Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U svakom slučaju brutalna je navala formirana i ogromna je šteta da Ben nije prijavljen za Ligu šampiona.
    Zaista je to zločin protiv Crvene zvezde.

    Ben-Marin-Mateo
    Tomane

    Ovo bi bio recept za uspeh u Atini, nažalost, Ben nema pravo da igra.

    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Шта очекујете у среду?
      У повољној смо ситуацији да презимимо у Европи са само једним добрим полувременом (2. пол. у БГ са Олијем) у досадашњем делу групне фазе ЛШ.
      Насупрот нама Олимпијакос је показао зубе и Бајерну и поготово Тотенхему. Најпре су сјајну игру из квалификација и ту добру форму пренели на 1. коло са Тотенхемом и узели једини бод до сад, играли су добро, имали стативу, примили 2 гола а на крају ипак уписали бод.
      Затим меч са нама у БГ, повели из грешке, добили црвени, ми заиграли с 2 нападача и отресли их 3:1.
      У два везана меча са Бајерном нису били баш у прилици да откину неки бод али нису ни осрамоћени као ми од стране немаца, дали су им 2 гола код куће али недовољно за бод(ове). И у петом колу водили 0:2 у Лондону, а на крају претучени у хендикепу.
      Дефинитивно су показали много више од нас, дали су више голова, код куће по 2 гола екипама које су тренутно у 7-8 најбољих на свету, док смо ми једине голове дали у директном дуелу са Олијем па ипак смо у бољој позицији јер нам у среду сваки исход сем пораза одговара, а они морају да победе.

      Ако посматрамо ове параметре и на то додамо да је Олимпијакос изузетно квалитна домаћинска екипа, а да смо се ми против сваког мало јачег противника ужасно мучили, јасно је зашто су изразити фаворити.

      Очекујем дефанзиву и чекање контри, навикли смо на то, али се бар надам да ће Милоје пажљивије селектирати играче који би требало те контре да изнесу на адекватан начин. Ако изађе са Жандером на крилу то би могао бити пун погодак, мислим да би он својом луцидношћу могао да направи разлику и донесе нам згодитак који би извесно могао бити довољан за пролаз даље.

      Comment


      • Ne postoji 1% šanse da se izvuče nerešeno. Veća je šansa bilada dobijemo Bajern kući. Znam zašto to kažem, a pri tom ne mislim na 3 za 3 dogovor.

        Comment


        • Moguće je čuo sam različita mišljenja i očekivanja u vezi utakmice, kraj će ipak pokazati.
          Voleo bih proleće u LE jer mislim da ima slabijih ekipa koje možemo da izbacimo, možda i da odmah gurnemo u vatru ova potencijalna pojačanja koja se spominju (Birmancevic). I jako bih voleo da nam žreb dodelu "holandsku mašineriju" AZ Alkmar da ih raznižemo u dvomeču

          Comment


          • Voleo bih da ispadnemo iz Evrope za veće dobro. Kao što je poraz od Voždovca na krovu onda doneo mnogo dobrog, još bi mi kilavili sa Kairatom, tako je opet vreme da dodje bolji trener od sadašnjeg. Apetiti i ambicije rastu.

            Da mi ispadnemo, da Miloje ode, pa da krenemo da se spremamo za kvalifikacije sa novim trenerom.

            Comment


            • Sta su realne opcije, ko da ga zameni?
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • To je pitanje za upravu kluba. Što se mene tiče stranac, mlad stranac, Nemac, Italijan ili Španac, Portugalac. Kada mogu da se bacaju novci na Ebecilie, La Pare, Kanjase itd, može da se izdvoji i za trenera.

                https://www.transfermarkt.com/stefan.../trainer/28936

                Banalan primer. Neko kome ćemo biti daska ka gore, ko je mlad i željna učenja, ima vremena da dodje u Zvezdu, i kome ćemo ponuditi tri puta jaču platu nego sada. Plata Milojevića je 1,250,000 sveukupno. Ovom neka bude i 3, a sa smanjimo Ivaniće, LaPare, itd.

                Matore trenere izbegavati jer oni imaju CV da mogu naći sl posao i pozvati se na loše uslove u srpskom fudbalu. Mladi treneneri su željni rezultata i nemaju pravo na kiks.

