Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad je Miljan Miljanic dosao u Real predsednik kluba mu je rekao "Dovodim te za Evropu i Barselonu i to ti racunam, a ostalo nije tvoja briga"
    Milojevicu na rezultatima u Evropi nema sta da se zameri jer ove tri sezone ima vrhunske rezultate za nase uslove ali dugorocno gledano ako misli da bar nastavi ovako ili cak premasi ovo sto je do sada uradio onda mora da poradi na tranziciji iz odbrane u napad i pas igri, mora svoju tvrdoglavost malo da oplemeni novim idejama jer ova stagnacija moze da se pretvori u degradaciju kako vreme odmice jer postaje sve predvidljiviji i laksi za citanje, a derbiji mu postaju sve veci minus.
    Opet ponavljam - Milojevicu nije problem defanziva i bunker vec to sto njegova ekipa ne zna da funkcionise u napadackim akcijama kad uzme loptu. Nije problem igrati bunker ali ako ne mozes da izadjes iz bunkera kad osvojis loptu onda stvarno imas problem.
    Last edited by tamonajugu; 23-09-19, 10:37.

    Comment


    • Prvi i osnovni problem kod nas je trener i to vec duze vreme i tacka a to sto je uso u LS a ne zna ni on kako to je duza prica koju vam mogu elaborirati u jednom kilometarskom postu.

      Comment


      • I mnogo sam srećan što glavna tema na našoj temi nije poništen gol, stvarno diskutabilno da li je bio faul.

        Npr. da se to desilo u obrnutom scenariju, sada bi gledali priču o bojkotovanju lige, izlaženja, odnosno napuštanju terena, priče Kokeza lopov, Vučić peder i ostalo.

        Živeli cigani.

        Comment


        • Mišljenja sam da je bio faul i da je opravdano poništen gol.

          Al u pravu si Brajkula za ovo što pišeš.

          Danima bi portali trubili o ovom golu. Tražila bi se hitna sednica vlade Srbije.

          Stojković bi ovog puta vratio pasoš.

          No, dobro, imaćemo najverovatnije još 3 derbija do kraja sezone.

          Biće prilike da vratimo i to sa kamatom. Nek oni likuju, nek omalovažavaju kroz izjave, obiće se to o glavu.

          Comment


          • Borjan
            Gobeljić-Milunović-Degenek-Rodić
            Kanjas-Jovičić
            Mateo-Marin-Van La Para
            Tomane

            Ovo je tim planiran za sezonu od strane uprave, Milojević svakako pozicionira ali nikako se ne pita po pitanju odlazaka i to se kao bumerang vratilo klubu.
            Ono što u ovom timu podržavam 10.000% je Tomane pre Pavkova i Boakjea. Milojević to naravno ne vidi i neviđeno greši, ali ima on neke druge kvalitete.

            Sada već polako svima postaje jasno da se ništa nije dobilo Milunovićem, Vujadin Savić je imao bolji učinak, a motivacioni uticaj na grupu je bio nemerljiv.
            Plan da se Gobeljić gurne na desnog beka dolazi iz kuhinje Mitra Mrkele, neverovatno fudbalsko slepilo je u pitanju, pošto je čovek u prethodnim klubovima igrao navalu, centarfora/krilo.

            Povreda Jovičića je isto tako ozbiljan udarac, njegova komplementarnost sa Kanjasom i Marinom bi bila savršena-savršena ravnoteža na sredini terena.
            Kritikuje se Jovančić veoma mnogo, ali i Vulić je tu dosta slabašan, u smislu ujedanja u duelima tipa Jovičić, iako naravno fudbalski pismeniji od Jovančića.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post
              Mišljenja sam da je bio faul i da je opravdano poništen gol.

              Al u pravu si Brajkula za ovo što pišeš.

              Danima bi portali trubili o ovom golu. Tražila bi se hitna sednica vlade Srbije.

              Stojković bi ovog puta vratio pasoš.

              No, dobro, imaćemo najverovatnije još 3 derbija do kraja sezone.

              Biće prilike da vratimo i to sa kamatom. Nek oni likuju, nek omalovažavaju kroz izjave, obiće se to o glavu.
              Kamera iza gola je pokazala kako je Stojkovic proplivao i zakasnio sa reakcijom, faula nad golmanom nije bilo.
              Kao poredjenje ...setite se duela naseg golmana sa Tavambom i tada nije bio faul. Svakako da nije bitno, utakmica zavrsena, registrovana...idemo dalje.
              Daleko zanimljivije ce videti reakciju struke i igraca nakon ovog samara.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Tavamba je prvi stigao do lopte pa se golman posle zakuco u njega jer je lose procenio kad treba da izleti i nije ni pipnuo loptu, a ovde Zander nije prvi stigao plus Stojkovic nije zaplivao nego je maltene stajao u mestu u srcu peterca i vec imao loptu na ruci kad je ovaj njega zakacio glavom. Ako vec polemismo o sudijskim greskama u prvom poluvremenu nije pustio prednost Partizanu i onemogucio opasan kontra-napad. Osim ove dve situacije sve ostalo ok.
                Last edited by tamonajugu; 23-09-19, 13:02.

