Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Imamo neviđenu prednost.
      Imamo vrlo vrijedan tim.
      Problem lošeg koefucijenta će nas vjerovatno koštati Evrope, ali treba ovako pametno raditi još par sezona i onda će se i to promjeniti.

      Šteta što se bodovi polove, ali imamo priliku obezbjediti titulu prije posljednjeg kruga. Mislim da se to do sada u domaćoj ligi nije dešavalo.
      Grofe, svaka ti dala

      Comment


      • Nema smisla da se ne pomene

        Comment


        • Kakva slika....Dejo inace 3 prsta hehe,genije je jedan! Veliki klub,najveci na ovim prostorima,jedini nas klub Crvena Zvezda...
          Zvezdo ljubavi,srecan ti rodjendan
          Last edited by Duka; 04-03-16, 18:09.


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • (Mondo.rs - Sport) - 71. gol za 71. bod u 71. minutu na 71. rođendan!

            Comment


            • Sjecam se kad je Mamic srao da Zvezda kupuje dinamov otpad... misleci na Ibanjeza..kakva je ono budala jbt..cemu ono sluzi na planeti uopste..
              Ovo je,reklo bi se nas novi pocetak..Igraci su na terenu kao da im zivot zavisi,plus imamo trenera ...Ovo nas klub odavno nije imao!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                Sjecam se kad je Mamic srao da Zvezda kupuje dinamov otpad... misleci na Ibanjeza..kakva je ono budala jbt..cemu ono sluzi na planeti uopste..
                Ovo je,reklo bi se nas novi pocetak..Igraci su na terenu kao da im zivot zavisi,plus imamo trenera ...Ovo nas klub odavno nije imao!
                Kao što ti pričam od kad znam za tebe, sve kreće od trenera. Zvezdaš, gospodin, iskusan, ume sa fudbalerima, pogodak. Da nas je vodio neki Sa Pinto ili Dostanić, Krstić ili kako se već prezivao, ne bi ti sad ovo gledao. Sad iskoristi analogiju...
                Ovo je prava Zvezda koja i kad ne igra ništa posebno, uspe da ti da 3 komada na Marakani. Tu Zvezdu sam kao mali gledao, konkretni napadi, a ne kao sa Robijem ono mučenje. Hvala svima za sve i Slaviši, ali ovo je prava priča.
                Ovo sam čekao dugo, da dođu na Marakanu i da misle kako da ne prime 3, a ne kako da pobede. Treba opet da se napravi ta atmosfera.
                Last edited by Cassius Clay; 08-03-16, 11:37.

                Comment


                • Comment


                  • Seltik,Apoel i Bate,dvije od ove tri ekipe u 3. i 4. kolu kvalifikacija...sto svakako nije tako tezak zrijeb..naprotiv.


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by gokara
                      Evropa je jedino merilo, samo Evropa i ništa drugo.
                      Jesi li ti bio taj koji je pričao da rezultati engleskih ekipa u Evropi nisu merilo jačine istih timova iz razloga jer su Englezi pretrpani rasporedom ?

                      Originally posted by Duka View Post
                      Seltik,Apoel i Bate,dvije od ove tri ekipe u 3. i 4. kolu kvalifikacija...sto svakako nije tako tezak zrijeb..naprotiv.
                      Polako Duka, znali smo mi da ispadnemo i od nekih Kazahstanaca, ozbiljne su to ekipe što si nabrojao. U svakom slučaju od nas ozbiljnije.

                      Comment


                      • Jes jes,nema tu zbora....samo,reklo bi se da nismo bolje izgledali od ne znam ni ja kad....jos ako Grof ostane,mi itekko ima sta da trazimo ovog ljeta...


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Daće Bog, šta drugo da ti kažem.

                          Comment


                          • Bez krštenog storera i isto takvo krilo buce samo m:"Džaba vam novci moji sinovci"

                            I naravno sreće bar malo u žrebu
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Jesi li ti bio taj koji je pričao da rezultati engleskih ekipa u Evropi nisu merilo jačine istih timova iz razloga jer su Englezi pretrpani rasporedom ?
                              Brajko što trolaš? Naša liga ne predstavlja ništa, titula je bitna samo za almanahe.

                              I kada je bila jaka liga u bivšoj državi sećam se dve stvari vezano za Zvezdu, jedna je zvezdino proleće, a druga je to što sam rekao ranije, nastupi u Evropi su jedino merilo uspešnosti.

                              Sada je to još izraženije jer je kvalitet lige na nivou nakadašnjih zonskih liga, ako ne i lošiji. Pa šta misliš zašto 90 posto igrača nema platu ni 400 e mesečno? Zato što su kvalitetni?

                              Comment


                              • Originally posted by gokara View Post
                                Brajko što trolaš? Naša liga ne predstavlja ništa, titula je bitna samo za almanahe.

                                I kada je bila jaka liga u bivšoj državi sećam se dve stvari vezano za Zvezdu, jedna je zvezdino proleće, a druga je to što sam rekao ranije, nastupi u Evropi su jedino merilo uspešnosti.

                                Sada je to još izraženije jer je kvalitet lige na nivou nakadašnjih zonskih liga, ako ne i lošiji. Pa šta misliš zašto 90 posto igrača nema platu ni 400 e mesečno? Zato što su kvalitetni?
                                Nebitan je kvalitet, Czv i Pfk se takmiče u ligi sa klubovima sličnog kvaliteta, tako isto i Englezi tamo, sa druge strane za prvaka Srbije je merilo uspeha ulazak u grupnu fazu LŠ, za prvaka Engleske osvajanje LŠ. Dakle, jedino merilo kvaliteta je Evropa.

                                Ista je srazmerno razlika i kod ulaganja i zarada fudbalera.
                                Last edited by Brajkula; 14-03-16, 21:59.

                                Comment

                                Working...
                                X