Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Proces i strpljenje. Dve reci koje nedostaju srpskom sportu. Dejan Stankovic ce biti nesumljivo trener u Seriji A ako bude nastavio da radi. Visoki presing, promen formacije u zavisnosti od protivnika, spremnost da uvidi svoje greske i to posle samo 10 meseci kako je postao trener, cestitke i Cokni i Milosevicu.
    Od ozbiljnih ljudi iz fudbala sam cuo da je Dekijev model igre ono sto igra De Zerbi i Sasuolo.
    Gajic mora pre Gobljica koji mora van CZ, hvala na svemu ali momak nije ni za top6 ekipe ove nase slabe lige.

    Glavni problem, pisem to od letos, je svakodnevno miniranje direktorskog duo koji minira Dekija jer im se ne uklapa u njihove kombinacije, da ne govorim o sramoti da mu nisu doveli aposlutno nikog osim Falcinelija. Vreme je da "Duh koji lebgi" malo zapita da li je Dr Terzic iznad njega. Ali to je neka druga tema.
    Ako se ovo sikaniranje Dekija nastavi, ocekujem da ode u decembru.

    S druge strane, nije nemoguce, da i direktorski duo odleti iz kluba, zato bi svima bilo bolje da rade u interesu CZ zajedno s Dejanom Stankovicem.

    Jer gde je Stankela, tu je i Pantela, gde je Pantela (kao generalni direktor) tu je i Zigara (kao sd), gde je Zigara, tu je i Vidara (kao predsednik kluba).
    Samo kazem...
    Last edited by FKCZ; 30-10-20, 11:45.

    Comment


    • Nego, može li se ikako potpisati ovaj Milošević?
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Koji Milošević? Pomoćnik Dekijev?

        Comment


        • Originally posted by FKCZ View Post
          Proces i strpljenje. Dve reci koje nedostaju srpskom sportu. Dejan Stankovic ce biti nesumljivo trener u Seriji A ako bude nastavio da radi. Visoki presing, promen formacije u zavisnosti od protivnika, spremnost da uvidi svoje greske i to posle samo 10 meseci kako je postao trener, cestitke i Cokni i Milosevicu.
          Od ozbiljnih ljudi iz fudbala sam cuo da je Dekijev model igre ono sto igra De Zerbi i Sasuolo.
          Gajic mora pre Gobljica koji mora van CZ, hvala na svemu ali momak nije ni za top6 ekipe ove nase slabe lige.

          Glavni problem, pisem to od letos, je svakodnevno miniranje direktorskog duo koji minira Dekija jer im se ne uklapa u njihove kombinacije, da ne govorim o sramoti da mu nisu doveli aposlutno nikog osim Falcinelija. Vreme je da "Duh koji lebgi" malo zapita da li je Dr Terzic iznad njega. Ali to je neka druga tema.
          Ako se ovo sikaniranje Dekija nastavi, ocekujem da ode u decembru.

          S druge strane, nije nemoguce, da i direktorski duo odleti iz kluba, zato bi svima bilo bolje da rade u interesu CZ zajedno s Dejanom Stankovicem.

          Jer gde je Stankela, tu je i Pantela, gde je Pantela (kao generalni direktor) tu je i Zigara (kao sd), gde je Zigara, tu je i Vidara (kao predsednik kluba).
          Samo kazem...
          Nisam znao da gledaš Žeksa Pantića Selektore.

          Jebote FKCZ što ne kažeš da te čika Stojanče verifikovao da si naš?

          Ništa, zaboravi spiku
          Last edited by Cassius Clay; 30-10-20, 14:07.

          Comment


          • Ma dobar je FKCZ, veliki zvezdaš kao i Uroš.

            FKCZ, oprosti Urošu, zajeb'o se.

            Comment


            • Nijesam znao zaboravio.

              Evo jedan 10ogodišnji tb da se samo presaberemo gde smo bili



              Ovo je iz perioda kada igraju Partizan - Smederevo (sa trećim timom) i Ultra Semendrija kači natpis "Pevaćemo iz inata iako je kec ko vrata" - u prevodu svi su znali da Partizan igra sklanjalice.

              Neka vam bahaćenje Partizana 90ih i s kraja prve decenije 2000ih bude za nauk u životu, da se svako kurčenje plaća sa kamatom.

              Evo došala im najgora osveta koju mogu da zamisle. Na prste ruke mogu se prebrojati ostrašćeniji ljudi od Vučića.
              Last edited by Cassius Clay; 30-10-20, 14:13.

              Comment


              • Partizan ima najveći problem na klupi. Ser Šamrok je teška prevara bata Đorine "škole fudbala".

                Tamo se ne zna ko gde i koga udara.

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post
                  Koji Milošević? Pomoćnik Dekijev?
                  Baš taj
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • -3

                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                      Baš taj
                      Mani Juga, on se sprda i vodi neku svoju politiku.

                      Pa ovaj Milošević se nigde nije duže zadržao od godinu dana. Brzo su ga najurili.

                      Dekijev prijatelj, zbog toga je tu gde jeste.

                      Dobar je mladi Dekijev pomoćnik Milojević, on je modernog shvatanja fudbala.

                      Šteta što nema veću ulogu.

                      Comment


                      • Dekijeva pojačanja

                        Sanogo, Falće, Katai, Kanga, Spiridon. Prvi benefit je nema promašaja.

                        Drugi benefit, uvodjenje mladih.

                        Treći benefit, zna se ko je prvi špic, ko je gde, za razliku od prošle godine.

                        Četvrti benefit, ne igramo bunker i ne branimo rezultat

                        Navešću samo neke od primera luzerskog mentaliteta...

                        Prvo, na AS, komentaror na 2-1 nas non stop opominje o opasnosti Slovana a i na 5-1 komentariše parafraziram ...valjda je gotovo...

                        Dalje, još jedna odlika luzerskog mentaliteta javnog zvszdaškog mnjenja je "ne treba poleteti, pa protiv Genta
                        da puknemo".

                        Upravo obrnuto. Treba poleteti i treba ući napaljen, dosta je tog pederskog razmišljanja i skraćivanja krila.

                        Naravno da ćemo pobediti i naravno da ćemo zgaziti Gent!

                        Nemamo mi razloga da se nešto zatvaramo u Vladan Milojević stilu pogotovo ne protiv nekih lelemuda.

                        A srpski fudbal nije uopšte loš, za češki je vasiona.

                        Comment


                        • Plus 1 Uroše.

                          Imam najavu da će Deki tražiti određena pojačanja u zimskom prelaznom roku.

                          Comment


                          • Nikako da stignem da napišem nešto za nastup u četvrtak, a to je

                            "daj okreni taj ringišpil u mojoj glavi".

                            Comment


                            • Bilo bi 50 000 za Gent. Prokleti kineski virus.

                              Comment


                              • Onakva pobeda protiv bilo kog protivnika u grupnoj fazi LE je vredna pažnje.

                                Ja se samo nadam da to nije bilo samo trenutno i da ćemo nastaviti u istom ritmu.

                                Strljenja imam još uvek za Stankovića.

                                Na ruku mu ide i raspad Partizana što mu daje dodatno vreme da pokaže da li vredi ili ne.

                                Videćemo danas protiv Radnika kako će biti.

                                Ja bih izveo isti sastav, neka se sve više uigrava jer izgleda da je to dobitna kombinacija.

                                Comment

                                Working...
                                X