Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 弱肉強食 View Post
    Neka, neka, uzeće sada titulu svako sa Zvezdom. Ne moram da elaboriram.

    Ne napadamo LŠ, ali mogli bi da napadnemo zdrav razum i da dodje strani trener sa čitavom ekipom da se postavi sistem igre kroz sve kategorije.

    Pa umesto da dovodimo strance sumanuto, svake godine da izbacimo 1-2 igrača iz omladinske škole.

    Igrači poput Alekse Terzića i Joveljića, Luke Adžića su trebali biti nosioci ove sezone uz 2-3 stranca kalibra Natka.

    Jednostavno nemamo ništa od instant stranaca u godinama. Mateo je mlad i on je druga priča.

    Ne radi se toliko o Srbima, bitno je da akcenat bude na mladim igračima makar bili Španci kao onaj Dinamov, jer mi nemamo luksuz da se takmičimo na tržištu oko kvalitetnih stranaca.

    Ovo sve danas što radimo je od danas do sutra, i sve se može promeniti nenadanom promenom vladara u Srbiji. Bolje da mi napravimo neki sistem dok smo u poziciji moći, nego posle kada možda ne bude toliko povoljna situacija.

    Treba gledati šta budućnost nosi... Nije toliko bitan sada ni rezultat i ulazak u LŠ, LE je sasvim dovoljna ukoliko u ekipi bude 4-5 mladih igrača, nebitno koje nacionalnosti.

    Eraković je odavno morao da igra za prvi tim. U mnogo jačim klubovima igraju mladi igrači. Nije tačno da ih ovde nema već mladje vode imbecili poput Psiholjuba
    Vidi ga brat sto je naucio
    Tacno se vidi moj uticaj
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Da si igrao LE a ne LS ne bi imao pare ni da razmisljas o takvom potezu.

      Kako zamisljas to postavljanje jednog sistema kroz sve kategorije?

      Adzic? Covek pobegao cim je namirisao pare i inostranstvo.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Originally posted by NSG View Post
        Da si igrao LE a ne LS ne bi imao pare ni da razmisljas o takvom potezu.

        Kako zamisljas to postavljanje jednog sistema kroz sve kategorije?

        Adzic? Covek pobegao cim je namirisao pare i inostranstvo.
        Сви велики клубови имају такав систем успостављен. АКо нпр. Први тим ихра 4-2-3-1...све млађе категорије су подређене том систему и формирају екипу и начин игре у том систему. Кад се каже "системски" мисли се на дужи временски период. Међутим, код нас, тренеери трају полусезону, сезону....права је реткост да се тренер задржи неколико сезона па тако "систем" пада у воду. Наша публика је нестрпљива и недај Боже да неко чека на серију успеха као што су чекали Фергусона у Манчестеру. На дужи временски рок видели смо шта је Јунајтед значио у европском и светском фудбалу, али ово је Србија. Од тренера се тражи да одмах буде први, нико нема стрпљења.
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          Сви велики клубови имају такав систем успостављен. АКо нпр. Први тим ихра 4-2-3-1...све млађе категорије су подређене том систему и формирају екипу и начин игре у том систему. Кад се каже "системски" мисли се на дужи временски период. Међутим, код нас, тренеери трају полусезону, сезону....права је реткост да се тренер задржи неколико сезона па тако "систем" пада у воду. Наша публика је нестрпљива и недај Боже да неко чека на серију успеха као што су чекали Фергусона у Манчестеру. На дужи временски рок видели смо шта је Јунајтед значио у европском и светском фудбалу, али ово је Србија. Од тренера се тражи да одмах буде први, нико нема стрпљења.
          Retko gde se forsira jedna formacija kroz sve selekcije zbog trenutnog trenera. To sa 4 2 3 1 je oke. Univerzalno i sve podjednako razvijas.
          Zamisli da je Celsi dve sezone forsirao 3 4 3 zbog Kontea? Ili sad Inter? Da u generacijama nemas klasicnog beka zbog zamisli jednog coveka.
          Ili da sad Murinjo prebacuje klince Totenhema na autobus sistem? Ne ide to lako.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Originally posted by NSG View Post
            Retko gde se forsira jedna formacija kroz sve selekcije zbog trenutnog trenera. To sa 4 2 3 1 je oke. Univerzalno i sve podjednako razvijas.
            Zamisli da je Celsi dve sezone forsirao 3 4 3 zbog Kontea? Ili sad Inter? Da u generacijama nemas klasicnog beka zbog zamisli jednog coveka.
            Ili da sad Murinjo prebacuje klince Totenhema na autobus sistem? Ne ide to lako.
            Znaimljivo štivo....
            https://www.sportifico.rs/profeed/34...skola-fudbala/
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Odlican tekst, kako bih trazio kontakt sa Tadicem da uhvatim neki pelcer i metode rada da sam neki trener. Ali ne mozemo mi da se poredimo sa Barsom i Ajaksom, jedino talenat imamo i nista vise
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Ma zabole me .......neka dodje onda Rajevac pošto nema u inostranstvu. Ili neka ostane ovaj da ga pune Savo i Batica
                Last edited by Constantin; 08-12-19, 20:13.

