Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pandurović će ga pamtiti do veka.

    Comment


    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
      Nikolićeva lična karta je sramotan nastup u Hofenhajmu.
      Svojevremeno je Nenad Krstičić dominirao i u Kelnu i u Londonu protiv Arsenala, dok ovom Nikoliću preko čela piše druga liga i to boldovano da nekome ne promakne.
      Nije on prvi slučaj, neki su se kleli i u onog nesrećnog Melega, a on propao kao olovo, isti tip je ovaj Nikolić, bez srca i drskosti.

      Kao pozitivan primer treba uzeti Roberta Prosinečkog 1989. i 1990. i kasnije naravno. Kako je on žario i palio i to ne samo Jugoslavijom nego pre svega Evropom protiv Galatasaraja, Kelna, Grashopersa, Rendžersa, Dinama iz Drezdena, Bajerna...
      Selektore, stvarno je dobro poređenje deteta od 20. godina i Krstičića sa 30. pri tom Krstičić imao 5 jakih sezona u Italiji.

      Sa Robertom Prosinečkim je tek suludo porediti bilo kog fudbalera Zvezde od period posle, te generacije.

      U suštini još jedan trolerski i nadasve preglup upis. Umeo si ti to nekad dosta bolje druže.

      Comment


      • Nikolić igra prvu ozbiljnu sezonu a na sve to mu je uvaljeno da drži vezni red jer imamo samo 5 veznih igrača, bez Kange i Mirka 3 ostaju.

        Gavrić takođe igra prvu sezonu, velika greška uprave i Terzića je što Gavri nisu dali mesto u 11 u LŠ nego su doveli VLP. Kao da je VLP garancija rezultata.

        Comment


        • Treba obratiti paznju na Leandra iz Proletera, zanimljiv stoper.

          Comment


          • Stranac? Na štoperu?

            Imali smo mi u ligi dosta kikseva. Dovodi se Čauš i Mirko, a Lazar Randjelović ide u Oly.

            Comment


            • Gledam Šahtjor protiv Intera, ljudi su totalno nemoćni, jedva centar prelaze. Imaju fantastične tehničare, brze, spremne ali džaba kad su fizički slabi, niski. Na pritisak kod izvodjenja prinudjeni su na duge lopte koje odmah gube.
              Odmah se setim Marina, Kange, Kataia, Nikolića, Petrovića, Bena...za klasu lošijih od ovih i pitanje šta očekivati u ozbiljnim mečevima.

              Comment


              • Očekivanja večeras? Ne deluje mi kao da navijači nešto pucaju od uzbuđenja iako se radi o utakmici koju moramo da dobijemo ako želimo da prezimimo u LE.

                Favorit smo na papiru, mislim i da smo kvalitetniji ali videćemo kakve su nam šanse kad istrče momci na teren. Nema Dekija kraj aut linije, možda neće faliti stručnih saveta sa klupe ali motivacije i bodrenja sigurno hoće. Očekujem pobedu sa 2-3 postignuta gola, iako smo u maloj rezultatskoj krizi mislim da će sve to na kraju biti okej i da ćemo u dvomeč sa Belgijancima ući sa 3 boda.

                Comment


                • Nema uzbuđenja, potpuno sam miran i ladan ko ledenica.

                  Gledaću utakmicu, navijati, al nema više onog žara kao nekada.

                  Mislim da će biti nerešeno.
                  Last edited by Karamazov; 29-10-20, 18:29.

                  Comment


                  • Evo već par decenija isti osećaj, neki pozitivan naboj. Zadnjih nekoliko godina isti osećaj pre svake utakmice, ali kako počne da odmiče meč, onaj naboj iz želuca kreće ka grlu i počne da boli od negledljivosti i mučnine koji ostavlja igra, ponašanje, borbenost naših igrača.
                    Valjda je to normalno, bar sam sebe ubedio da je tako.

                    Comment


                    • Sastav:

                      Borjan, Gajić, Milunović, Degenek, Rodić, Sanogo, Katai, Ben, Ivanić, Nikolić, Falćneli.

                      Comment


                      • Sva sreća te igra Milunovic.

                        Comment


                        • Ja samo ne razumem zasto Zvezda i Partizan unistavaju nase igrace,kako je to ovaj Italijan bolji od Pavkova koji zabija dva komada prvaku Evrope i od tada dobija sansu na kasicicu da igra.

                          Comment


                          • Tutnu ga Ben.

                            Bravo!

                            Comment


                            • Ko bi drugi nego najbolji stranac u istoriji Zvezde.

                              Comment


                              • Lep pas Nikolića.

                                Šteta.

                                Comment

                                Working...
                                X