Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolje bi igrali petoligaši iz Germanije od nas.
    Kakvo kvalitetno karanje.
    Spektakularno je kako nismo dobili petardu do poluvremena.

    Comment


    • Ma nama Ronaldo da dodje ne bi se nadavao golova, jer mi kad napadamo ne mozemo redove da pomerimo, nama su krila na 35m od naseg gola, a spic tamo gde treba zadbji vezni d bude. Oni kad napadaju stoperi su na pola(mogu komotno jos 15ak m) a veza jos 20m napred.

      Comment


      • Koji je smisao bitisanja ovog mudrova (Marin) u ovakvoj postavci igre Zvezde? Totalno beskoriszan igrač, manjak na obe strane terena.

        Comment


        • Milojević je jedna klasična trenerska sisica,bata Đorina škola,najveći trenerski duduk kojeg su vile nosale dok je u CZ i koji je
          neviđeni miljenik sreće.Milojević da ovih godina nije imao Borjana,sad bi trenirao neku Larisu.

          Nije bitno da li je protivnik Kopengagen,YB,Partizan,Bayern,Totenham,Javor...ide jebeni defanzivni blok,parkiran zglobni
          bus na 30 metara od Borjana i u zavisnosti od koncentracije protivnika potanje je koliko ces golova popiti.

          Čovek ništa nije naučio ,ni pedalj nije uznapredovao kao trener,demagog koji upoređuje budžet kad se igra LŠ a kad
          nas sudije guraju u LL super ligi onda ne pominje budžete.

          Ovo večeras je bruka i sramota.Čemer i jad od fudbala ako se tako može nazvati ovo što mi igramo.3 pasa ne možemo
          spojiti,izneti loptu sa svoje polovine misaona imenica,dupli pas naučna fantastika a kretnja bez lopte-šta to beše.
          Taktika parkiranog autobusa ispred BOrjana je unapred omča oko vrata i samo pitanje koliko ćemo ih primiti.Unapred smo se
          naguzili da nismo ni izašli iz tunela.To se vidi po izjavama trenerskog maga i taktici koja se ne menja iako je pogubna iako
          igramo najdekadentniji fudbal u od sve 32 ekipe u LŠ.

          O nakupljanju drvene građe i pucanju milione evra na iste,je tek priča koja treba da se priča.Miloje,Mrkela i Terza su sprcali milione
          a ekipa nikad slabija i fudbal nikas gori.

          Poslednji put kad se nesto igralo igralo se nekad davno sa Kangom,Mičom,Krstičićem,Boćkom,Zuletom,Vujadinom,. ...doduse to beše
          Grofova ekipa.Ta ekipa je igrala fudbal,od tad do danas smo se srozavali i lovu trošili.

          Večeras je vrhunac antifudbala koji kreira Vladan MIlojević.
          sigpic
          ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

          Comment


          • Govorim to od derbija prošle godine. Video sam da nema pojma kada ga jebeni Baatica i Savo oduče od života. Ali, da ga prvo izduvamo jako pa će otići.

            Primamo drugi do 51.

            Comment


            • Opako smo krenuli.

              Preokrenućemo.

              Comment


              • Jel ovo MIlojević shvatio da se fusbal igra i van svojih 25 metara od gola?

                Naravo zadovoljan igrom i rezultatom pa nema ni izmena.
                sigpic
                ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                Comment


                • Kanjas je jedan od najgorih stranaca koji je igrao kod nas.

                  Comment


                  • Menjaj ovog mrtvog Kanjasa MIlojeviću!!!
                    sigpic
                    ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                    Comment


                    • Al koji je haos kad krenemo napred, ne zna se ko sta treba da radi, gde ko treba da stoji i koja je ideja za zavrestak napada, ne moze se u istom napadu i na bok i kroz sredinu.

                      Jeste Milojevic odlican defanzivac, dobro zna da pokrije, da napravi blok ali neku takticnost sto se tice ofanzive stvarno nema.

                      Sve se svodi na "dodaj loptu Marinu, trci pravolinijski I boli te kurac"
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • E jbg nije do 51. do 53. minuta. Promašio sam.

                        Comment


                        • Pavijan Garsija pogrešio.

                          Odmah otkaz ovim strancima posle utakmice.

                          Comment


                          • Nemo tako druže Stojanče skautirao to naš Miloje u Grčkoj.

                            Comment


                            • Veći uticaj na igru od Marina ima i onaj što trlja vratove igračima kod izmena.

                              Comment


                              • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                                Nemo tako druže Stojanče skautirao to naš Miloje u Grčkoj.
                                Napravio sam zajeb, izgleda je Njegoš pogrešio.

                                U svakom slučaju većina je pavijanskog mozga.

                                Comment

                                Working...
                                X