                Comment


                • Majstore sve oke. Daj ime nekog trenera kojim bi menjao Milojevica. Jednostavno ne zelim da nam se desi scenario kao sa KK gde sezona (ako ne i vise od toga) moze da propadne ako nemas dostojnu zamenu. Lako cemo sa teranjem.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Ma ne kažem tebi lično nego me stvarno zabole dupe. Daj da budemo konzervativni ako možemo Ljupka ili Barda da dovedemo i to je to.

                    Ako ja treba da dajem imena a ne uprava...

                    Čudo Španci u basketu nisu gurali svoje dunstere i Turci nego dovode srpske trenere. Samo pametni Srbi u fudbalu u kom nemaju pojma guraju batadjoriste.

                    Samo jako majstori, daleko ćete dogurati.

                    Comment


                    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                      Ma ne kažem tebi lično nego me stvarno zabole dupe. Daj da budemo konzervativni ako možemo Ljupka ili Barda da dovedemo i to je to.

                      Ako ja treba da dajem imena a ne uprava...

                      Čudo Španci u basketu nisu gurali svoje dunstere i Turci nego dovode srpske trenere. Samo pametni Srbi u fudbalu u kom nemaju pojma guraju batadjoriste.

                      Samo jako majstori, daleko ćete dogurati.
                      Logično se nameće, mlad i ambiciozan, moderan trener. Ovo sa Špancima i košarkom je manje primenljivo od Engleza i fudbalskih trenera.
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Шушка се да враћамо Вујадина, онај дан се писало и да је Крстичић доступан

                        Comment


                        • Originally posted by poacher View Post
                          Шушка се да враћамо Вујадина, онај дан се писало и да је Крстичић доступан
                          Pričah juče sa Čumićem, a kasnije je i moj drugar sa HS objavio kratak intervju. Za sada ništa od Zvezde, reče da ga samo novinari dovode u Zvezdu, niko ga nije kontaktirao i da trenutno ne razmišlja o tome.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • A evo šta kaže i Krstičić u vezi povratka u Zvezdu u današnjem intervjuu za Mocart:

                            Ovo je samo bio uvod u pitanje koje zanima sve zvezdaše. Postoji li šansa da Nenad Krstičić ponovo obuče crveno-beli dres?

                            “Zvezda je moj klub. Ali da li ću se vratiti ne zavisi samo od mene. Voleo bih. Ali ne mogu da vam ja kažem da li će se to desiti”.

                            Comment


                            • Stvarno ne vidim jedan razlog zbog kog Žander ne igra krilo? Dečko je pogub na beku, kao krilo je sasvim ok i ubacivanje, i brzina. Solidna završnica.

                              Comment


                              • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                                Stvarno ne vidim jedan razlog zbog kog Žander ne igra krilo? Dečko je pogub na beku, kao krilo je sasvim ok i ubacivanje, i brzina. Solidna završnica.
                                Ima i tu neku lucidnost da iznenadi i saigrače i protivnika. Mislim da je protiv Bajerna imao neke nelogične poteze ali je iz većine proisteklo nešto korisno. To nam treba u sredu neki vic, kad već nema Nece Radonjića niti će ga biti u crveno beloj uniformi

                                Comment

                                Working...
                                X