Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Kako bez Njegoša....pa koga ćemo dogodine da uvalimo Valensiji ako ne njega !?
    Ма биће Његош ту и следеће сезоне због оног правила што наступа следеће сезоне у Суперлиги.
    Сутра брзо долази - треба човек постати
    Нестали су кодекси, остали су комплекси
    Победе су порази, а исходи су потресни!

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Kako bez Njegoša....pa koga ćemo dogodine da uvalimo Valensiji ako ne njega !?
      Hahahah, neka ga u Ling Longu, i Racic je odatle prodat

      Realno da ni Vulic nije mogao da izvuce minute u trenutku kad je igrao dobro a Jovanca bio suspendovan. A Njegos tek treba da se uklopi u Milojevicev sistem, da se dokaze pa da koji minut dobije. Dok sa druge strane imamo jednog formalnog beka, Rodica.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Ako bude neka kanonada u gostima, ja naprje očekujem Njegoša na terenu da skupi koji minut.

        Comment


        • смете у 50 марки да ће више срба гледати лш и звезду него репрезентацију? :d

          ван ла пара се изгледа добро уклопио, добили смо први пут два чиста крила и квалтиетна.

          са нападачима је чини се испало најбоље. сва тројица су ту негде, квалитетом, а склони су повредама. тако да, нека свакога усере по неки гол у лш.

          штета само што се бакула повредио био би користан за ротацију.

          дегенека очекујем на десном беку ако гобеља попије неку суспензију.

          време је да се наплати онај баксузлук са маракане када на дебију крос од 16-17 година даје врљав гол за победу.

          после мајсторија микија и пре тога кокија(тако га просинечки звао). "кокиии короманн"

          Comment


          • Btw. Gorecka im se povredio.

            Mnogo jak igrač.

            Comment


            • Мислим да ћемо узети бод у Минхену. Не видим да могу да нас надирају нешто лудачки. Треба да одиграмо најбољу утакмицу од Ливерпула. Опуштено, без пресије, неки рани гол и затварамо продавницу.

              Борјан, Рода, Деген, Милун, Гобељарепрезентативац, Хосе сикарио, Јованча мудаш, Ван Ла Пара(Бајерна да кара), Марин, Гарсија Матео(није хтео), Павков/Боаће/Томане вотевер
              Last edited by Cassius Clay; 12-09-19, 17:08.

              Comment


              • Ми смо цигани најјачи смо најјачи



                ла стела роса, ла стела роса

                Comment


                • Шта очекујете у суботу против Инђије, какав састав?
                  Инђију сам гледао у првом колу кад су дочекали Партизан, занимљива екипа, воле кратким пасовима да износе лопту са своје половине што није баш честа слика на нашим ливадама. Требало би да рутински упишемо 3 бода, али би требало и мало истумбати састав.
                  Могао би Поповић међ' стативе, Вулић 90 минута, Ван Ла Пара да дебитује чисто да осети екипу, Томане би такође требао бити стартер... видећемо шта је шеф припремио.
                  Од среде и Бајерна не очекујем пуно, мислим да можемо да забијемо гол јер им је одбрана још ровита, неуиграна и са доста мана. Да ли ће тај гол бити довољан и за бод или нешто више питање је, гледао сам их против Маинца иако су примили први гол и после могли још 1-2 ипак су добили меч преубедљиво са 6:1. Само да не буде дебакл, делује ми да им је менталитет сличан ПСЖу да трпају и не стају, а и сумњам да ће Ковач након 3-4 рећи "Еј момци станите."

                  Comment


                  • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                    Мислим да ћемо узети бод у Минхену. Не видим да могу да нас надирају нешто лудачки. Треба да одиграмо најбољу утакмицу од Ливерпула. Опуштено, без пресије, неки рани гол и затварамо продавницу.

                    Борјан, Рода, Деген, Милун, Гобељарепрезентативац, Хосе сикарио, Јованча мудаш, Ван Ла Пара(Бајерна да кара), Марин, Гарсија Матео(није хтео), Павков/Боаће/Томане вотевер
                    Sve ispod 2 razlike je super, nemoj da se ložimo.

                    Inđija....samo neka igra doktor Vulić, nek se nameće golovima i dominacijom na sredini terena, mnogo jak igrač, mnogo.

                    Comment


                    • Moguć sastav za danas:

                      Борјан, Дегенек, Панков, Милуновић, Родић, Вулић, Јованчић, Гарсија, Иванић, Ван ла Пара, Павков.

                      Comment


                      • Da vidimo Van Paru, nadam se da ce biti pogodak.

                        Comment


                        • Originally posted by Stojanče View Post
                          Moguć sastav za danas:
                          Опет Борјан...
                          Човек имао репрезентативне обавезе, одигра 2 цела меча.
                          За кој мој имамо 3 голмана, кад ће само Борјан да брани и против Инђије и против Бајерна

                          Данас се баш цртало да видимо и Бабића, Гајића, Симића, Његоша...
                          Имамо 30 играча у ростеру, а вртимо 15
                          Last edited by poacher; 14-09-19, 15:32.

                          Comment


                          • Ben ostaje u Zvezdi, bice koriscen samo za domacu ligu.

                            Comment


                            • Sto samo za domacu ligu? Uz Marina sigurno najbolji igrac Zvezde.

                              Comment


                              • Originally posted by Дијаз View Post
                                Ben ostaje u Zvezdi, bice koriscen samo za domacu ligu.
                                Језиво шта раде људи, како и да смањиш дуг кад имаш 30 играча на платном списку + струка.
                                Не продајеш никог, само гомилаш, још се шириш и делиш шаком и капом КК и РК... ништа ово не слути на добро, без икаквог реда и неке визије.

                                Comment

                                Working...
                                X