Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To gde je igrao... Igrao je i Gudelj u Kini pa je juče počeo za Sevilju protiv Reala.

    Ja ne sudim nijednom igraču unapred na osonovu prošlih iskustava. Verujem Stankeli i njegovim kanalićima

    Comment


    • Hoces da kazes da Dejan Stankovic dovodi igrace sam? On dogovara uslove, prica sa menadzerima, obecava? Ili neko drugi, i ko drugi ako ne Terza, bar formalno bez obzira na trenutnu njegovu situaciju?

      Ne moras da sudis, nisam ni ja, nego kazi svoje misljenje da li mislis da je transfer na mestu ili ne.

      +:Gudelj, bivsi igrac Ajaksa, Fejnorda, Sportinga, je doveden da bude opcija za klupu kao sto i broj minuta kaze. Sevilja nema problem sa strancima, Gudelj nema najvecu platu u Sevilji. Juce je igrao jer Jordan i Okampos nisu mogli.
      Last edited by engleski_dopisnik; 19-01-20, 13:07.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Hoću da kažem da je Terza trenutno samo činovnik. Pre su trener i uprava zajedno dovodili i uz konsenzus, sad je samo vršilac dužnosti pusti.

        Igrač koji je plaćen 7,5 miliona, jeste da nema od septembra takmičarskih mečeva, ali tražili su ga jaki klubovi, je svakako pojačanje.

        Setimo se priče o onom Romau iz Remsa koji igra kao tatica u 35-6 godina.

        30 godina nije star igrač uopšte, ali uopšte ukoliko ga telo služi. Jedno je dovesti Kanjasa koji ne može da hoda i ovu zver.

        Boaće ide, Degenek verovatno, VLP možda ode isto u neke azijske lige, rasterećuje se budžet.

        Nije realno da ostanemo na vezi Jovičić koji ide iz povrede, Njegoš jedini zadnji vezni da bude.

        Ovo je realan transfer jako realan.

        VLP(?), Žander, Boaće, Kanjas, Jovančić, Marin out. Degenek verovatno uz jaku ponudu.

        IN ovaj zadnji vezni i verovatno jedan krilni igrač.

        Tomane ima fore do leta da se pokaže.

        Da, Dejan Stanković dovodi igrače sam a ne vidim zašto i ne bi. Pa nije Terzić plaćao iste iz svog džepa.

        Terzić je pre 10 dana onako ljutito najavio da neće biti dovodjenja ali on se više ništa ne pita.

        Comment


        • Kanjas u Turskoj. Zbogom sikario. Dobar igrač ali izbledeo, ne može više da odgovori na zahteve vrhunskog fudbala.

          Comment


          • Dobro, da znam da mi Terza ne bude kriv ako ovaj zavrsi kao npr VLP.

            Jovancic je sa timom na Kipru, Vulic je takodje centralni vezni igrac. Sve nasi.

            U sustini te razumem, izneo sam svoje misljenje gde mi se ovo uopste ne svidja i rado cu priznati da sam pogresio kad Sanogo opravda nasa ocekivanja. Naravno, posle 6/12 meseci, i Kanjas je licio na igraca u avgustu.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Originally posted by NSG View Post
              Verujem, ali godinu dana nije igrao ozbiljan fudbal. Ako je tamo prekobrojan, ne obecava mi. Objektivno nam ne treba za prolece (pozajmica) a sigurno nece doci dzabe ako lici jos na igraca. I nece doci za sicu da igra. Kao da imamo malo stranaca u timu koji su dobili platu na lepe reci.

              Ma meni sve vise lici na letnji prelazni rok. Dovodimo a nikog ne mozemo da udomimo. Za Bakulu ne brinem, samo da bude zdrav.

              +:Mozda se na Gajica ozbiljnije racuna, videcemo kako ce izgledati kad pocnu prijateljske.
              Ne verujem ni ja da će igrati za male pare, tamo ima ugovor na 2.5 miliona po godini, ili sam par tako negde pročitao.

              Pominješ Kanjasa, ja ne mogu da kažem da je čovek potbacio. Protiv Kopenhagena i Jang Bojsa je bio možda i najbolji naš pojedinac kada se sve sabere i oduzme, a to nam je donelo pare, u ostlaom za to je i doveden. Sad što smo budale pa se nadali da on kao čovek od 30 i koliko godina može da igra celo prvenstvo u istom tempu i sa istim kvalitetom je treće. On kad je bio u zenitu nije mogao da igra na nivou da parira veznom redu Bajerna, a tek da ne pričamo da to ne može na zalasku karijere.

              Originally posted by 弱肉強食 View Post
              Nema ovo veze sa dosadašnjim prelaznim rokovima, jer se sada pita Dejan Stanković. Do sada je bilo neke igrače Miloje neke uprava, sada će sve isključivo dovoditi Stanković.

              Terza je prekobrojan i neće on dugo. Ne može on sad ni da prdne.

              Stanković se pita za apsolutno sve.

              Igrač je fenomenalan, motoričke sposobnosti ekstra, racionalno pojačanje za razliku od Kanjasa.

              Možda nas napusti Degenek, Jovančić je gotovo sigurno, Boaće će isto tako da bi oslobodili mesto stranca.

