Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Jad i beda. Kad ja kažem to, znamo svi koliko je sati. Nema ovde nade.
    Што тако?

    Прво полувреме онако, друго знатно бољи. Против Флориане је било лоше, Иртиш гости онако, Иртиш кући ок.

    Из утакмице у утакмицу напредујемо и то ми се свиђа. Интересује ме ваше мишљење за Спарту, је л' можемо проћи?

    Comment


    • Pa zato što mi igra deluje očajno eto zašto. Nema stvaranja šansi, nema igre. Meni nije normalno da ona napadnu uopšte i drže loptu na našoj polovini... Nismo imali puno šansi. Loše sve u svemu sem prodora Jovičića i asistencije za Srnića. Preloše.

      Comment


      • Нисам стекао такав утисак, мени делујемо боље. Не много, али из утакмице у утакмицу мало по мало.

        Шта предвиђаш против Спарте?
        Last edited by Победа; 21-07-17, 21:20.

        Comment


        • Znaš kako, meni se igra ne svidja. Ne svidja mi se Rikardinjo, ali vidi se da nema samopouzdanja. Verovatno će biti bolji. Nadam se takodje da ćemo Srnića prodati Jang Bojsu.

          Predvidjam pobedu našu u Beogradu i tamo čupanje i borbu, samo za razliku od Ludogoreca, sad drugu igramo u gostima što je po meni bolje.

          Sad će se videti kakav je Milojević trener. Ako izadje sa dva špica - dobar potez. Mislim da se ne treba braniti protiv Sparte nikako, već napadati, eventualno neke polukontre, treba ih iznenaditi i spakovati. Ako budemo igrai 4-4-2 bekovi visoko da izlaze, Jovičić ili Donald nazad da pokrivaju, jer kroz sredinu će teže ići, a onda Rikardinjo kao krilo da se povlači malo više ka sredini deluje mi da je tu opasniji.

          Nisam nikad igrao fudbal ovo improvizujem u glavi. Samo moraju početi Pešić i Boaće.

          Dalje, Le Talek ako nastavio ovako, ja bih pingponga otpisao. Deluje spremnije i deluje kao komandant odbrane. Nisam verovao da ću ovo reći ali vidim neki žar u njemu, i verujem da mogu da pričaju Vujadin i on i na Francuskom. Od pojačanja bih dao da igraju odmah i Radonjić i Rodić i Pešić. Videćemo.

          Šta ti misliš?

          Comment


          • Šta smo igrali pod Božovićem ovo je vrh vrhova.

            Dopada mi se želja i htenje, visok presing, igrači ako ništa pogiboše. Kod "Grofa" je to sve nešto poziciono izgledalo, sve nešto neka polako lopta će doći do nas.

            Comment


            • Ma dobro sa tim i ne poredim uopšte. Jači su makar za kondicione pripreme pošto ih je tamo stručnjak spremao sam. On nije hteo kondicionog.

              Al interesantno da se Le Talek preporodio. Verovatno čovek bio nespreman prošle godine kao i Donald. Kao i svi. Sad leva strana neće više biti rupa. Jovičić i Rodić prošli pripreme sa Rusima, znači mogu kao konji da trče. Radonjić prošao pripreme. Peša će biti spreman verujem... To je to. Meni i dalje Kanga bode oči sa nudjenjem i sa 10 šuteva u proseku. Milijaš kad je ušao u Kazahstanu pokidao je. Svakako mora igrati poslednjih pola sata obe utakmice.

              Miloje je Radonja samo što nije kukavica gospodin nego šmeker. Radnik veliki. Nema tu nekog preteranog talenta i genijalnosti. A verovatno nam se više isplati njegov stil nego neki drugi. Kod njega je samo rad, rad, rad.
              Last edited by Cassius Clay; 22-07-17, 10:11.

              Comment


              • Слажем се. Треба напасти у првом мечу па да видимо шта ће бити.
                Рикардињо за сада веома слаб, да не кажем лош. Ваљда ће показати нешто ускоро.

                Последњи пут смо били близу против Бордоа, а пре тога против Славије. Дај да прођемо у то 4. коло, па шта урадимо..

                Comment


                • Ozbiljnu ekipu ima Sparta, msm ozbiljniju od nas, prolaz je uspeh.

                  http://www.sportske.net/vest/transfe...ke-308038.html

                  Doveli Mavubu asa.

                  Comment


                  • Ja mislim da nam može doći lakši protivnik od Sparte u 4om. Je l se ukrštamo sa ovima što otpadnu iz Lš? Tu ima slabijih ekipa od Sparte.

                    Comment


                    • Него је л' се опет игра плеј-оф на крају регуларног дела сезоне?

                      Comment


                      • Msm da da.

                        Comment


                        • Igra se. Partizan krenuo kako treba. Volim ovakav početak sezone. Tako je bilo pre 2 godine, nas Kajrat izbacio, pa ide priča tipična, Vojvodina i Partizan jedini klubovi pravi u Srbiji, jer je i Voša tad igrala ok, i onda otrežnjenje 40 bodova. Isto će biti i ove sezone.
                          Lakše će im biti kad shvate da nikad neće biti trofejniji.

                          Comment


                          • Најгори систем икада.

                            Нису они трофејнији ни ако освоје ове сезоне титулу. Ако Вардар може да рачуна ону једну титулу, можемо и ми. Притом те 2 они не би требали да рачунају и самим тим имали би 24 титуле. Мада то је друга прича, увек смо били овце и нико нема код нас да прогура то.





                            А на Рајку..

                            Comment


                            • Pa i od Srne je 40%. Koliko znam.
                              Titule se moraju uzeti.

                              https://youtube.com/watch?feature=yo...&v=C09w4ZTDun0

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Pa i od Srne je 40%. Koliko znam.
                                Titule se moraju uzeti.

                                https://youtube.com/watch?feature=yo...&v=C09w4ZTDun0
                                A dobro znate kako samo titulu možete videti. Uz.nesebičnu pomoć Vlade Srbije, sudijsku organizaciju ili za zelenim stolom. Drugačije ne možete ni da joj prismrdite. Iako ste do bola realni i iskreni znate da ovo nije podjebavanje već pravo stanje. Dovesti 13-14 novih igrača, od toga 80% otpadaka drugih klubova ne pije vodu u borbi sa Partizanom. O Evropi sramotno i trošiti reči.

                                Comment

                                Working...
                                X