Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste grobar. Ali i Djurdjevic je ciganin. Doduše istina je da je više janičara sa naše strane zato što delije ne tolerišu to u toj meri kao grobari, pogotovo ne domaće igrače u fudbalu.

    Comment


    • Novi dresovi

      Comment


      • Glavni(kucni) dres mi se najmanje svidja.

        Comment


        • Terzić otkrio: Platimo milion evra, otpišu nam 5,5

          "Posle višemesečnih pregovora prošle nedelje je potpisan sporazum sa Marfin bankom prema kome je ugovoreno da do 15. jula platimo milion evra, a da nam 5,5 miliona evra bude otpisano. Zato je juče namenski prodat Srđan Plavšić u Spartu iz Praga za 1,3 miliona evra da bismo odmah isplatili Marfin banci milion. Tako je dug sveden na 33,5 miliona evra. Posle godinu dana teških pregovora sa još jednom bankom čije ime je dogovoreno da ne pominjemo, potpisali smo sporazum da nam otpišu polovinu ukupnog duga od 13,6 miliona evra uz obavezu plaćanja 6,8 miliona evra u narednih 18 meseci. Na taj način je dug sveden na 26,7 miliona evra. A postoji mogućnost da se revidiranje kamatnih stopa potraživanja banke umanje za još 1,2 miliona evra. S tim što treba ovih 6,8 miliona evra voditi kao uslovan otpis dok god ne isplatimo preostalih 50 odsto".


          Ahahaha ajmo svi u Marfin banku. Idem sutra da podignem 500 000 i da im odmah prekosutra vratim 100 000 i kazem hvala ne treba kusur,

          Comment


          • Pa ne, reći će uz pomoć države se otpisuju dugovi.

            Comment


            • Doveli Pesica, mislio sam da nema sanse..

              Mogu da se pohvalim da su trojica iz mog sela igrali za Zvezdu

              Comment


              • Pešić Boaće će oprati našu ligu. Izgleda da Babić stiže za štopera, a kapiram da će do drugog kola doći Markinjos ili Radonjić, mada navijam da go bude Radonjić. Ostaje nam nada i da vidimo ko će se kako pokazafi, prošlo leto smo imali ok tim ali imali su nesreću da ih trenira Grof koji nije ni imao kondicionog. Bolid.

                Comment


                • Opet se lozis, isto kao I svake godine.
                  Oprace nasu ligu a ispacemo od Pyunika iz Jerevana ili B36 sa Farskih ostrva.

                  Preplacene sirovine, domaci propali igraci umesto Zvezdine dece, da sigurno to ima buducnost. Osvajamo ligu ubedljivo, Milijas najbolji strelac. Daj I Pericu Ognjenovica moze taj jos godinu dana izvuci.
                  Ne platis klincu stipendiju ili stipendiju citavom mladom timu a das za Mouchea, Kangu, Ruiza, Fibela I ostale cepanice pravo bogatstvo.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Није Милојевић будала, може да постигне нешто с овим тимом. Интересује ме како ћемо вечерас изгледати против ових аматера.

                    Comment


                    • Ima li gde prenos Zvezde veceras?
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Pogledaj program na RTS.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Pogledaj program na RTS.
                          Hvala, mislio sam da nece biti prenosa zbog Kupa Konfederacija.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Opet se lozis, isto kao I svake godine.
                            Oprace nasu ligu a ispacemo od Pyunika iz Jerevana ili B36 sa Farskih ostrva.

                            Preplacene sirovine, domaci propali igraci umesto Zvezdine dece, da sigurno to ima buducnost. Osvajamo ligu ubedljivo, Milijas najbolji strelac. Daj I Pericu Ognjenovica moze taj jos godinu dana izvuci.
                            Ne platis klincu stipendiju ili stipendiju citavom mladom timu a das za Mouchea, Kangu, Ruiza, Fibela I ostale cepanice pravo bogatstvo.
                            Kako da ti kažem, lakše mi je da se ložim nego da serem kao 89% ljudi. Jer da gledam realno, kao 89%, ne bih otišao na stadion, niti bih pratio svaku. Ali jače od mene, ložim se iznova i iznova i nadam se.

                            Nek nas operu zabole me ona stvar. Ovo je divljina, drago mi je što uopšte postojimo.

                            Comment


                            • Inače, pod serem mislim da pričaju ljudi realno al ja ne vidim poentu pominjanja iz godine u godinu nekih normalnih rešenja kada vidimo da je to nemoguće. Ja da se nadam čemu i vi ne bih ni gledao, ništa lično.

                              Znam ja sve i slažem se kako bi trebalo, ALI TO JE OVDE NEMOGUĆE. Ja ne mogu prestati da navijam sad za Zvezdu jer je država raspad, jer je klub krimogen i jer se radi i ebe ga ko stigne. Mogu samo batine da dobijem. Ali ne mogu da prestanem da gledam, tako da neću da "serem"ono što svi znamo da je istina.

                              Comment


                              • Samo treća liga i klinci.
                                Gledao sa ćaletom utakmicu sinoć, kaže sramota ga je što uopšte postoji ovakva Zvezda gde u zemlji koja ima nenormalan potencijal se dovode sirovine iz Moldavskog Šerifa kao transfer bombe.

                                Zvezdan: Odakle si ti?
                                NN: Iz Ugande
                                Zvezdan: Umeš trčati?
                                NN: Da...
                                Zvezdan: Baš mi takvo krilo treba, bićeš strašno pojačanje.
                                NN: Da, ali ja zapravo ne igram fudbal, vidite ja sam metalostrugar radim ovde u fabrici...
                                Zvezdan: Može 300k godišnje?
                                NN: Naravno, vidimo se na treningu.

                                Zvezdan: Gde si Leo Lerinče srpski sine? Sta ima Braćala?
                                Leo: Evo treniram neke klince ovde u Bečeju imam neku akademiju..
                                Zvezdan: Jel bi odigrao sezonu, dve za prvi tim?
                                Leo: Brate znaš da sam se povukao pre deset godina imam povredu stopala ne mogu duže trčati od deset minuta...
                                Zvezdan: Dobro plaćam, treba nam iskustvo, 250k pola tebi pola meni i ne brini se ko da u našem fudbalu moraš trčati
                                Leo: Vidimo se na treningu
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X