Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novi je teren, mislim da je bila neka vest da postavljaju novi.
    U svakom slučaju ekstra, samo da se održava normalno, što kod nas nije slučaj, pa evo u samo dve godine opet isti trošak.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
      Novi je teren, mislim da je bila neka vest da postavljaju novi.
      U svakom slučaju ekstra, samo da se održava normalno, što kod nas nije slučaj, pa evo u samo dve godine opet isti trošak.
      Čudo ti ne znaš da je preporuka UEFA da se na 2 godine menja.

      Comment


      • УЕФА је прописала параметре одржавања терена, правила код инсталирања дренаже, код постављања система за наводњавање.
        Даље, УЕФА прописује специјалистичке системе за побољшање терена, "подно" грејање, системе правилне вентилације (која је кључна за природан раст траве), затим веома је важно вештачко светло, које такође помаже раст траве.

        УЕФА ставља акценат на одржавање, и то подвлачим, на стручно одржавање.
        Дакле, стручни тимови треба да се брину о терену и одржавању, а не нека група дилетаната као код нас.

        Мењање комплетног терена је најрадикалнија и најскупља могућа опција о којој УЕФА говори само као о крајњој мери, коју треба избегавати.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Mogli smo ranije rešiti utakmicu. Glupost Gobelje umalo da sve zakomplikuje.

          Biće bolje u nastavku. Vredno pomena sa ove utakmice je još jedna odlična utakmica Marina. Prija mu kad igra pleja.

          Comment


          • Jedva, ali dobro prvi macici se u vodu bacaju Gobeljic sve sasekao onom ludoscu, nadam se zavrsava vise sa prvim timom. Do Helsinkija ima Javor da se jos uigraju inace sa njima ce biti bas tesko, hvataju formu i sezona im je u toku.

            Comment


            • Sreća pa nećemo gledati Gobeljića naredne utakmice. Helsinki je vjerovatno gori od ovih, idemo lagano u treće.

              Comment


              • Nije brate Helsinki nije naivan, polako i ove smo jedva prosli bez potcenjivanja kako igramo i sa Torsavnom bi bilo tesko.

                Comment


                • Taj Gobeljić je klasičan polumozgan.
                  Vodiš 2:0, protivnik ne može ni da prdne, i onda onako mesarski i seljački unakazi čoveka.
                  Nedostatak elementarne inteligencije.
                  Jovančić nemač pojma.
                  Gledao sam ga na svim pripremnim utakmicama.
                  Rekoh, hajde pripreme su, zajebavaju se više nego što igraju.
                  On i Jirka bili potpuno pogubljeni na utakmicama u Austriji.
                  Malog deportovali kod Tončeva, a ovaj i dalje u startnoj postavi.
                  Kasno je zemo da u 30. zaigraš ozbiljan fudbal.
                  Superligaški igrač.
                  Marin i Ben iznad proseka.
                  Hajde i Ivanić. Vidi se da ima glavu.
                  Ovo drugo, samo radna snaga.
                  Last edited by Jaqen Hghar; 16-07-19, 23:12.

                  Comment


                  • Start Gobeljica skroz nepotreban pogotovo na rezultatu 2:0 i onakvim intezitetom. Opšte je poznato da mu je defanziva i koncentracija slabija strana.

                    Marin klasa, uživanje gledati tog majstora.
                    Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • Klasican Linglong igrac.

                      Nego je l bio ijedan penal, kod sva 3 ono sto sam mogao da vidimje da je bilo guranja rukom o ledja, ali cini mi se nigde nogom kontakt. Tesko je bilo oceniti bez snimka jer je kontakt otpozadi, a u sva 3 slucaja bili okrenuti licem tribini.

                      Comment


                      • Znaci madrid bio si na zapadu

                        Nisam ocekivao ovoliko ljudi kao i trenutka kad istok proziva sever da zajedno pevaju. Ne secam se kad se poslednji put to desilo.

                        Stojkovic zeljan fudbala, jedini ozbiljan sprint na terenu. Rodic, Marin i Ben odlicni. Bakula bolji nego Jovanca. Boaci se trgnuo, konacno Saamo da ne bude kratkog daha. Stoperi bez mnogo posla.

                        Ivanic je zreo za klupu, nema u njemu krvi.

                        Sve u svemu, licilo je na nesto ali mora bolje.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Originally posted by NSG View Post
                          Znaci madrid bio si na zapadu

                          Nisam ocekivao ovoliko ljudi kao i trenutka kad istok proziva sever da zajedno pevaju. Ne secam se kad se poslednji put to desilo.

