Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inače lik nema šta nije odbranio na tekmi.

    Propao je kod gola to je istina, ali bio je jedan od najboljih na utakmici. Bruka šta je odbranio sve.

    Borjan, Hafez, Pejčinović, Milinović, Gajić, Jovančić, Kanjas, Marin levo, Ivanić, Jevtović desno, Tomane špic.

    Očekujte ovo kao krajnji ishod.

    Žali Bože što će Ivanić ili bilo ko igrati ofanzivnog veznog umesto Bena. Dobar je Ivanić ali Ben je tip Danijela Aleksića, više bih voleo njega u špicu nego i tog Tomanea.

    Čovek ima sve u igri sem brzine, a Marinu je svejedno gde će igrati, svakako je bolje da ne igra pleja sa amf jer zauzima tu poziciju Ivaniću ili Benu.

    Ben ide 350%.
    Last edited by Cassius Clay; 23-06-19, 09:41.

    Comment


    • Nisam gledao meč ali vidim mediji ga hvale za odbranu u dva navrata onom njihovom. Meni se čini da je u prvom navratu ispustio loptu pa posle vadio kestenje iz vatre.

      A Bena da zavali na fosnu ili da ga prodamo ?

      Comment


      • Ja bih Bena ostavio kad ga već nismo prodali. Ali baš teško da će igrati iako je bolji od Ivanića. Jevtović će sigurno igrati desno jer mora neko da ore kao Srnić, to je taj fazon. Da imamo jedno pravo krilo.

        A Pop šta je branio na zemlji ja sam se krstio, čovek je pokrio milion stvari. I ispucavanje je top. Dugo nije ni nešto branio konkretno, stvarno ovo što je branio branio je odlično.

        Evo počelo i narod da primećuje Boaćija. Čovek gori nego li u prvom mandatu drvo klasično.

        Ušao Ben, kreće se od njega 10 puta bolje. Pre bi on kao neki ss ušao u šansu nego ovaj kao špic.

        Pejčinović se sada juri javljaju svi, ne znam koliko želi da se vraća, ali ili on ili Maraš.

        Nisu mi jasne te fiksacije tipa Tomane, Ivanić, Čaušić kao da jedino oni postoje na svetu. Juriš ih po rokovima tako, da jure Kataia pa da razumem

        Comment


        • Sto se Boacija tice, ko se zadnji smeje najsladje se smeje. Licno imam puno poverenje u Boacija. Covek je izaso iz povrede, tim je zajednicki izaso iz fizickog dela priprema. Boaci oduzeo cistu loptu halfu Kluza dodao slobodnom Jovancicu koji nije uspeo sa 5 metra da postigne gol.

          Comment


          • Vreme će pokazati. Ja znam da on ne zna, nego čisto da se još ljudi uveri. A i čim se dovodi napadač i Boaći ide. Sigurno neće zauzimati mesto stranca kao rezervni napadač.

            Comment


            • Hafez otpao definitivno.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • https://www.transfermarkt.com/natana...spieler/322588

                nudjen je a odbili smo povučeni iskustvom Kafua, on i još jedan je u igri



                Ali je Brazilac pa postoji rizik da proradi mentalitet favele u Bg pogotovo, i bol u penisu za fudbal.

                Srbi i Brazilci najveća stoka fudbalska van terena
                Last edited by Cassius Clay; 24-06-19, 11:13.

                Comment


                • Cekaj da vidis ako nekad neki bolivijac dodje u srpski fudbal Dok primaju pare onda i lice na nesto ozbiljno ali cim uskratis lovu srbinu ili brazilcu taj vise nije tvoj igrac. Inace Kafu je odlican igrac ali se prosto ne uklapa u sistem koji forsira Milojevic, a ocigledno se nije ni kulturoloski uklopio u ekipu prosto nije pronasao sebe ovde.
                  Last edited by tamonajugu; 24-06-19, 11:31.

                  Comment


                  • Ma koji sistem on i Ze Markos sa ženama se srpdali njemu bilo top, nasmejan kao da je igrao svaku. Veseli Ebicilio rodile mu dve dete istovremeno ako sam ispratio, nije mogao da skine kile godinu dana.

