijski hendikep (HH) protiv nas, odnosno Bajern i Oly dobijaju sa tri i više razlike.
                  Tako je.
                  Voleo bih da i ja mogu da gajim takvu vrstu optimizma.
                  Međutim razum govori da je ta vrsta optimizma krajnje neutemeljena,
                  iz nekoliko ključnih faktora koje prepoznaje i površni poznavalac prilika u fudbalu.

                  Sve ispod 3 razlike je pobeda večeras.
                  Oly će nas tamo dobiti tek da se potkrepi teorija zavere "3 za 3",
                  Last edited by Jaqen Hghar; 26-11-19, 10:00.

                  Comment


                  • Клинци воде 1-0 на полувремену против Бајерна у омладинској ЛШ.
                    Меч се игра на крову на стадиону Вождовца

                    Comment


                    • 1:1 крај, примили смо гол из слободног ударца.
                      Одлична одбрана наших момака, Бајерн имао лопту али нису знали шта са њом.
                      Осми освојен бод, два ремија са Бајерном и победе над Тотенхемом и Олимпијакосом, код куће без пораза.
                      Што се шанси за пролазак тиче, постоје, имамо бод више од Тотенхема. У последњем колу и ми и они гостујемо.

                      Comment


                      • Nek' i večeras bude 1:1..
                        Srećno cigani..

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Nek' i večeras bude 1:1..
                          Srećno cigani..
                          Може, да мало подигнемо коефицијент лиге.

                          Comment


                          • Malo ljudi za sada.

                            Comment


                            • Ајде Боаће време је да одиграш једну добру утакмицу

                              Comment


                              • Sastav:

                                Borjan, Gobeljić, Milunović, Degenek, Rodić, Kanjas, Petrović, Garsija, Marin, Vukanović, Boaći.

                                Klupa: Popović, Pankov, Vulić, Ivanić, Tomane, Žander, Van la Para.

                                Comment

                                Working...
                                X