Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • U Španiji dok je igrao pre 2011. umeo je da se spusti i na štopera. Pas mu nije precizan toliko, overava žuti karton često, dobro pokriva prostor u smislu kvarenja protivničkih kontri, uvek je na mestu...

      He is a committed performer who keeps his passes simple and uses excellent positional awareness to protect his back four. His physical attributes should ensure he doesn't encounter any problems in... 2013.

      saw him playing as CB last season. 2011.

      This player is the most crazy of Betis running tirelessly behind the ball 2011.

      The mentality this guy is an iron, he knows that does not have quality or Salva Sevilla Beñat for example, but their qualities are operated to the fullest, pressure and helps to the team at any time, it moves across the defensive zone freedom. 2011.

      Been harsh with the pass accuracy values but it's how I really see him, very little precision on his passes, tries to compensate giving them a good strenght but it's usually hit and miss. 2011

      Fifa 19 rejtinzi najviše ocene za interception i agression.

      Negde ga opisuju i kao "The tough-tackling midfielder"

      Očigledno se tražio defanzivni vezni koji može po potrebi odigrati štopera u ligi, Romao ili Kanjas, jak u defanzivi i pokrivanju poslednjih 4 u odbrani. Jovančić će verovatno dobiti malo veću ulogu ka napred, a Marin i Jevtović će biti zalepljeni široko, neće se toliko igrati ka unutra sa izuzetkom Marina koji će moći da se kreće kao Mesi, znači veća regija kretanja.

      Ovo bi posebno bilo dobro i sa Jirkom umesto Jevtovića jer je prirodno desno krilo i izmereno je da je brži sprint od Radonjića.

      Gajić je mnogo bolji ofanzivno od Stojiovića.

      Stiče se utisak samo da nam treba pokretniji štoper, i levi bek.

      O Tomaneu ne znam puno, ali za promenu igramo bez sidraša u timu. Hugo Vieira tip špica.
      Last edited by Cassius Clay; 25-06-19, 09:55.

      Comment


      • Dobra stvar sto je bez obestecenja. Samo da mu ne daju jaku platu i godine u ugovoru.

        Problem sa kukom od januara, odigrao dva meca pred kraj sezone. Ima 32 godine. Nije bio u trenaznom sistemu skoro 7 meseci. Sumnjam da ce biti prvi izbor na poziciji DMC/MC.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Biće sigurno. Potpisuje 2 god 500k po sezoni. Nije produžio ugovor nije bio u planu i onda

          Comment


          • Korisne informacije o Kanjasu @zero

            Što se Gajića tiče, izuzetno sam ga cenio, ali je trenutno neverovatan kanal, da li desni bek može niže da padne od Gajićevih "nastupa" za mlade?!

            Aleksa Terzić na pogrešnoj poziciji desnog beka, u mnogim stvarima objasnio Gajiću fudbalsku igru. Šta dalje reći od činjenice da Gajić nije bio sposoban kršten aut da izvede?!

            - - -

            Što se Kanjasa tiče, dovode ga za tim, kakva crna klupa.
            Kanjas je zamena za Nenada Krstičića, pokušava se rešiti goruće pitanje i uzrok svih poniženja od strane Sava Miloševića-rupa u timu nastala odlaskom kreativne radilice na sredini terena, to je ono što se pokušava rešiti dovođenjem Kanjasa.
            Last edited by La Jugoslavia; 25-06-19, 11:30.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Nisam ga gledao ali gledam snimke i njegovu karijeru. Ne precenjujmo ga, to je najbitnije. Ima jednu asistenciju u karijeri dok je igrao u Betisu sto je premalo za epitet kreativnost. Takodje, jednom u zivotu igrao stopera, isto za Betis. Ocigledno da najvise lici na cistog DMCa i da je to jedino sto radi dobro.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Niko nije ni rekao da će igrati centralnog, to navijači mislili verovatno. Čist defanzivni vezni, kvari igru i to je sve. Nema dodira sa Krstičićem.

                Niko iz kluba. A i ja sam mislio isto da je dobar pas i kreativniji malo.

                Comment


                • Gledao sam PAOK dosta prosle sezone. On je destruktivac ali ne onaj agresivni vec odlicno cita igru protivnika i dobro se postavlja u defanzivi. Pas igra mu je jednostavna i precizna prava spanska ali se ne eksponira mnogo u smislu da se usudjuje da kreira bilo sta ili da solira.

                  Comment


                  • Губимо 1:0 од Аполона након сат времена игре

                    Comment


                    • Vladan Milojević ne zna gde se nalazi. Očigledno je rodjen pod srećnom zvezdom sa ovim uspesima, radan je, ali čovek je dunster samo takav.

                      Kod njega fudbal mogu da igraju samo Srnić, Milić i ekipa.

                      Nejasan tip, igraju mu Ivanić, Marin, Ben, Jevtović, Boaći.

                      Ne zna gde se nalazi. Jirka ofanzivno krilo on ga kao proba na beka. Prsko načisto

                      Comment


                      • Boaci lako usao u dve sanse u poslednjih nekoliko minuta, fali rutinske realizacije.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Valjda će Tomane taj doći sutra, prekosutra. Da zatvaramo poglavlje zvano Boaći.

                          Biće dosta odlazaka, Savić, Rodić, Stojković, Ben na kraju kvalifikacija, Boaće će isto da ide, neće sigurno uzimati mesto stranca na špicu, Ebecilio možda u Izrael...

                          Ima da se raščisti za 2 meseca samo tako.

                          Comment


                          • Fudbaler Trajala Osman Marong postao je novi fudbaler Crvene zvezde, koja će ga odmah proslediti na pozajmicu u Grafičar.

                            Vezista iz Gambije staviće praf na trogodišnji ugovor sa srpskim šampionom.

                            Zvezdina filijala sledeće sezone će po prvi put igrati u Prvoj ligi Srbije, u kojoj Marong ima već odlično iskustvo, pošto je prošle sezone bio jedno od najvećih otkrovenja na prvoligaškim terenima.

                            Comment


                            • A da neko napiše da smo dužni i bogu i narodu po podacima sa APR-a ?

                              Ukupno 45 miliona eurića, jebo li nas Terza lopov da nas jebo.

                              Kanjas mi ne uliva poverenje, DMC destrukivac od 32 godine van trenažnog procesa 7 meseci kako neko napisa, ma idi....al ajde prvo da ga vidimo.

                              Comment


                              • Taj dug je priča za plašenje mase, nikada se neće izaći iz duga i uvek se prepumpava dug. Ovo je Terza naredio da se prepumpa.

                                Jebeno bi bilo da se sklanjaju pare na 0 duga, tad možeš da pratiš ko je šta uradio.

                                Ovako kad je izmedju 25-35 miliona, to je boza. To je prava priča. Uvek može da se potegne dug ako zafali za neki alibi.

                                Meni je bitno da mi prolazimo monitoringe UEFA, a koliko je dug, zabole me dupe.

                                Ali mudar potez Terze duha i kompanije.

                                Ima tu stavki van beleški a da ja znam za njih, ko zna kakve su finansije u klubu. Ulazi keš i izlazi ko na traci. Tu ni Bog ne zna koliko je.
                                Last edited by Cassius Clay; 25-06-19, 19:52.

                                Comment

                                Working...
                                X