Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da ne bude da smo previše konzervativni. Donosi on rezultat ali kako raste klub možda raste i potreba za novim levelom trenera. A plašim se da tu naša osećanja uvek stupaju na snagu. Treba sačekati ove kvalifikacije, ali mi se ne svidja u kom pravcu klub ide generalno sa Vladanom.

    Hajde progutao sam insistiranje na iskusnim igračima i prodavanje klinaca, gutam sve zbog rezultata, ali to je priča od danas do sutra.

    Sad kad smo malo stali na noge bilo bi pod moranjem da dovedemo nekoga ko zna da koristi i mladje igrače i da se klub izdigne totalno na novi nivo. Tu je sada i Grafičar - kad ako ne sad.

    Ja sam bio za to da Jovelja ode. Bolje da ode nego da greje klupu Boaćiju.

    Comment


    • Eh, tu pricu mozes videti tek kada Zvezda postane akcionarsko drustvo. Sa covekom koji garantuje u svom mandatu svojim parama. Tek tada klub moze biti stabilan u pravom smislu reci.
      Sto se tice protivnika u trecem i cetvrtom kolu kvalifikacija samo ne Ajaks. Iz mog ugla moze i Kopenhagen ili Seltik u trecem kolu. Verujem da cemo dovesti instant halfa.

      Comment


      • Nije ni Ajaks bauk

        Comment


        • Nije bauk ali jeste strasilo. Kao sto smo mi strasilo u grupi nepovlascenih.

          Comment


          • Razbili bi mi Ajax lagano.

            Comment


            • Originally posted by Zero_privilegi View Post
              Razbili bi mi Ajax lagano.
              Lakše nego Dinamo. Taj Ajaks je naduvana priča, sve im se poklopilo, i forma Tadića i raspad u Realu.
              Ove sezone pucaju bez De Lighta.

              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • De Liht i De Jong dva wc igrača, to kada im uzmeš ode pola tima. Nama je bez Krstičiča - 1 igrač - pukla igra.

                Comment


                • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                  On je doveden iz Napretka kao bekap za ligu da pokriva šta može u situaciji kada nismo mogli da prismrdimo evropi. Nije se obrukao ni protiv Arsenala ni protiv PSG-a. Da je kurac od igrača, jeste, ali samo zato što je zvezdaš ne znaći da je tu na konto zvezdaštva. Ne znam šta ljudi očekuju od jebenog Gobeljića.

                  Je l' mufljuzu doveden Gajić? Jeste. Je l' ima Stojkovića? Ima. Što on gura trećju opciju na beka to me ne zanima. Brinulo bi me da je Goblejić jedini bek.

                  Čovek je majstor da uništi igrače i da gura neke specijalce iz samo njemu znanih razloga.

                  Gobeljić je projektovan za klupu i za krpljenje po ligi i kupovima, šta ja sad treba Gobeljića da ubijem jer ga ovaj stavlja da igra pored Gajića i Žuleta? Da ubijem Gobelju što ne ume?

                  Dalje, na krilu je forsirao Simića, sad taj Simić ne igra ni u najavi, Jirku je tražio pa na pozajmici, Ebicilio ne može da dobije šansu, Meleg pozajmica, Pavkov ne igra, Jevtović kako god igrao ne dobija šansu...

                  Šta to znači - znači da je nebitna forma i konkurencija igra samo onaj koga Milojević hoće, nebitno bio on levat i da li bilo na klupi boljih igrača.

                  I ja sad treba da krivim Gobelju što ne ume da igra kao da je sam sebe postavio u prvih 11
                  Kako šta, ovde ga zovu reprezentativnim krilom, znači on pre Darka Lazovića npr.

                  Ovo da bi razbili Ajaks je smešno. Inače, Melega evo i Simo zalepio za fosnu, nema od njega leba.
                  Last edited by Brajkula; 18-07-19, 20:17.

                  Comment


                  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                    Lakše nego Dinamo. Taj Ajaks je naduvana priča, sve im se poklopilo, i forma Tadića i raspad u Realu.
                    Ove sezone pucaju bez De Lighta.

                    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                    I raspad u Juventusu...

                    Ove citate treba cuvati, comedy gold.

                    Comment


                    • Nisam znao da se na sreću može stići do same završnice Lige šampiona.
                      Ne samo dospeti već te stotinke delile od plasmana u samo finale.

                      Comment


                      • Ma manite se tih snova, to da izbacimo Ajaks u ovom trenutku je veće loženje od prelaska Tea u KK.

                        Cirkus.

                        Comment


                        • Cirkus Kolorado, neki su Melega tražili da povede u Ligu šampiona, a on protiv Flore zakucan za klupu u Nišu.

                          Nikako da se ukapira da tim ne čini 11 Piksija, malo je grubo reći ograničeno razmišljanje, ali nije ni daleko od istine.
                          Stvar je prosta kao pasulj, shvatao to neko ili ne, tim čine i vodonoše, ne može baš svaki igrač da bude Meleg u koga su se neki kleli ovde.

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • http://redstarbelgrade.rs/registrova...esto-napadaca/

                            Comment


                            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                              Cirkus Kolorado, neki su Melega tražili da povede u Ligu šampiona, a on protiv Flore zakucan za klupu u Nišu.

                              Nikako da se ukapira da tim ne čini 11 Piksija, malo je grubo reći ograničeno razmišljanje, ali nije ni daleko od istine.
                              Stvar je prosta kao pasulj, shvatao to neko ili ne, tim čine i vodonoše, ne može baš svaki igrač da bude Meleg u koga su se neki kleli ovde.

                              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                              Ja ne znam ko je ovde na forumu opšte napisao da u timu treba da bude 11 Melega !?

                              A da pričamo o talentu jednog Melega i talentu Gobeljića je isto tako smešno kao pričati na temu da ćemo da razbijemo Ajaks.

                              Comment


                              • Hajduk ispadne od nekih pajsera i proda beka za 9 miliona Lilu, a mi našeg u Seriju A za 1.5 miliona a kurceljamo se po Evropi.

                                http://mondo.rs/a1205156/Sport/Fudba...iona-evra.html

                                Ne umemo, vala baš ne umemo da trgujemo.

                                Comment

                                Working...
                                X