Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ararat ili Celje, opet gosti.....

    Comment


    • A jeboteee, usrali su sa tim žrebanjem za gostovanja i domaćinstva, kada je već ova situacija onda su po meni trebali staviti ko je nosioc da bude domaćin.

      Comment


      • Ako misle dobro klubu, kolk'o danas da dovedu ozbiljnih 5-6 igrača i to većinu u odbrani.
        Ovakvom postavkom, igrom, stavom imamo iste šanse kao i na Kipru, ako ne i manje. Znači lutrija.
        Stavljati na kocku i igrati se sa stabilnošću i opstankom kluba zbor par( normalnih bez ugradnje) igrača , pa čak i novi trener, nije baš mudro.

        Comment


        • Били домаћини или гости, ову као и претходну смо морали/морају добити. Уколико се случајно не деси да прођемо у групну фазу, распродати све плаћенике и базирати тим на Борјану (њега оставити), Ераковићу, Гајићу, довести из Графичара Благојевића, Николићу, Гаврићу, Радуловићу и Крстовићу и око нјих саградити тим. Сви ови од 300К и већа плата, на биро. Свакако отерати (и ако прођемо) Терзу и Миту.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Ispadamo od Ararata, mnogo su ozbiljniji klub od nas. Kapa dole Terzi i Duhu što lebdi kako su napravili klub.

            Comment


            • Ne lupetaj, kakav bre Ararat i klub i fudbal tamo....nemoj da se sprdamo.

              Comment


              • Danas svi igraju fudbal Brajkulice, Omoniju smo trebali razbiti a eno šta se desilo..

                Evo posle žreba neko izjavio od gospode u upravi da nismo imali sreće na žrebu
                Last edited by Lord Aleksoni; 20-09-20, 12:22.

                Comment


                • Omoniju bi u dvomeču jebali strašno, u Beogradu na Marakani bi bilo 3:0, ovako jedan meč je zajebana stvar, namesti se da ti najbolji igrač kikne, primi gol iz kornera i jbg.

                  Može to da se desi opet, ali da je Ararat klub za nas to je baš neozbiljna izjava.

                  Comment


                  • Pederski od UEFA mi kao nosioci gostujemo. Igrali smo mi u gostima kod Milojevića i sa Valetom i sa onim iz Kazahstana ili odakle na nož, nerešeno. Stanković plaća i svoje i greške Milojevića i Terzića i Mrkele.

                    Milojeviću svaka čast za njuh. Otišao je na vreme i izbegao da bude "jer kada brod tone uvek prvo pale miševi", jer brod nije tonuo dok je on odlazio, ali je osetio brat da hoće.

                    Što svojom, što zaslugama uprave.

                    Udjemo u LE da pevamo. Najmanje me brine finansijska strana jer su dokazali da nama LŠ ništa ne znači - u prevodu koliko god da se uzme oni spičkaju.

                    Comment


                    • Omonija je izbacila Ararat tek u produžetku.
                      Ararat je dobio kući jedan AIK Stokholm prošle godine.
                      Igrali su plej-of Lige Evrope i prošle sezone.

                      Sve stavke se dodaju u ukupnu sumu da se radi o ozbiljnoj prepreci, pogotovo u gostima.
                      Dežurni šalabajzeri mlate praznu slamu, kao i obično u ovoj temi.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Ozbiljan protivnik nije, ali niko nije rekao lak protivnik. Seltik je ozbiljan protivnik. Krasnodar je bio ozbiljan protivnik. A ti ako preko Ararata ne udješ u LE onda si kurac i nisi ni zaslužio da igraš.


                        Sent from my iPhone using... using my brain cells

                        Comment


                        • Ispadamo. Sve crnci i latino igrači. 2-1 rutinski za Ararat. Gazda milijarder Amerikanac. To je to od Evrope.

                          Comment


                          • Ja ni u najteza vremena nisam bio zlosutnica. Mi da igramo sa Barselonom 2010 ja bih mislio da cemo pobediti.

                            Comment


                            • Originally posted by FKCZ View Post
                              Ispadamo. Sve crnci i latino igrači. 2-1 rutinski za Ararat. Gazda milijarder Amerikanac. To je to od Evrope.
                              Ovo je kao u seoskim ligama kad se pita kakav je taj neki tim i oni ti odgovore "Vrhunski, doveli igrače iz Beograda".

                              Dovodili smo i mi latino igrače i crnce pa smo uglavnom kukali.

                              Pustite to, jedino se slažem sa Ukijem, ako ne možemo da pobedimo Ararat onda i nismo za dalje od Surdulice i Subotice.

                              Comment


                              • Tata Falći tata.

                                Comment

                                Working...
                                X