Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marko Gobeljić je standardni desni bek u ovom trenutku.

    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment



    • Tomane 17
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Напушта нас и Јовичић, од Нима милион evra...
        Solidan posao
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Ma mi smo klosari, Mamic uvalja igraca za 30 miliona evra mi se kurcimo kad Pavkova kojeg ne bi smeli prodati ispod sedam, s obzirom na trziste, nudimo kinezima za tri a znamo koliko oni vole da plate evropske igrace.
          Klosari.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Nije ni Mamić bio Mamić pre 10 i kusur godina, a nije ni Hrvatska Srbija. To je smešnija liga od naše. Mamić drži i HNS, nema konkurenciju u ligi i može da gura i klince, da radi šta hoće.

            Ovde nije tako.

            Plus njihova reprezentacija mnogo bolja od naše.

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Ma mi smo klosari, Mamic uvalja igraca za 30 miliona evra mi se kurcimo kad Pavkova kojeg ne bi smeli prodati ispod sedam, s obzirom na trziste, nudimo kinezima za tri a znamo koliko oni vole da plate evropske igrace.
              Klosari.
              Standardni problem nasih funkcionera. Svi redom pate od nedostatka muda za rizik i nedostatka zelje za dugorocnim planiranjem. Prodaju sve prvom prilikom jer "prijatelju moj iz fotelje ko zna gde cemo biti za par meseci i sta ce se desiti daj da izvucemo odmah sve prvom prilikom"

              Comment


              • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                Nije ni Mamić bio Mamić pre 10 i kusur godina, a nije ni Hrvatska Srbija. To je smešnija liga od naše. Mamić drži i HNS, nema konkurenciju u ligi i može da gura i klince, da radi šta hoće.

                Ovde nije tako.

                Plus njihova reprezentacija mnogo bolja od naše.
                Mogli bi i mi da prodamo klinca nekog za neku ozbiljnu sumu da ga ne pustimo u beli svet čim se izleže iz jajeta.

                Jedino smo Jovelju koliko toliko ispoštovali, ostalo....nikad neću prežaliti braću Iliće i Terzića malog, ovaj tim danas je trebao da se na njima gradi, a dogodine već da razmišljamo o prolasku grupne faze LŠ sa njima u timu, pa tek onda da se to lepo proda.

                Dakle, jasno je ko dan, za koga god da ponude bilo kakvu paricu on odmah ide, pre dva dana Terza istakao da Jovičić nije na prodaju, evo prošlo dva dana on ide za milion, jbg stigla ponuda....klošari.

                Mada ovo otvara mesta Vuliću koji je bolji fubdaler od Jovičića, što i nije loše.

                Comment


                • Jirka mora da se nametne u Nisu, inace mu sledi sudbina Kafua, sto bi bilo bas steta , momak je mlad igrac sa sjajjim predispozicijama.

                  Comment


                  • Ako je gotovo sa Jovičićem, ko je onda alternativa Jovančiću?
                    Sve upućuje na to da se Kanjas sprema za glavnu ulogu ispred odbrane sa Jovančićem kao potrčkom.

                    Vulić tu deluje kao moćni Jaja Ture, odlična je opcija u pitanju, ali ipak treba još neko tu, malo je tri igrača u rotaciji.
                    Ofanzivnije pokrivaju kapiten Marin, Ivanić i Ben i to je 100% popunjeno.

                    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Verovatno je Ignjovski rezerva za Jovicica...
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Prenos utakmice sa Suduvom je na RTS-u.

                        Comment


                        • Čuo sam i Radnički i Čuka na RTS.

                          Comment


                          • Radnički na RTS 2 u četvrtak od 17,55.
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Ovo je tema o Crvenoj zvezdi, jedino ako nisu specijalne veze u pitanju.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Pa oni su naši. Neka slobodno pišu ovde.

                                Comment

                                Working...
                                X