Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A i Rodića je vreme sikterisati. Čovek više nije za profesionalan fudbal.

    Svaku ozbiljnu utakmicu ga hvataju grčevi.

    Maneken.

    Comment


    • Gobeljić je poginuo. Srnić bi poginuo. Oterati sve ove i Marina i dovesti Acu Kataija, Krstu, Savića, i ostalo popuniti klincima.

      Naravno Ben shadow striker. Ben i Katai rešavaju dogodine u finalu liga evrope Atalantu.
      Last edited by Constantin; 11-12-19, 23:40.

      Comment


      • Van La Para, Žander, Tomane nisu to igrači da se prođe grupa, odn. budeš treći i ideš u LE, iako sam tokom meča imao utisak da smo bolji tim od Oly-a, ali eto....nije Miloje kriv za ovo, uprava je omašila sve letos, baš sve, plus ušli smo u grupnu fazu bez desnog beka i eto.

        Treće Kanjas je projektovan da odmeni Krstičića, pisao sam već, ne može star igrač da ti iznese sezonu, kvalifikacije iskirao i posle samo padao i padao, sad je pitanje i da l čovek fit.

        Dobili smo prvaka Švajcarske, prvaka Danske i najbolji tim Grčke.....dosta, dogodine da apgrejdujemo i polako, ne treba drvlje i kamenje sad, da budem iskren u meč sam ušao raspoloženja da će lako da nas preslišaju, ali eto....nesreća klasična isto kao i kod komšija. Fudbal....

        Uprava da se mane seljačkog mešetarenja i uklapanja, to je jedino što nas koči.

        Sad dupla kruna, pa na leto ajde opet.

        P.S. Samo ne Lalat magare, bolje bez trenera nego Lalat magare.

        Comment


        • Ma koji Lalat, što uvek mislimo da će gori doći.

          Milojević je birao Kanjasa, Žandera, Garsiju, Tomanea. Njegov pečat.

          Sve bih ja njemu oprostio da se ne bruka u derbiju. To već ne mogu da oprostim.

          Comment


          • Марко Марин Звездина звезда
            Боље смо нашминкали ово вечерас него баскет пре неки дан.
            Жандера и Томанеа је Видић лично спремао за ово вечерас, ово су пресликани његови потези.

            Comment


            • Nekako mi neverovatnoizgleda da oni koji su odlučivali u letošnjem prelaznom roku o pojačanjima za LŠ nisu ni jednog igrača pogodili. Doveli smo sve krševe, neke islužene i matore koji ni ne mogu (Kanjas) neke koji nemaju kvalitet da ostvare prednost ni u tjubeles ling long ligi...sve neke bezlične likove koji se lako utapaju u sivilo društva i spoorta kod nas.
              Ko može da snosi krivicu za ovakve silne promašaje i bačene pare? Verujem da je glavni osumnjičeni Terzić, za njim je odmah tu i Mrkela i ne manje bitan Milojević. Za ono što oni sada mogu su dovoljna i Zvezdina deca koja su u Grafičaru.
              Ipak, najjači utisak mi je utisak da u klubu bivstvuju sitne šićardžije i secikese, kažem obitavaju jer su prodali maldog i perspektivnog beka Terzića a doveli neku isluženu ragu koja i nije bek Žandera (ko zna ko se tu i koliko ugradio i kakav je u pitanju tal)na ostavili staklenog Rodića kojem ne prođe utakmica jačeg intenziteta a da se ne povredi. Čak je sinoć nakon žutog kartona (opravdanog) jurio za igračima Olija ne bi li nekog stigao da ga dohvati sa leđa - srećom nije uspeo ni jednog da stigne. Sudije su bile besprekorne i prvi put vidim njih kao nekog ko nije ni u jednom trenutku uticao na igru. Marin i dalje igra neku svoju igru skrivalice u većem delu utakmice i apsolutno je razumljivo zašto je i njemu karijera u strmoglavom padu (jedino kod nas i može da igra ovako kako igra i da je glavni baja).
              Ovo je prva utakmica grupne faze LŠ a da nismo nafilovani, nije da nismo mogli biti ali Borjan i njihova dekoncentracija nas je spašavala do Žanderpenala koji je i pokazao sav raskoš fudbala sa poljančeta.
              Uglavnom, Terza će biti jedno vreme u mišjoj rupi i za koji mesec možemo komentarisati stanje u i oko Zvezde sa "tresla se gora rodio se miš" a on će izmileti iz te svoje rupe sigurnosti nadajući se kolektivnoj amneziji navijačkog korpusa a u tome mu može pomoći ili dovođenje Kataija ili pobeda nad Partizanom a ako sve to padne u vodu - tu je titula.
              Po*enjam im se na fudbalsko znanje i njihovo poštenje.

