Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledaj ovog Tomanea... Tačno bi mi Krstović bio prvi śpic, da ne gledam ova tri balvana Pavkova, Boaćija i Tomanea

    Comment


    • Конатар > Родић

      Comment


      • Konatar sjajan centaršut.

        Peške je bolji od Rodića.

        Mrtva je ona mantra da omladinci ne mogu seniorski fudbal.

        Gavrić se zaigrao ali više pokazao driblinga na dva poluvrmeena nego Mateo do sada.
        Last edited by Cassius Clay; 29-01-20, 16:08.

        Comment


        • Gavrić se sprda Ao majko kakav igrač. Neće Deki morati puno da mozga.

          Krstović do Bena, Ben usere. Bukvalno se stiče utisak da je svaki mladji igrač za klasu iznad.
          Last edited by Cassius Clay; 29-01-20, 16:13.

          Comment


          • Прво полувреме смо одиграли као Леганес, друго ко Реал. Штета ће бити ако на крају не крунишемо голом и победом
            Клинци показали много, мора Деки да им нађе место!

            Comment


            • Gavrić na tacni Krstoviću al džaba.

              Comment


              • Gavrić namešta gol majmun maši

                Comment


                • Moraće da se čisti još 2 roka šta su doveli Milojević, Terzić i Mrkela ove kanturine. Prvi sloj je očišćen Van la Kurac i ekipa, drugi sloj ovi specijalci Vukanović i taj sloj.

                  Tek onda može da se priča o ozbiljnom klubu.

                  Comment


                  • Užasno prvo poluvreme i dobro drugo ali ne može se reći i zadovoljavajuće.

                    Ima da se radi i to tako da nema odmora.

                    Raduju klinci, najbolji su na ovim pripremama.

                    Comment


                    • Polako sa klincima, najgore sto mozemo je da im nabacimo pritisak. Samo neka ide svojim tokom.

                      A Uros ne moze jedan mec da ne pomene Milojevica u negativnom kontekstu vrteci jednu te istu pricu. Otisao je covek i ostavio brdo bodova prednosti.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Originally posted by NSG View Post
                        Samo neka ide svojim tokom.
                        Буде ли ишло својим током уваљаће их Терзић лопина за 500к пре него што осете траву Маракане

                        Comment


                        • Originally posted by poacher View Post
                          Буде ли ишло својим током уваљаће их Терзић лопина за 500к пре него што осете траву Маракане
                          Hahahah, vise sam mislio malo prva postava, malo sa klupe udju, nekad cela, nekad ih odmoriti
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Milojević je Grof koji nije mogao da izgubi titulu i nije umeo da pobedi derbi, ali je imao dovoljno petlje i igračkog kadra da izgura evropu.

                            Pogotovo na početku mandata kada je imao svoje specijalce poput Srnića da igra duplog beka.

                            Takav fudbal je porazan sve i da svake godine igramo LŠ jer no nije fudbal nego antifudbal.

                            A povrh svega je nagomilao ovog škarta pun kurac on lično je tražio i Kanjasa i Žandera - njegovi Grčka, Kipar fazoni.

                            Pričam svaki dan da ne bi neki počeli da ga slave kao krsnu slavu pošto nije daleko. Voli narod da preteruje.

                            Mi smo pod Milojevićem izgledali dobro prvih godinu i po dana. Posle katastrofa.

                            On je za Milića, Srnića, takve specijalce(u pozitivnim smislu), Gobelju, igrače zadatka, a sa takvim zahtevima i igrom mi u modernom fudbalu nemamo šta da tražimo.

                            Čovek je dušu dao za Čuku, za sredinu ili donji dom i mnogo jačih liga, ali nije on za Zvezdu pogotovo ne na duge staze.

                            Mi zbog rezultata i jebene LŠ trpimo i igru i klince da ne igraju i kojekakve poluigrače koji kod nas debituju u LŠ ili LE.

                            Zamisli da je Gobeljiću neko rekao pre 3 godine da će igrati Evropu, ili Vukanoviću, Vuliću.

                            Vreme je za decu iz naše škole i to je jasno po partijama koje pružaju da su za raznorazne duduke tate.
                            Last edited by Cassius Clay; 29-01-20, 20:12.

                            Comment


                            • Ono kako smo mi prolazili u Evropu je herojski. Vreme je da mi izjebemk nekoga igrački jer se neće svake godine Krasnodaru ukrasti gol, neće Kanga šutnuti projektil, Degenek glavom ko s minobacača, neće se penali svaki put proći.

                              Krasnodar tesno, Jang Bojs tesno, Spartak produžetak, Kopen penali... Ja tu skidam kapu do poda i klanjam se ali vreme je za nov nivo.

                              Da Jang Bojs padne zbog ritma, da ga izjebu neki Gavrić i Nikolić, i da bude kući 3-0, u gostima 1-1 ili 1-2 i ćao zdravo.

                              Mi to moramo da gazimo sada ko plitak potok. Bez obzira na budžete. Te takve timove moramo da gazimo a ne da se branimo kao pičke i svake godine nadamo novom čudu jer to nije na duge staze.

                              Comment


                              • Ja ti ne mogu otvarati oci i govoriti da se derbiji ne igraju vec nekoliko godina. Znam da ne verujes u to. Verujes da ne moze da se izgubi titula ali ne verujes da se derbi ne igra.

                                Pljujes na Evropu i nacin igre a pominjao sam ti vec da ne mozemo da gradimo napadacki fudbal jer decenijama nemamo takve igrace. Srbija nema takve igrace. Vladan najbolje zna ovako, to je dobitna kombinacija za Evropu, za ligu. Koliko timova je pobedilo Liverpul posle Crvene Zvezde?

                                Uvek Srnic!

                                Dva igraca si pripisao kao njegov potpis jer su sa podneblja gde je on radio. To pouzdano znas ili samo nagadjas? Ako pouzdano znas onda ih uporedi sa ostalih 20 koje je on izabrao, doveo i napravio rezultat. Ako je svaki peti ili deseti njegov transfer promasaj meni je to odlican procenat u odnosu na rezultate koje je doneo.

                                Koja deca? Svako ko iole vredi ode odavde pre sto se ozbiljnije zaigra. Na to dodaj roster od 30 igraca koji mu je ostavljen gde moraju svi da igraju.

                                Rekli mu pre sezone da trazi zamene za Stojkovica Savica Rodica Jovicica Bena Boacija i Pavkova. Sve njegovi igraci. I ni za koga dinar nisu dobili.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X