                Ipak mi imamo jedno proleće u LE i 2 LŠ iza sebe pa se može dovesti ovakav trener. Zna da ima šansu da bude vidjen u LŠ ili LE
                Last edited by Cassius Clay; 08-12-19, 14:19.

                Comment


                • U kom sportu je stranac uspeo kao trener kod nas? Mateus je jedan na prema desetine manje uspesnih. Taj mladi stranac sa takvom platom mora odmah i sad da donese rezultat, bez odresenih ruku za pojacanja i grupna faza Evrope za 7 meseci.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Nismo mi dovodili kvalitetne trenere nego neke levate.

                    On mora odmah i sad da instalira sistem igre i čitavog kluba, a rezultat da ima u skladu sa igračima. Ako bude u postavi 4-5 igrača mladjih od 21, onda bi mu i LE bila uspeh.

                    Ne mislim ja da će novi trener napraviti da dobijemo Bajern ali će doprineti pismenoj igri.

                    Da mi dominiramo gde treba, a ne obrukamo se gde ne treba.

                    Sigurno bih dao prednost nekom Nemcu ili Špancu ponavljam mladom, nego nekim debilčinama srpskim.


                    Stramaccioni je ispušio u Sparti, treba biti oprezan pri izboru.
                    Last edited by Constantin; 08-12-19, 14:31.

                    Comment


                    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                      Nismo mi dovodili kvalitetne trenere nego neke levate.

                      Zenga nije valjao ?
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Ok je, ali treba nam jači i od Zenge trenutno.

                        Comment


                        • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                          Ok je, ali treba nam jači i od Zenge trenutno.
                          Нападате Лигу Шампиона ? Можда, ако у којем случају желите да промените систем игре, а самим тим и тренера, али мислим да Милојевић тренутно нема премца у нашој лиги. Бољи и искуснији је и од Лалатовића и од гомиле "Old school" тренера Суперлиге. (не мислим на то кад кажем искуснији од старих тренера, него, просто, бољи)
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Upravo to, verujem da ni region trenutno nema kvalitetnu zamenu za Milojevica. Toliko sigurno uzima titulu otkako je dosao da ga ni podele bodova ne poremete. Razmazeni smo malo, cas hocemo kvalitetne i skupe strance, cas petoricu U21, cas lep fudbal, cas LS..pa ne moze sve u isti kos.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Neka, neka, uzeće sada titulu svako sa Zvezdom. Ne moram da elaboriram.

                              Ne napadamo LŠ, ali mogli bi da napadnemo zdrav razum i da dodje strani trener sa čitavom ekipom da se postavi sistem igre kroz sve kategorije.

                              Pa umesto da dovodimo strance sumanuto, svake godine da izbacimo 1-2 igrača iz omladinske škole.

                              Igrači poput Alekse Terzića i Joveljića, Luke Adžića su trebali biti nosioci ove sezone uz 2-3 stranca kalibra Natka.

                              Jednostavno nemamo ništa od instant stranaca u godinama. Mateo je mlad i on je druga priča.

                              Ne radi se toliko o Srbima, bitno je da akcenat bude na mladim igračima makar bili Španci kao onaj Dinamov, jer mi nemamo luksuz da se takmičimo na tržištu oko kvalitetnih stranaca.

                              Ovo sve danas što radimo je od danas do sutra, i sve se može promeniti nenadanom promenom vladara u Srbiji. Bolje da mi napravimo neki sistem dok smo u poziciji moći, nego posle kada možda ne bude toliko povoljna situacija.

                              Treba gledati šta budućnost nosi... Nije toliko bitan sada ni rezultat i ulazak u LŠ, LE je sasvim dovoljna ukoliko u ekipi bude 4-5 mladih igrača, nebitno koje nacionalnosti.

                              Eraković je odavno morao da igra za prvi tim. U mnogo jačim klubovima igraju mladi igrači. Nije tačno da ih ovde nema već mladje vode imbecili poput Psiholjuba
                              Last edited by Cassius Clay; 08-12-19, 15:54.

                              Comment


                              • Evo sramota je što mi nemam desnog beka iz škole već ga igra Gobeljić. Nije Gobeljić Pavle Ninkov pa da ti ne bude žao.

                                Comment

                                Working...
                                X