                    I ovi naši su stočari jezivi, Savić i Stojković čim je malo laknulo odmah pesma ovo ono. Dok su s tobom tvoji gardisti. Kao da imaju 15 godina. Milijaš radio šta je radio, Sale radio šta je radio(Saša Ilić)

                    Nije ni čudo kad se narod buni za Roma iz Remsa od 35 godina. Povezuju ga odmah sa našim fudbalerima u tim godinama. Čovek kao mašina u 35.

                    Brazil u širokom luku. Tako sam se ja radovao pre za Ruiza i Moučea, kad ono, ne znaju gde se nalaze.

                    Jurimo neke fantome a Travnik ode u Spartu iz Praga za 1,7 milion. E to je posao. A mi jurimo neke starije iskusne, jurimo neke opcije leve, baš ne možemo da pogodimo.

                    Travnik - Jovančić bi bio upgrade za Krstičić-Bakula.

                    Comment




                    • Forward Pavkov headed his side into the lead after 21 minutes and fired home a powerful effort to make it 2-0 shortly afterwards.
                      Red Star dominated the first half and came close through Vujadin Savic and El Fardou Ben Nabouhane before Pavkov's opening goal.

                      Qualification under threat

                      Damage inflicted early

                      Red Star Belgrade manager Vladan Milojevic spoke about how important this game was for his side before kick-off and hoped home advantage would play a big role.

                      Liverpool walked out to a sea of red and white and the fans' pre-arranged display was an intimidating sight.

                      The hosts seemed fired up by it - winger Marko Marin was shown a yellow card for protesting in the fifth minute.

                      Klopp also described Red Star's line-up as "the most offensive" he had seen from them in Europe this season and attack is exactly what they did.

                      Marin had the first shot on target - a tame one from close range after 10 minutes - and Red Star enjoyed 56% of the possession before Pavkov gave them the lead.

                      They could have scored earlier in the half when skipper Savic turned and fired over the bar from a corner, before Ben Nabouhane's powerful shot was palmed away by Liverpool keeper Alisson.

                      It was a perfect evening for Red Star - who became the first Serbian team to win a Champions League group-stage game

                      Liverpool manager Jurgen Klopp:

                      "They had too many set-pieces that's true and with one of them they scored. Then more or less straight away they score the second one and then the atmosphere was completely different, you could feel it.

                      "They were on their bikes and we had to deal with the situation. It is not what we wanted and we will go for the other two games 100 per cent. We all have to deal with it now."

                      Pavkov became the first Serbian player to net a brace in the Champions League since Aleksandar Prijovic for Legia Warsaw against Borussia Dortmund in November 2016.

                      Red Star Belgrade have won both of their European home matches against Liverpool, also triumphing 2-1 in October 1973 in the first leg of a Last 16 tie in the European Cup.

                      Man of the match - Milan Pavkov (Red Star Belgrade)



                      The Red Star striker scored both goals but also worked hard off the ball to win possession back for his team

                      Referee: Antonio Miguel Mateu Lahoz
                      Attendance: 51,318

                      82 Borjan
                      30 Stojkovic Substituted for Gobeljic at 59'minutes
                      90 Savic
                      5 Degenek
                      23 Rodic
                      7 Krsticic Substituted for Jovicic at 73'minutes
                      29 Jovancic
                      31 Ben Nabouhane
                      17 Marin Booked at 5mins Substituted for Causic at 64'minutes
                      14 Srnic
                      9 Pavkov

                      Substitutes

                      1 Popovic
                      3 Jovicic
                      15 Babic
                      19 Stojiljkovic
                      20 Causic
                      21 Simic
                      77 Gobeljic
                      Iz tima koji je pobedio šampiona Evrope Liverpul (i to šampiona Evrope koji je sve sile usmerio da dobija upravo ovakve utakmice kao što je bila na Marakani), prodati su izuzetno bitni igrači, Degenek, Krstičić, Srnić i Pavkov.