                          Stojkovic zeljan fudbala, jedini ozbiljan sprint na terenu. Rodic, Marin i Ben odlicni. Bakula bolji nego Jovanca. Boaci se trgnuo, konacno Saamo da ne bude kratkog daha. Stoperi bez mnogo posla.

                          Ivanic je zreo za klupu, nema u njemu krvi.

                          Sve u svemu, licilo je na nesto ali mora bolje.
                          Nema se bas toliko para

                          Poslednji put je bilo ja bih rekao, tj. siguran sam protiv Surdulice na povratnickom debiju Boacija, u pauzi izmedju 2 kola LS, kad je Nole bio tu. Pre toga mislim da davno nije bilo. Zapad imao dosta ljudi danas (logicno jer je cena bila ista kao i za istok) ali istok bio glasniji i aktivniji. Inace trebalo je bar 3-4 da damo, ali naravno mora mnogo bolje.

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Nema se bas toliko para

                            Poslednji put je bilo ja bih rekao, tj. siguran sam protiv Surdulice na povratnickom debiju Boacija, u pauzi izmedju 2 kola LS, kad je Nole bio tu. Pre toga mislim da davno nije bilo. Zapad imao dosta ljudi danas (logicno jer je cena bila ista kao i za istok) ali istok bio glasniji i aktivniji. Inace trebalo je bar 3-4 da damo, ali naravno mora mnogo bolje.
                            Cak je sever stao sa pevanjem u tom trenutku. Izgleda da je Šavija poveo navijanje sa istoka
                            A trebali su jos dici cene za zapad, u 84.om reke ljudi krenule napolje. Sve vise se snima i slika na mecu a sve manje znaju igraci.
                            Last edited by engleski_dopisnik; 17-07-19, 06:36.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Gobeljić kadar za reprezentaciju po upisima na ovom forumu.

                              Šta radi onaj Gajić u klubu samo me to interesuje, odnosno čemu služi ?

                              Comment


                              • Originally posted by Mahrezz View Post
                                Start Gobeljica skroz nepotreban pogotovo na rezultatu 2:0 i onakvim intezitetom. Opšte je poznato da mu je defanziva i koncentracija slabija strana.
                                Apsolutno, Marko Gobeljić nije desni bek i nije odbrambeni igrač, neka analogija bi bila da je neko Mateju Kežmana forsirao na beku, i on bi lomio kosti, nema dileme.

                                Pošto je Gajić u kanalu, jedina opcija u klubu je Stojković i on treba da bude desni bek, dok se ne obezbedi nešto bolje.

                                Od pozitivnih stvari Richmond Boakye je odigrao solidno, na svom standardnom nivou, samo što je sada dao gol pa se priča o nekakvom izlasku iz krize.
                                Richmond Boakye, Milan Pavkov i Tomane su snaga Crvene zvezde, i to ozbiljna snaga, kadra da se izbori sa mnogo većim izazovom u ovim kvalifikacijama, a i dalje, ako do toga dođe.
                                Marko Magija Marin je jedan od najboljih igrača u istoriji kluba, to je već svima jasno, velika je stvar što imamo priliku da gledamo takvog majstora.

                                Od negativnih stvari, uz idiotsko forsiranje Gobeljića na pogrešnoj poziciji, svakako je dubioza sredine terena.
                                Odlazak Nenada Krstičića je obezglavio igru Crvene zvezde, period Vladana Milojevića kao da je presečen mačem:
                                - Prva selekcija jun 2017.-decembar 2018, obeležena veličinama tipa Mičel Donald i Nenad Krstičić, ljudi sa idejom i sa sposobnošću da tu ideju sprovedu.
                                - Druga selekcija januar 2019. i dalje, potpuno poremećena ravnoteža u timu, ideja u igri izgubljena i u slobodnom padu, bezbroj nasumičnih ispucavanja Borjana, bunarenje iznuđeno bednim i siromašnim izborom koji mu se nudi da krene u "kreiranje" igre.
                                Ozbiljan i preozbiljan hendikep na terenu je davanje glavne uloge nekome ko nije dorastao za nju. Jovančić ne poseduje ni znanje ni brzinu, ni atletsku ni mentalnu, koju zahteva Crvena zvezda.

                                José Cañas se čeka kao sunce posle kiše.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X