Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sinoć nisam dobro pogledao onaj start Gobeljića, sada jesam a bolje da nisam. Jezivo, slomio nogu čoveku.

    Razumem i žar borbe al jebo ga ja malo mozga je potrebno da proceniš ovakvu jednu situaciju. I nije mu prvi put.

    Spoiler


    Prelepa akcija kod drugog gola:
    Spoiler

    Comment


    • Aleksa Terzić upisao lepu aisistenciju za Fiorentinu u prijateljskoj utakmici. Odličan centaršut, takvi nam trebaju.

      Comment


      • Sta to igra Gobeljic? Od kada je u Zvezdi igra desnog beka,povremeno levog. Prica se da je nekad igrao spica u Napretku,dao gol Partizanu i Zvezdi,ali posto ne gledam nasu ligu to nisam video,ubode gol i celavi Miletic ali ne moze napadaca da igra jer ne zna,nema tehniku i brzinu za to.

        Comment


        • Univerzalni vojnik tako je i doveden, pristojan igrač za našu ligu za više pozicija, uvek koristan u timu. Nije pitanje zašto igra Gobeljić koji ima smešnu platu, dobar je za atmosferu i polivalentan je, pitanje je zašto ne igra Gajić?

          Konstantno se porede neki igrači ali dragi moji kada poredite, slboodno uporedite i zašto su dovedeni i kolika im je plata.

          Marko Gobeljić se ispaltio Zvezdi već višestruko.

          Veći su problem igrači kao Ebicilio koji kakav takav, prangija kao lud. Čovek nema dodira sa centrlanim veznim, ofanzivni vezni može da bude na PES-u, dečko je rodjeni krilni napadač kao na početku karijere.

          Ili to ili tik iza špica. Ima najbolji finiš u čitavom klubu i on kroz karijeru ne prašta iz regije 11-23m.

          Veći je problem što Vladan Milojević dobije oružje a ne prilagodi se igračima koje ima nego ih on gura na šablonske pozicije.

          Dobar je za disciplinu, za odbranu organizovanu, ali previše se robuje. Previše.

          Morao bi Ebicilio da igra umesto Ivanića kao second striker, ofanzivnog veznog bez, jer ionako Ben i Marin svaki sa svog krila uleću na sredinu, visoko bekovi Gajić i Rodić, i da kombinuju tu Marin, Ben i Ebecilio, a u špicu Tomane jer je brži i pokretljiviji.

          Boaće dao gol na isti način kao protiv Sparte. Čeka u liniji, loppta u prostor, ista strana isti gol. Odigrao je solidno.

          Samo je verovatno da će Tomane koji je pokretljivji i nije sidraš bolje i više učestvoati u igri kratkih pasova gde svaki sa svog krila Ben i Marin ulaze u sredinu.

          Tu bi trebao sa čuči na 16-20 m i Ebicilio sa praćkom jer to njega ne userava on je konstantna opasnost, za razliku od Ivanića. A pas i kreaciju imamo u Marinu i Benu koji dele lopte u prostor odlično.

          Borjan, Rodić, Babić, Milunović, Gajić, Kanjas, Jovančić, Marin, Ebecilio, Ben, Tomane.

          Comment




          • Naš je problem što smo očekivali nekog pleja, dečko je rešeto klasično i samo to radi ali radi ga na evropskom nivou. Može lagano 10+ golova po sezoni, peške. Od njega niti treba očekivati kreaciju, niti neki centralno vezni položaj, samo krakti pasovi, prangijanje i saradnja sa Tomaneom, Benom i Marinom. Da smo pametni.

            Ja sam prvi pljuckao po njemu ali sve jer ga ovaj gura tamo gde on ne može da igra ni na igrici. Ili koristi njegove prednosti ili ga ne dovodi idi bre u pm. To su i vrabci znali da je dečko operisan od kreacije i da gleda gol uvek iz te regije i da može da jako dobro rešeta.

            zato sam ja i revidirao stavo. njemu
            Last edited by Cassius Clay; 17-07-19, 11:20.

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post
              Prelepa akcija kod drugog gola:
              Spoiler
              Šteta što nije još koji sekund ranije urađen gif da se vidi kako je nemoguću situaciju uz samu aut liniju, Marko Magija Marin fantastičnom loptom na Ivanića preokrenuo u direktan atak na gol, od koga se protivnik raspao, nije mu bilo odbrane.

              Originally posted by Zero_privilegi View Post
              Može lagano 10+ golova po sezoni
              Šta je s njim, povreda ili je precrtan?
              Ivanić inače pokazuje znake života, sada kada je Marin konačno na svojoj prirodnoj poziciji.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Manite se Gobeljića klasičan fudbalski duduk.

                Ko u njemu vidi ozbiljnog fudbalera, taj il je ćorav, il ne gleda fudbal il nas kompletno ovde zajebava.

                Comment


                • Ma ništa novo.
                  Bilo je slepaca koji su vređali Milana Pavkova.