                Comment


                • Izbrisani postovi spadaju u kategoriju trolovanja....podrazumeva se da su autori istih opomenuti
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Originally posted by tamonajugu View Post
                    Tavamba je prvi stigao do lopte pa se golman posle zakuco u njega jer je lose procenio kad treba da izleti i nije ni pipnuo loptu, a ovde Zander nije prvi stigao plus Stojkovic nije zaplivao nego je maltene stajao u mestu u srcu peterca i vec imao loptu na ruci kad je ovaj njega zakacio glavom. Ako vec polemismo o sudijskim greskama u prvom poluvremenu nije pustio prednost Partizanu i onemogucio opasan kontra-napad. Osim ove dve situacije sve ostalo ok.
                    Treba da budemo pošteni i da kažemo da nije bio faul nad Stojketom.
                    Ali jedino što sad može da se uradi po tom pitanju je da se derbi ponovi.

                    Znam da nije to to, ali jedino tako.
                    Ja bih baš voleo da vidim još jednu tekmu.

                    Comment


                    • Još uvek nije dobio/dao otkaz?
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Treba da ostane Miloje.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Treba da budemo pošteni i da kažemo da nije bio faul nad Stojketom.
                          Ali jedino što sad može da se uradi po tom pitanju je da se derbi ponovi.

                          Znam da nije to to, ali jedino tako.
                          Ja bih baš voleo da vidim još jednu tekmu.
                          Posteno faul je bio i to bi se sviralo i da je bilo video tehnologije (i po reakciji zvezdinih igraca se videlo da je odluka pravilna i ocekivana) ali ako cemo da budemo diplomate onda mozemo da tumacimo politicki korektno na nacine koji ce smiriti obe strane, jednima pobeda, a jednima skidanje odgovornosti zbog izostanka iste.
                          Last edited by tamonajugu; 23-09-19, 14:29.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Kamera iza gola je pokazala kako je Stojkovic proplivao i zakasnio sa reakcijom, faula nad golmanom nije bilo.
                            Kao poredjenje ...setite se duela naseg golmana sa Tavambom i tada nije bio faul. Svakako da nije bitno, utakmica zavrsena, registrovana...idemo dalje.
                            Daleko zanimljivije ce videti reakciju struke i igraca nakon ovog samara.
                            Situacija svakako nije baš laka. Treba se pogledati iz svih uglova.

                            Pažljivo sam sve pogledao i opet došao do zaključka da je bilo malog kontakta ali dovoljnog da se svira faul.

                            Reakcija struke 'bem li ga kakva će biti. Dobijali su oni i prošle sezone vruće šamare pa ih to nije razdrmalo.

                            I dalje delujemo u našoj ligi dremljivo, raštrkano. Jebeš ekipu koja zbog povrede jednog beka menja formaciju i nekoliko igrača.

                            Inače, Marin je do sada u derbijima imao učinak od jednog napravljenog penala i jedne greške sinoć zbog koje smo primili gol.

                            Nije ni on kriv, teško uz ovakav način igre može doći do izražaja njegovo umeće.

                            Comment


                            • Za formaciju priznajem da je greška. Sa čak tri centarhalfa da se počne, očigledno je strah u pitanju, poraz u finalu Kupa je baš ostavio posledice.

                              Ipak je ovaj stručni štab na čelu sa Vladanom Milojevićem i sa izuzetno posvećenim članovima kao što su Milan Kosanović i Vladimir Janković sposoban da pronađe put do uspeha.
                              Ubeđen sam u to, čak će i Totenhem biti lepa šansa, sa svim svojim unutrašnjim problemima.
                              Last edited by La Jugoslavia; 23-09-19, 15:09.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Miloje na derbi ide da ne izgubi. Neverovatno je sto ne pokusava da iskoristi razliku u kvalitetu, vec se prilagodjava nivou protivnika i ceka savrsenu priliku, a za to vreme ga primi. Tvrdnja da ne ume da napada jednostavno nije tacna, jer je to pokazao jos u prvoj sezoni i u derbijima i u Evropi. Preopterecen je nekakvim taktickim pristupom i opreznoscu.
                                Ocekivao sam, ali ne mogu da razumem reakcije navijaca, koji bi da ga oteraju. No, dobro. Ni prvi ni poslednji koji se dizao u nebesa, a posle mazan govnima. Cak je i jedan Piksi na "Rajku" persona non grata.

                                Comment

                                Working...
                                X