Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Nemoj tako ima ovde onih koji tvrde da je njemu mesto u reprezentaciji.
    Po mogućnosti ako može levo krilo da igra..

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Nemoj tako ima ovde onih koji tvrde da je njemu mesto u reprezentaciji.
      Desno krilo reprezentacije.

      Originally posted by Zero_privilegi View Post
      Marko Gobeljić se još izvinio i napadaju ga razni da je šlihtara navijača da ovo da ono. Kao da je namerno. Najviše na svetu mrzim ciganšture debilne. Najdebilniji navijači na svetu. Ne Delije nego ovi obični krezavi majmuni.

      Ne znam čime bi ih pre gadjao, njima bode oči Gobelja ni zbog čega. Pogrešio je, zaslužio suspenziju, ali ne može sam sebi uzeti život, ispao je ok išao i izvinio se, minimum pristojnosti, i onda krvopije kojima smetaju Gobeljić, Savić, Čović, samo jer su bednici i nemaju leba da jedu i vole da mrze nekoga, pljuju te ljude.

      Neka se nose u pičku lepu materinu. Klošari. Igraće i Gobelja još dugo a i Filip Čović. Svi su kao na kalup isti drmoseri.
      Onda mi objasni onaj potez od juče kao i činjenicu da 120 minuta ne može da uputi upotrebljiv centaršut !?

      Nemoj samo da mi napišeš, eto desi se....

      I treće, to što on ističe Zvezdaštvo neko mu je ulaznica za Severnu tribinu, ne za prvu postavu....evo i komša moj ispred zgrade što bleji gine za Zvezdu, da li to po automtizmu znači da treba da igra bez obzira na sve, šta ?

      Comment


      • @Stojanče
        Hvala, super je program [emoji106]

        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Потенцијални ривали у 3. колу, жреб заказан за понедељак 22.07.

          Ајакс
          Селтик - Номе Каљу
          Копенхаген - ТНС
          Динамо - Сабуртало
          БАТЕ - Розенборг
          АПОЕЛ - Сутјеска

          Comment


          • Dakle, ako dobijemo Kopenhagen i izbacimo ga, nosioci smo u 4. kolu? Ili?
            Mislim da kod nosioca takodje postoji zelja da se izbegne Zvezda ako moze. Bas je dosta iznenadjenja bilo u prvom kolu, da li je ostalo materijala za iznenadjenje u drugom kolu.

            Comment


            • Originally posted by suptil View Post
              dakle, ako dobijemo kopenhagen i izbacimo ga, nosioci smo u 4. Kolu? Ili?
              Нисам сигуран, мислим да ми не можемо да будемо носиоци у последњој рунди, али причам напамет.
              едит: мада можда и можемо ако иде оно преузимање коефицијента и сл. али не бих волео тај сценарио да нам западне Копенхаген

              bas je dosta iznenadjenja bilo u prvom kolu, da li je ostalo materijala za iznenadjenje u drugom kolu.
              Селтик, Динамо и Копенхаген су ми 98% у 3. колу, баш имају вишеструко слабије и неискуније противнике са сумњивим фудбалским знањем.
              Поред Ајакса, Копенхаген је највећи штих и њих морамо да избегнемо. Селтик се осипа у сваком погледу, Сарајево им дало гол у оба меча, од одласка Роџерса доста играча је отишло, многи су мете ПЛ клубова и они још не личе на неку страшну екипу као што су то били ранијих година.
              Динаму такође мислим да можемо да доакамо, мада тај двомеч не бих волео због ванфудбалских ствари, не треба нам.
              Бате/Розенборг и Апоел су премија.
              Last edited by poacher; 17-07-19, 22:48.

              Comment


              • Kopenhagen i nije baš u zavidnoj formi na otvaranju sezone.

                Osim Ajaksa i eventualno Seltika, ove ostale moramo da dobijemo, da se ne lažemo.

                APOEL ili Sutjeska su timovi merak za treće kolo.

                Comment


                • Dinamo je jači od Crvene zvezde.
                  Igrali su proleće u Evropi i ozbiljnom su naletu kao tim, a sa druge strane imamo tim koga Savo Milošević dominira u finalu kupa.

                  Zvezda je u ozbiljnom padu od zimskog prelaznog roka i pogrešne selekcije u njemu.
                  Taj žreb bi bila prava noćna mora.
                  Last edited by La Jugoslavia; 18-07-19, 08:32.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Samo ne Ajaks, jasni razlozi, i Dinamo, vansportski razlozi.
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Desno krilo reprezentacije.



                      Onda mi objasni onaj potez od juče kao i činjenicu da 120 minuta ne može da uputi upotrebljiv centaršut !?

                      Nemoj samo da mi napišeš, eto desi se....

                      I treće, to što on ističe Zvezdaštvo neko mu je ulaznica za Severnu tribinu, ne za prvu postavu....evo i komša moj ispred zgrade što bleji gine za Zvezdu, da li to po automtizmu znači da treba da igra bez obzira na sve, šta ?
                      On je doveden iz Napretka kao bekap za ligu da pokriva šta može u situaciji kada nismo mogli da prismrdimo evropi. Nije se obrukao ni protiv Arsenala ni protiv PSG-a. Da je kurac od igrača, jeste, ali samo zato što je zvezdaš ne znaći da je tu na konto zvezdaštva. Ne znam šta ljudi očekuju od jebenog Gobeljića.

