Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je zabluda ili zloćudan spin sa jasnim finansijskim interesom iza njega.
    Uvek je bilo i biće, dovedi kvalitetnog igrača i imaćeš kvalitetan tim.
    Dovedi Refika Šabanadžovića.
    Dovedi Iliju Najdovskog.
    Dovedi na kraju i Sinišu Mihajlovića.
    Vladimir Jugović je izuzetak koji potvrđuje pravilo.

    Uvek je korisnije dovesti Milana Pavkova, koji preore i Trnavu i Salcburg i Liverpool.









































    Pokušaj da se od fudbala napravi nekakav VAR salonski balet uz spot i kampanju "Za našu decu" nikada neće popiti neku vodu, ostaće žedan.
    Uvek će te šmokljane iza ugla sačekati Milan Pavkov i naučiti ih lekciju ili dve o fudbalu sa ovoga sveta, a ne sa TV ekrana ili PC monitora.
    Last edited by La Jugoslavia; 04-07-20, 14:41.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Imam utisak da je Jugo neki poznat tip, novinar.


      Sent from my iPhone using... using my brain cells

      Comment


      • Kanga nece doci to je bio spin i odradjivanje bureka od strane Selektora da bi se smirila zvezdaska javnost nakon jos jednog debakla u derbiju.

        Ipak je Izbornik partijska pudlica.

        Comment


        • Pretpostavio sam da je Tvorzin spin, ali mi ona trojka ^ lepo zazvucha..

          Comment


          • Originally posted by La Jugoslavia View Post
            Cinični i sarkastični navijači su nula navijači, svakom klubu na svetu bi bilo bolje bez njih, samo znaju da mlate praznu slamu i kritikuju.
            Bravo Jugo!

            Kod tebe nema cinizma, sarkazma, ironije, šale, uvek si profesorski ozbiljan.

            Posebno si inspirativan u letnjem periodu, u zimskom sam primetio da si u lošoj formi. Hladnoća utiče na tebe.

            Odmah ću te utefterisati u grupu VKV navijača. Bravo momak!

            Comment


            • Što kaže moćni Ljupko Petrović koji je upravo predvodio Sinišu i Jugu do vrha na moje pitanje kakav je igrač Pavkov - U moje vreme ne bi mogao da igra u trećoj ligi.

              Dao mi je i posvetu na knjigu, lepo jedno veče sa njim i Filipovićem bivšim fudbalskim sudijom.

              EDIT: I da, pominje se Maurisio Isla još jedan iz redova povređen sam 2/3 sezone. Iskidao kolena taj odavno, najveća greša Marote u njegovoj eri u Juventusu, od tri sezone koliko je bio teško da je spojio jednu polusezonu.
              Last edited by Brajkula; 05-07-20, 10:30.

              Comment


              • Mauricio Isla je fantastičan desni bek, Gobeljić ide napred, a na beku Gajić i Isla pokrivaju, i više nego taman.
                Mauricio Isla je dvostruki šampion Južne Amerike sa reprezentacijom Čilea, ozbiljan i preozbiljan izbor na desnom beku.

                Dominacija u Copa América je nemoguća misija, pogotovo za Čile, pogotovo ispred Kolumbije i Hozea Pekermana, Urugvaja gde su Suarez i Kavani, Brazila i Neimara, ili Mesija i Argentine.
                Taj Čile je supermoćan tim čiji su članovi elitni ratnici poput Mauricija Isle.

                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Voleo bih da vidim motivaciju Isle kad istrči u Surdulici, Ivanjici, Inđiji...
                  Ništa protiv tih mesta nego to nisu stadioni gde igraju.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Što kaže moćni Ljupko Petrović koji je upravo predvodio Sinišu i Jugu do vrha na moje pitanje kakav je igrač Pavkov - U moje vreme ne bi mogao da igra u trećoj ligi.

                    Dao mi je i posvetu na knjigu, lepo jedno veče sa njim i Filipovićem bivšim fudbalskim sudijom.

                    EDIT: I da, pominje se Maurisio Isla još jedan iz redova povređen sam 2/3 sezone. Iskidao kolena taj odavno, najveća greša Marote u njegovoj eri u Juventusu, od tri sezone koliko je bio teško da je spojio jednu polusezonu.
                    Ajde što ne zna, nego što je seljačina. Ne radi na sebi, ne liči na sportistu. O Pavkovu pričam. Seljoberijana žešća.

                    Comment


                    • https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a13457...vko-Mamic.html

                      Opet nas zalama Terzinjo fintom ala Lids Junajted, da nije napisao bih "Ne okreći se sine".

                      Comment


                      • Ne bih rekao da je finta, mislim da mu se već 6 meseci traži mesto.

                        Ne u UEFA već bilo gde što bi zadovoljilo njegove apetite.

                        Ne bi on nikada doveo Stankovića za trenera. To je Vučićeva želja
                        Last edited by Cassius Clay; 07-07-20, 08:41.

                        Comment


                        • Ako nije finta, onda putuj igumane i ne okreći se za svojim stadom.

                          Comment


                          • Odlasci za sad posto imamo oko 43 prvotimaca:
                            Popović golman istekao ugovor, ima dogovor s Levskim
                            Aleksandar Stankovic, istekao ugovor ide u Graficar
                            Nikola Stojić u Voždovcu trajno
                            Čupić, Marong, Vidić pozajmica Zlatiboru
                            Jevtović ide ili u Belgiju ili Dansku
                            Stanojev blizu TSC
                            Njegoš ide u Oly za 2 miliona.

                            Comment


                            • Igraj Aca igraj i pobedi.

                              Comment


                              • Katai Magiko!

                                Comment

                                Working...
                                X