                      Opasna se igra igra u klubu, možda nekom genijalcu padne na pamet ideja kao Kokezi, kada je otpustio Muslina. E to bi bio kraj svega, kada bi otišao Milojević, a i ovako se sve čini da dođu problemi kada krenu kvalifikacije za Ligu šampiona.
                      Last edited by La Jugoslavia; 24-06-19, 15:09.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                        Hafez otpao definitivno.
                        Vrh.

                        Comment


                        • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                          Ma koji sistem on i Ze Markos sa ženama se srpdali njemu bilo top, nasmejan kao da je igrao svaku. Veseli Ebicilio rodile mu dve dete istovremeno ako sam ispratio, nije mogao da skine kile godinu dana.

                          I ovi naši su stočari jezivi, Savić i Stojković čim je malo laknulo odmah pesma ovo ono. Dok su s tobom tvoji gardisti. Kao da imaju 15 godina. Milijaš radio šta je radio, Sale radio šta je radio(Saša Ilić)

                          Nije ni čudo kad se narod buni za Roma iz Remsa od 35 godina. Povezuju ga odmah sa našim fudbalerima u tim godinama. Čovek kao mašina u 35.

                          Brazil u širokom luku. Tako sam se ja radovao pre za Ruiza i Moučea, kad ono, ne znaju gde se nalaze.

                          Jurimo neke fantome a Travnik ode u Spartu iz Praga za 1,7 milion. E to je posao. A mi jurimo neke starije iskusne, jurimo neke opcije leve, baš ne možemo da pogodimo.

                          Travnik - Jovančić bi bio upgrade za Krstičić-Bakula.
                          Sa druge strane postavlja se pitanje zasto se Kafu nije tako ponasao i u Ludogorecu i zasto je tamo bio standardan i u daleko boljoj formi. Da li zaista ove beogradske sponzoruse imaju toliku moc ili jednostavno nesto ne stima u organizacionom smislu u klubu. Ja bih pre rekao da se radi o tome da se igraci tretiraju previse mekano jer u nasem fudbalu plate cesto kasne pa da bi se odobrovoljio igrac da saceka lovu malo duze onda se disciplina olabavi i tu nastane problem.

                          Comment


                          • Ne, u ovom slučaju si pogrešio u koracima. Zabo ugovor u Bordou i počeo bol u preponama, oni ga poslali kod nas na pozajmicu mislili i mi i oni da je privremeno, nego očihledno njega je zaboleo na duže staze. Odigraće još par godina, sledeću ili ovu će još malo zapeti i na cv uzeti keš još par godina.

                            Kafu aka Toro Latin Gastro Bar

                            Comment


                            • A slažem se da se stranci tretiraju premekano.

                              Evo ti primer Boaćija. Drvo od 2,5 miliona, za koje se uvek traži izgovor. Stranac je tu da pravi razliku. Ben pravi razliku na amf. Le Talek je pravio razliku na štoperu. Kanga je pravio razliku kad je bio normalan, a često nije.

                              Inače su gardisti najviše uticali na Kangu, da ga smire i uključe, kaźu nisu mu ni treneri mogli ništa.

                              Čovek divljana, da nije igrao bi u Italiji/Francuskoj.

                              A ne Boaće, Ebiciilio koji ne može kile da skine. Tepa mu se Ebi. Čim ima neko fensi ime odmah je Boćko, Ebi...

                              A smešna stvar što niko ne tepa Benu Benko npr a čovek izmislio igru za sve njih.

                              Comment


                              • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                                Inače su gardisti najviše uticali na Kangu, da ga smire i uključe, kaźu nisu mu ni treneri mogli ništa.
                                Upravo to. Pre pocetka meca sa Krasnodarom, Kanga prilazi istoku, Donald zapadu (mozda sam samo tribine pomesao, zaboravio sam tacno) a gardisti se okrecu ka severu. Dizu ruke, atmosferu i narednih 10 min sve tribine grme. Posle toga se ne secam da je i na jednom mecu bilo tako jako od pocetka. Tacno se videlo da je nalozen sto je rezultiralo sjajnim golom.

                                Uticaj Gardista na svlacionicu je ogroman. Retko kad smo mi dobijali na cist kvalitet, a znacajno vise smo na srce. Vise gubi tim njihovim odlaskom nego sto dobija.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X