                      Je l' mufljuzu doveden Gajić? Jeste. Je l' ima Stojkovića? Ima. Što on gura trećju opciju na beka to me ne zanima. Brinulo bi me da je Goblejić jedini bek.

                      Čovek je majstor da uništi igrače i da gura neke specijalce iz samo njemu znanih razloga.

                      Gobeljić je projektovan za klupu i za krpljenje po ligi i kupovima, šta ja sad treba Gobeljića da ubijem jer ga ovaj stavlja da igra pored Gajića i Žuleta? Da ubijem Gobelju što ne ume?

                      Dalje, na krilu je forsirao Simića, sad taj Simić ne igra ni u najavi, Jirku je tražio pa na pozajmici, Ebicilio ne može da dobije šansu, Meleg pozajmica, Pavkov ne igra, Jevtović kako god igrao ne dobija šansu...

                      Šta to znači - znači da je nebitna forma i konkurencija igra samo onaj koga Milojević hoće, nebitno bio on levat i da li bilo na klupi boljih igrača.

                      I ja sad treba da krivim Gobelju što ne ume da igra kao da je sam sebe postavio u prvih 11

                      Comment


                      • Evo neka objasni Vladan Milojević zašto Gajić započne polusezonu pa ne igra uopšte, šta je sa Simićem, zašto je Čaušić igrao sve dok nije pritisak postao toliki da je morao klub da ga proda, šta se dešava sa tim Ebiciliom, ko to plaća, možda i zašto Kafu nije ušao u formu?

                        Previše je igrača bilo da bi baš svi i Stojiljković i svi, i Kafu, Ebecilio i ekipa... bili patlidžani. Možda ima malo do trenerovog šabloniranja i mangupiranja.

                        To što on ima rezultat uopšte ne mora da znači da je dobar za upravljanje rosterom, i za izvlačenje maksimuma iz postojećeg kadra.

                        Prelako se odrekne nekih igrača i ne pruži im šansu a neke gura kao da su mu deca vanbračna.

                        Lažem li ja?

                        Comment


                        • Gajić se dogvorio sa trenerom da bude duže na odmoru jer nije imao ni zimsku ni letnju pauzu. Biće tu za naredno kolo kvalifikacija za LŠ.

                          Ovi ostali koji se nisu proslavili dok su bili u Zvezdi vidimo da i po odlasku ne briljiraju, čak su i gori.

                          Comment


                          • Koliko ja znam i Babić je igrao EP.

                            Ko je doveo Ebicilia i kome je specijalitet Grčka Kipar?

                            Ko je doveo ovog levog beka sada? Kosan i Miloje.

                            Čisto da zapišemo, kao i Simića.

                            Previše igrača se dovodi a premalo koristi. Što im đavo nije dao mira nego su morali da dovedu Jirku?

                            I uprava kluba i trener rade loš posao godinu dana već, klasično naš čobanski mentalitet za koji se moram složiti da imamo. Videlo se još na zimu da su se prekombinovali sa produženim ugovorima i platama pa je prvo oteran Krstičić i Degenek pa sada Savić i Pavkova su pokušali ali im uvalio kurac.

                            Comment


                            • Ma koliko trener bio dobar uvek će biti i pogodaka i promašaja. Najvažnije je da bude rezultata, oni su merilo nečijeg rada.

                              Sve kad se skupi i sabere i podvuče crta mnogo više je dobrog doneo Vladan nego lošeg.

                              Ni ja nisam zadovoljan u kom pravcu idemo u poslednjih nekoliko meseci. Svi u klubu lutaju malo u poslednje vreme zbog nekih muti smuti kombinacija, neznanja a posle plasmana u LŠ i uzimanja love od iste malo su se zaigrali a i preigrali.

                              Ništa novo što se mene tiče, ne iznenađuju me brljotine tako da navika čini svoje. Mnogo toga je potrebno da bi bili na željenom nivou.

                              Comment


                              • Evolucija se dešava u hodu, problem čine tektonske promene.
                                Zima je bila tektonska i ipak moram da kažem da je bolje i tako nego da u junu odlaze poluge tima, ovako ipak Milunović, Ivanić imaju vremena da se integrišu.

                                Ovo što sada imamo je evolucija.
                                Bilo je zakucano. Borjan na golu, Milunović-Babić odbrana, Gobeljić-Rodić bekovi, Jovičić-Jovančić halfovi, Ben-Marin-Ivanić polutke/krila i Boakye centarfor.

                                Svoju poziciju u timu su armirali Milunović, Rodić, Ben, Marin i Boakye.
                                Gobeljić je sam sebe izbacio, a vise još Babić (on je gotov ako dođe pojačanje), Jovičić i Jovančić pod pritiskom Kanjasa, dok Ivanić ima menice koje ga drže u timu, a treba biti pošten i reći i priznati da je klasan igrač i da se uklapa sve bolje i bolje, naročito od kada je oslobodio prostor za Marka Marina.

                                Golmana sam preskočio jer je maglovita teritorija, od one katastrofe u finalu kupa, i još nekih bisera, do ipak autoriteta na međunarodnoj sceni.
                                Ipak ako još nešto uprska, Popović instant treba da stane na gol.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X