              P.S. još su mi jači oni botovi koji su letos pričali o pojaqčanjima za LŠ ako se kvalifikujemo (parafraziram) kako če nam doći igrač klase i jači od Marina....samo me zanima kako ih Terza magija plaća? (drugi forumi su u pitanju.
              Last edited by nebitan; 12-12-19, 07:33.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Pošto nemam reputaciju daću ti aplauz Ganac.

                Sa Benom produžiti ugovor, sinoć da smo njega imali umesto metiljavog Garsije dobili bi braću.

                Marin se najverovatnije zasitio i odlazi na zimskoj pauzi. Možda i uzmemo koji evrić ako ode u Kinu.

                Katai slobodan igrač, Krle izrazio želju da se vrati. Dovesti nekog tipa Kange.

                Sredina terena Jovičić, Krstičić, ''Kanga'', Ben, Katai je merak.

                Veljko Nikolić, Strahinja Eraković, Željko Gavrić u 18. Dati im šansu i pripremati za narednu sezonu.

                Comment


                • Originally posted by Stojanče View Post
                  Pošto nemam reputaciju daću ti aplauz Ganac.

                  Sa Benom produžiti ugovor, sinoć da smo njega imali umesto metiljavog Garsije dobili bi braću.

                  Marin se najverovatnije zasitio i odlazi na zimskoj pauzi. Možda i uzmemo koji evrić ako ode u Kinu.

                  Katai slobodan igrač, Krle izrazio želju da se vrati. Dovesti nekog tipa Kange.

                  Sredina terena Jovičić, Krstičić, ''Kanga'', Ben, Katai je merak.

                  Veljko Nikolić, Strahinja Eraković, Željko Gavrić u 18. Dati im šansu i pripremati za narednu sezonu.
                  Lepo si ti to zamislio ali pre omladinaca ocekujem barem jos tri, cetiri kapitalna pojacanja iz inostranstva.
                  A ta pojacanja ce napraviti razliku kao I ove godine dok cemo Gavrica, Nikolica I Erakovica utopiti za milion evra ukupno.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Lepo si ti to zamislio ali pre omladinaca ocekujem barem jos tri, cetiri kapitalna pojacanja iz inostranstva.
                    A ta pojacanja ce napraviti razliku kao I ove godine dok cemo Gavrica, Nikolica I Erakovica utopiti za milion evra ukupno.
                    Najverovatnije će tako i biti.

                    Znaju oni šta treba raditi ali na prvom mestu su im neke šušmuš i leva ruka desni džep kombinacije.

                    Inače, za prelazni rok su zaslužili marširanje. Dibiduzovski odrađeno i sprcana golema lova.

                    Comment


                    • Garsija je jedini stranac koji gine za Zvezdu, apsolutno u svakom meču daje maksimum i po meni zasluzuje da ostane.
                      VLP, Jander, Kanjas, Tomane, Boaci napolje!
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Ja cu samo jedno reci ni jedan ali nijedan igrac u sadasnjem rosteru Crvene Zvezde nije zasluzio da obuce nas dres samo ga sramote i skrnave.
                        Sve strance treba sad u zimskom prelaznom roku rasterati nisu ni za kurac ni kokeza super ligi pojma nemaju.
                        Za Milojevica mislim da se zasitio rada u klubu i da mu treba promijena podhitno.

                        Comment


                        • Bas nijedan, ukljucujuci i golman(e)?
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Sastav za danas:

                            Borjan, Gajić, Pankov, Milunović, Gobeljić, Petrović, Ben, Marin, Vulić, Garsija, Boaći.

                            Comment


                            • Brzoguz.

                              Posle minut i po tutunuli smo gol.

                              Milunović strelac.

                              Comment


                              • Auuu, primi Borjan gol sa centra.

                                Golčina Stojanovića.

                                1:1.

                                Comment

                                Working...
                                X