Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo veče na Marakani. Svaka čast momci, svi od reda.

    Comment


    • U laganom ritmu, na pogon Marka Marina, nastavljen je put ka tituli! Svi su za pohvalu, osim Čaušića koji nikako da pokaže zašto je doveden ?! Borjan i Milunović na trenutke dekoncentrisani (ne zameram_konstatujem) a Gajić pokazao da znAe fuZbala..
      Obezbediti ovu titulu što pre, a onda da gledamo i Jovelju..

      Comment


      • Kako je nama kasika pala u med sa dolaskom Marina...takvi majstori fudbala vracaju publiku na stadione...Inace, rutinska pobeda protiv slabe Vojvodine...nema se sta zameriti nijednom igracu osim sto iskreno bode oci da Causic fudbalskim kvalitetima zaostaje za ovim timom...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • U nastavku sezone najvaznije je da se odrzi broj gledalaca na Marakani. Potrebno je da veliki broj ljudi bodri ovu generaciji na putu ka duploj kruni. Kvalitet je tu, vajanje za sledeci turnus kvalifikacija je u toku.

          Comment


          • Ja bih ovo igrao sa 3 štopera i Rodićem - Gajićem/Jirkom kao wing backovima. Jovančić, Ivanić i Marin, Ben i Pavkov.

            Tj bar bih probao...

            Jer mi sem Jovančića nemamo dobrog centralnog, i onda da se sve to gura u napad. Ovi dobro seku na pola i Vuja i Milun.

            Probati protiv nekog levog kluba, možda ispadne ok.

            Ne bih tako igrao derbi i qf ali ovako manje utakmice bez Čaušića da, bolje da mi igraju i Žule i Gajić, nego on da glumi duha na sredini.

            A Žuleta ionako forsiraju na desnog štopera

            Comment


            • Sinoc je Jovicic kad napadamo igrao treceg stopera

              Comment


              • A najcrnje je što bolju loptu imaju i Milunović i Savić od Bakule i Čaušića. Hajde Bakula je pitbul, ali Čaušić da ne postoji...

                Samo da on ne igra. Igrač manje na terenu. Za sada. Ništa ne radi kako treba.

                Imao je jedan šut pretraljav sa 17m, umesto da zavrne igrača Vojvodine(edit lapsus) on je frljne negde.

                Dekoncentrisan.
                Last edited by Cassius Clay; 18-02-19, 09:58.

                Comment


                • Jao jao koliko volim ovog čoveka... Ovo je stvarno ostvarenje snova. Daj još nekog istočnoevropskog igrača, pa brat je već naučio srpski, uklopio se posle 15 min, slična kultura. Daj još nekog talenta.

                  Mora biti kapiten za koju godinu

                  Comment


                  • Urose, Slovacka mu dodje severozadno od ovijeh prostora - kako "istocnevropski igrac"
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Urose, Slovacka mu dodje severozadno od ovijeh prostora - kako "istocnevropski igrac"
                      A ja to po automatizmu za sve slovenske države one su mi istočnoevropske. Vidiš da gajim ideje panslavizma nekog kao naši stari pre 150 godina.

                      Nešto se ja ložim u svojoj glavi i sanjam da će klinci iz Slovačke, Češke, Belorusije itd početi da navijaju za Zvezdu ako budemo dovodili neke njihove talente.

                      Isto kao Jan Veseli u Partizan kad je došao. Kao da je naš a nije naš. Neki posebni osećaj ti ostavi da on uspe i da zavoli Srbiju. Tako je meni i za Jirku. Mada bi mi bilo i za nekog mladog Francuza kao vama za Lovernja samo nije realno da dovodimo talente sa Zapada.

                      Zato kopati po ovim istočnim ligama neke dobre klince pun pogodak. Očekujem na leto jednog Čeha na levom beku, a Travnik nam je sada bio nerealan inače je bio prva opcija na početku prelaznog roka.

                      A što se tiče već ovde pominjane teme - skauting - koliko je on loš govori baš ta činjenica da smo Jirku doveli samo jer su ga Miloje i Kosan videli protiv nas da igra.

                      Znači mi nemamo ljude na tim tržištima. A to je sramota.

                      Pare od jednog Čaušića dati jednom ili dvojici ljudi koji iole znaju nešto u Češkoj i Slovačkoj i jednom u Belorousiji/Ukrajina.

                      I to treba gledati i prve lige i drugu obavezno. Deluje to sada kao druga liga ali ima mnogo igrača koji eksplodiraju malo kasnije, dobrim skautingom mzže dosta toga da se uradi.

                      A veliki klubovi uglavnom gledaju Južnu Ameriku i Afriku, pa se gleda svoje dvorište Zapadna evropa, a iz tih liga dovode nekoga ukolliko se baš pročuje.

                      Stvarno treba razmisliti i bazirati se na to. Bitno je da budu mladi igrači.

                      Comment


                      • Gajaaaa, bravo za prvenac. !

                        Comment


                        • Teren bas los.

                          Comment


                          • Zašto Ivanić opet ne igra od starta? Jel u pitanju neka povreda ili se guraju Simic i Cauš da se utope na leto?

                            Comment


                            • Mesamo karte. Ocekujem da pojacamo tempo u drugom poluvremenu odredjenim izmenama.

                              Comment


                              • Odmaraju pred derbi tj neće da se rizikuje povreda.

                                Zlatanović - odmah poslati 650k evra za njega. Ne interesuje me gde je igrao kao mladji. Odmah.

                                Comment

                                Working...
                                X