              Ne udomljavamo na prve ponude da bi navijači bili zadovoljno a to što je Terzić govorio da se ne dovodi niko do kraja roka, ne pita se on ništa više, samo je formalno u klubu.

              Što se kaže, Stankela je na direktnoj vezi sa preśednikom, pa je potreba za medijatorom izgubljena, samo je pitanje gde udomiti Terzić Zvezdana, FSS, zabela ili CG
              Juče sam čuo da je Savić zategao šamar Marinu u svlačionici u fazonu dok sam ja u Zvezdi imaš da radiš kako ja kažem, pa da se tu Miloje umešao, što je i prirodno jer je trener, te da je Savić potom krenuo i na Miloja, gde se i Stojković nešto umešao kao "Gardista".....onda je Miloje Terzi dao ultimatum ili ja ili oni i tu se priča završava.

              Naravno Gobelja užasni lik koji se lizao sa pomenutom dvojicom je stajao za to vreme u ćošku, šutao i smredo.

              To je ta neka nezvanična priča.

              Comment


              • Danas igramo utakmicu zatvorenog tipa sa Arisom u 17č.

                Саного близу Звезде, пао договор са играчем и менаџером

                http://www.zurnal.rs/fudbal/super-li...m-i-menadzerom

                Comment


                • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Pa i trebao je onoj pički šamar da udari. Seljak gastrabajterski nije imao gde da igra, pa od silne ljubavi došao tek kada smo ušli u LŠ. Još gestikulacija u ovoj sezoni, nešto on mlatara rukama protiv Vožda kao on ljut. Pali sine. Baš mi je drago što je mentol otišao.

                    Tačno znam kako je Marin glumeo mudo i kako je bio asocijalan, baš se istripovao lik da je Bogom dan. Od silnog znanje grejao klupu u Olimpijakosu pa došao ovde da uveseljava sirotinju.

                    Pa od silnog interesovanja timova iz Francuske i Nemačke, ipak je otišao El Maestro u neku pičku materinu.

                    Nekad se pitam jesmo mi kao narod baš toliko naivni, kao da je iz Reala došao u Zvezdu dok smo bili 2. pa sve sam doneo.

                    Ben je mnogo bitniji igrač i kapa dole Stankoviću što je prepoznao, Radonjić je više uradio za Zvezdu, pa i Kanga koga sam kritikovao.

                    Kanga jeste divljak ali majstor zakuca gol Sparti, zakuca Krasnodaru, umeo da reši nešto. Za Marina doktor. Ne možeš loptu da mu uzmeš. Nervirao me tada ali objektivno bolji igrač.

                    Bila super atmosfera dok nije Marin došao i njegove pederske fore i navijačko veličanje Marka kao da je Mesi.

                    Odmah je sjebao atmosferu i drugarstvom, i personalitijem - kulirao sve, a treba reći i platom jer je bio plaćen duplo više od svih najmanje.

                    A koju je to on utakmicu rešio? Da čujem samo zvezdaše
                    Last edited by Cassius Clay; 20-01-20, 14:13.

                    Comment


                    • Napredak tamo, ove jeseni. Suduvi je kuci dao za 2:0, licno mi je bitan gol ali mozda objektivno nije bio odlucujuci.

                      Nije sve tako crno, 2/3 zavrsnih pasova su njegovi, kad na gostovanjima u kvalifikacijama ne znamo pas da odigramo, on je znao da je primi, drzi..mozda je ostao gorak ukus na kraju ali daleko od toga da je mentol i seljak sa pederskim forama.

                      Inace, od ove opcije pozajmice na godinu dana Sanoga je gora samo opcija pozajmice na 6 meseci.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Ovo fotomontaža? Gde si našao ovu sliku?

                        Comment


                        • Originally posted by Karamazov View Post
                          Ovo fotomontaža? Gde si našao ovu sliku?
                          Na fb....bilo je i dva linka pored, nisam proveravao. Evo pokušavam da nađem ponovo
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Inače, što se Marina tiče ne treba terati u krajnost, ni u veličanju ni u omalovažavanju.

                            Bilo je zaista mnogo utakmica na kojima sam uživao u njegovim potezima koji se retko ovde viđaju.

                            Jedno vreme je bio i najbolji asistent u LŠ tako da svakako ima i on svoje zasluge za plasman u LŠ.

                            Možda bi i on bio bolji da je imao Radonjića a i Bena u formi u kojoj je bio kod Vladana.

                            Na kraju i on je kao i svi bio loš, često se nije ni video na terenu i nije imao nikakav uticaj na igru.

                            U svakom slučaju daj Bože da dovodimo i u budućnosti igrače sličnog kvaliteta poput Marina.

                            Bolje dovesti jednog ali vrednog koji će koštati i milionče, a ne 4-5 njih od po 300 'iljade koji ničemu neće služiti.

                            Mislim da je i Uroš o tome pisao.

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Na fb....bilo je i dva linka pored, nisam proveravao. Evo pokušavam da nađem ponovo
                              Verovatno te zajebali.

                              Nije još stigao u Beograd.

                              Comment




                              • Gavrić i Garsija strelci.

                                Majstorska akcija kod drugog gola. Pavkov magija.

                                Comment

                                Working...
                                X