                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Kakav je majstor Gobeljić sreća pa ovi Litvanci su amateri, inače popušismo na početku balade.

                    Najgori akter dvomeča u oba tabora.

                    Comment


                    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                      Šteta što nije još koji sekund ranije urađen gif da se vidi kako je nemoguću situaciju uz samu aut liniju, Marko Magija Marin fantastičnom loptom na Ivanića preokrenuo u direktan atak na gol, od koga se protivnik raspao, nije mu bilo odbrane.
                      Gif je sa klipa na kojem su golovi i šanse, nema detalja o kojem pišeš.

                      Inače, RTS najbolje da radi prenose bez komentatora. Ovaj što je sinoć prenosio izlgeda dobija lovu da kiti pohvalama pojedine igrače. Pre dve godine je tako radio sa Rikardinjom. Ovaj da običan pas a komentator vikne kao da je nešto neviđeno urađeno.

                      Tako u ove dve utakmice sa Ivanićem.

                      Comment


                      • Od prodaje Radonjića nemamo levo krilo i to je veliki problem koji nikako da rešimo iako su prošla 2 prelazna roka od tada. Naravno tokom ova 2 prelazna roka su prodali svakog za koga im je ponudjena bilo kakva ozbiljnija kinta a doveli kao zamenu igrača kome to nije prirodna pozicija. Kao rezultat imamo ovo sto gledamo od zimus, za 6 mesta u timu imamo po 2-3 dobra rešenja a za 5 nemamo niti jedno a sve to sa 30+ igrača.

                        Ne znam šta je priča sa tzv gardistima ali najbolji desni bek koga imamo je Stojković dok Gajić ove godine treba da ga menja i odmara pa da se nadamo da će sl godine biti bolji od ovoga.
                        Zbog prodaje Degeneka hitno nam je potreban stoper kompatibilan sa Milunovicem a Babic na klupu pa isto kao Gajić kroz domacicu da napreduje ako je uopšte moguće. Dobro su se Vujadina rešili.
                        Jovičić je tehnicki polupismen ali pokazuje da je radio na tome, u paru sa Jovancicem izgleda još gore. Generalno njih dvojica su problem koji će Kanjas teško da zakrpi kada uopšte bude bio spreman da igra fudbala.
                        Ivanica spada u kategoriju wtf pojačanja. Imamo Marina boljeg igrača na njegovoj poziciji (još jednog na klupi Ebisilija) u formaciji koju igramo već par godina. Za neku drugu formaciju tipa 4-1-4-1 nemamo ni zadnjeg veznog ni krila tako da mi nije jasno zašto su ga uopšte dovodili.

                        Stoper, zadnji vezni, levo i desno krilo to nam treba a ako hoće da najure Zuleta onda još i desni bek.

                        Comment


                        • @Stojanče
                          Apsolutno, sramota kakvi diletanti komentarišu.
                          Šta koristiš za gifove? Dobar je kvalitet, jedino kažem bilo bi idealno da je akcija kompletna.

                          @SiniM
                          Odlična analiza, kao i uvek [emoji106]

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Marko Gobeljić se još izvinio i napadaju ga razni da je šlihtara navijača da ovo da ono. Kao da je namerno. Najviše na svetu mrzim ciganšture debilne. Najdebilniji navijači na svetu. Ne Delije nego ovi obični krezavi majmuni.

                            Ne znam čime bi ih pre gadjao, njima bode oči Gobelja ni zbog čega. Pogrešio je, zaslužio suspenziju, ali ne može sam sebi uzeti život, ispao je ok išao i izvinio se, minimum pristojnosti, i onda krvopije kojima smetaju Gobeljić, Savić, Čović, samo jer su bednici i nemaju leba da jedu i vole da mrze nekoga, pljuju te ljude.

                            Neka se nose u pičku lepu materinu. Klošari. Igraće i Gobelja još dugo a i Filip Čović. Svi su kao na kalup isti drmoseri.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Manite se Gobeljića klasičan fudbalski duduk.
                              Nemoj tako ima ovde onih koji tvrde da je njemu mesto u reprezentaciji.

                              Comment


                              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                                Šta koristiš za gifove? Dobar je kvalitet, jedino kažem bilo bi idealno da je akcija kompletna.
                                Skinuo sam ovaj program - https://www.dvdvideosoft.com/product...-GIF-Maker.htm

                                Odličan je i brz. Možeš skinuti kompletan njihov program - https://www.dvdvideosoft.com/free-dv...o-software.htm a možeš i ovako - https://www.dvdvideosoft.com/free-dv...e-download.htm pojedinačno da skidaš šta želiš.

                                Želeo sam i ja napraviti gif od kompletne akcije al na ovom kratkom klipu nije bilo tog detalja. Jedino kad izađe ceo snimak utakmice.
                                Last edited by Karamazov; 17-07-19, 21:43.

                                Comment

                                Working...
                                X