Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boaćiji je dobar napadač, za Zvezdu vrhunski, ali je isto tako smešna priča oko interesovanja Čelzija za njega i još gore priča kako je transfer "propao".....verovatno Čelzi nije imao dovoljno novca da nam ga plati, pa eto, puklo.

    Comment


    • Ja mislim da Ed nije podrzao Portugalca, nije mu doveo Boacija

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Brat Ben dao dva gola Maroku za prvi bod Komora (2:2) u kvalama za afrički kup nacija, drugi gol u 92. min!

        Comment


        • Dao je gol Kamerunu u septembru. Tri utakmice, tri gola.
          Ne mogu da nađem koju poziciju igra, nešto ne verujem da je centarfor, videlo se u Parizu da mu ne leži.

          Nije prvi bod, imaju jedan od Kameruna (1-1).
          Izuzetno jaka grupa, a Ben skuplja li bodove, skuplja. Čudo od igrača.

          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
          Last edited by La Jugoslavia; 16-10-18, 16:38.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Boćkov intervju je izmisljen sto naravno ne znaci da nas neće napustiti na zimu. Ipak smo mi menadzerska prćija.

            Velika šteta nam je naneta ovim pisanijem francuza. Jasno je da je priča šuplja na sve strane ali mi je čudna i relativna PR pasivnost kluba. Nadam se da je to znak da se čeka kraj istrage UEFA posle čega će uslediti široka medijska akcija. Informer (izvinjavam se svima na izvoru jbg muka me naterala) piše da je u pitanju neki bivši političar. Ima li neko ideju o kome bi moglo da se radi?

            Comment


            • Originally posted by SiniM View Post
              Boćkov intervju je izmisljen sto naravno ne znaci da nas neće napustiti na zimu. Ipak smo mi menadzerska prćija.

              Velika šteta nam je naneta ovim pisanijem francuza. Jasno je da je priča šuplja na sve strane ali mi je čudna i relativna PR pasivnost kluba. Nadam se da je to znak da se čeka kraj istrage UEFA posle čega će uslediti široka medijska akcija. Informer (izvinjavam se svima na izvoru jbg muka me naterala) piše da je u pitanju neki bivši političar. Ima li neko ideju o kome bi moglo da se radi?
              Pantović je u Parizu sa angažovanim advokatima i gledju šta je najbolje za Zvezdu a kao što tampa piše, vrv će tužiti L'Ekip i tražiti odšetu.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Normalna stvar da tuže ako su lupetali.

                Sve greške se plaćaju u životu pa tako i te novine da plate.

                Pa nek pljune neko posle po informeru, čega sve ima Informer je zlato.

                Comment


                • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                  Nije prvi bod, imaju jedan od Kameruna (1-1).
                  Izuzetno jaka grupa, a Ben skuplja li bodove, skuplja. Čudo od igrača.
                  Da, da, mea culpa, gledao sam tabelu grupe koja očigledno nije bila pod update-om..

                  Sutra u 14h, u Vranju kup utakmica vs. Dinamo..

                  Comment


                  • Sramna izjava debele smradine i kvazi intelektualca sa tamne strane brda.

                    Dzukela.

                    Comment


                    • Originally posted by John Dies at the End View Post
                      Sramna izjava debele smradine i kvazi intelektualca sa tamne strane brda.

                      Dzukela.
                      Očekivana izjava u kojoj likuje, nego gde im je Ružić? Na službenom putu?
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Oni su jedna bolesna ekipa ljudi i sramota je šta im se sve dopušta da izjavljuju.

                        Meni samo nije jasno zašto Terza nije izašao na tv i rekao: “dragi navijači garantujem da niko iz kluba ni na koji način nije umešan u ovo sto se piše”. Ovako se ostavlja prostor za spekulacije među navijačima i sirom javnošću.

                        Comment


                        • Ljudi, opusteno danas u dva igramo kup, gostovanje, pun stadion a igramo bez pola tima. Pustite zutu stampu, lepo Mamic rece na njima je dokazivanje ne na nama .

                          Comment


                          • Popović,
                            Gobeljić, Sumaila, Babić, Hajdin,
                            Jovičić, Čaušić,
                            Srnić, Ebisilio, Joveljić,
                            Stojiljković.

                            Comment


                            • Da li ima link?
                              Da li je potvrđeno da Joveljić zaista igra levo krilo?
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Poluvreme 0:1 (Đuza 15') ..
                                Sa pola gasa, na sramotnom stadionu za Super ligu, bunker domaćina, ne mož' da se provali koju formaciju igramo..
                                2 (Srna-Jovelja) opravdano poništena gola (ofsajd) ..

                                .. pokušavam da nađem razliku u ofanzivi između Branka (Pitbul) Jovičića i Branka (Kamikaze) Lazića al' mi ne ide..
                                (brother from another mother)
                                Last edited by salelesa; 17-10-18, 14:02.

                                Comment

                                Working...
                                X