Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stanković je priča "spolja gladac a iznutra jadac".

    Kad kažeš Dejan Stanković, veliko fudbalsko ime, ali što se trenerskog posla tiče nema trenutno potencijala ni da dobaci do Mihinog levela da vodi Bolonju.

    Nek on lepo nastavi da vuče crte i da tuca Svetlanu Cecu Ražnatović, a Vučko da naredi ovom njegovom doktoru nauka da vrati Miloja gde mu je mesto, obzirom da te njegove fudbalske seljačke "mister" fore ne prolaze još od 2008. godine.

    Comment


    • Deki Stankovic ce voditi veliki tim u Italiji, samo Srbi ne umeju da prepoznaju gotovo nista.
      Forza Deki!

      Comment


      • Drago nam je da si ti prepoznao[emoji106] ne zanima nas taj veliki klub u Italiji vec da pocne da vodi Crvenu Zvezdu kako treba
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by FKCZ View Post
          Deki Stankovic ce voditi veliki tim u Italiji, samo Srbi ne umeju da prepoznaju gotovo nista.
          Forza Deki!
          Do juče si pisao ovde da će Ararat da nas izbaci jer je organizovaniji klub i jači tim, sad kad nas je Hofenhajm naguzio si okrenuo ploču.

          Nebitno to, nego baš bih voleo da mi napišeš šta si ti to do sada prepoznao kod Dekija od kada je isti preuzeo tim ?

          Da ne razmotavamo unazad da nas je poprskao jedan Apolon npr. pa redom.

          Comment


          • Dečko je visokointeligentan troler, provalio ga pre 2-3 meseca. Nešto sam sve u tripu da je Željko Pantić lično.

            Grobar 300%

            Inače nije Dejan toliko loš. Za razliku od onog prethodnog, bar ne gomila starce. Sa onim i svake godine LŠ da igraš, ne možeš da prodaš te kanturine od 28+ godina.

            Ovaj bar daje šansu Erakoviću, Veljo, Gavri itd.

            Ti kod Milojevića bi čistili kopačke specijal igračima.

            Evo videćemo u Partizanu sad taj batadjoristički trend nakupljanja povratnika.

            Ne prolaze vala ni batadjorističke fore dignuta kragna na dsquared majici i krst onaj sa kuglicama belim kao da je pravoslavni ganci iz Zvezda Granda.
            Last edited by Cassius Clay; 24-10-20, 14:14.

            Comment


            • Originally posted by Cassius Clay View Post
              Dečko je visokointeligentan troler, provalio ga pre 2-3 meseca. Nešto sam sve u tripu da je Željko Pantić lično.

              Grobar 300%

              Inače nije Dejan toliko loš. Za razliku od onog prethodnog, bar ne gomila starce. Sa onim i svake godine LŠ da igraš, ne možeš da prodaš te kanturine od 28+ godina.

              Ovaj bar daje šansu Erakoviću, Veljo, Gavri itd.

              Ti kod Milojevića bi čistili kopačke specijal igračima.

              Evo videćemo u Partizanu sad taj batadjoristički trend nakupljanja povratnika.

              Ne prolaze vala ni batadjorističke fore dignuta kragna na dsquared majici i krst onaj sa kuglicama belim kao da je pravoslavni ganci iz Zvezda Granda.
              Alo bre, nećemo da se vređamo. Ok?
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Hahahah.

                Mislio sam ganci u smislu Darka Lazića koji to ni nije nego kao stil oblačenja. A ako imaš takav krst izvinjavam se

                Malo mi je glupo da se svali sve na Terzića, a Milojević je velikomučenik. Pa on je birao mnoge igrače počev od Simića do Tomanea. Nije ih doveo moj ćaća.

                Ok, igrao je dobro na rezultat, ali dugoročno je po klub Stanković bolja opcija. Možda ima skromnije znanje ali ima više sluha za mlade, a to je jedini način da ovaj klub bude stabilan.

                Videli smo sa nam ni LŠ ne garantuje ništa od nagomilanog igračkog kadra trija Terzić, Miloje i Mrklea. Sva trojica su dovodili svoje igrače.

                Prvi npr gura Njegoša, drugi je plakao za Čaušem i Tomaneom, treći je skautirao LaParu, i tako u krug.

                Comment


                • Pozitivan trend kod Stankovića je da radi s čim ima.

                  Gajić je malo živnuo, Ivanić pa i malo više.

                  Možemo da se lažemo a možemo i istinu da pričamo.

                  Da li je bolji po trenerskom znanju, verovatno ne, početnik je. Da li je bolji menadžer od Milojevića, već sada da.

                  Jer jer Milojević trener koga interesuje rezultat u datoj godini, i koji gleda da mu igra i 5 specijalaca ako će do njega doći.

                  Ovaj razmišlja malo dublje i dugoročnije, činjenica.

                  Biće tu i Radulovića u drugom delu pogotovo, polako će biti sve više i više mladih.

                  Veljino ime na utakmicama spomene 75 puta više od prvog sledećeg jer ga direktno obučava za tu poziciju.

                  Comment


                  • Dobar je Stanković, slažem se da će voditi jake klubove u Italiji, pre svega Lacio i Inter, ipak je on njihova legenda za razliku od Zvezde iz koje je otišao sa 19 godina i nema tog trika po kome on može biti legenda Marakane. Legenda reprezentacije svakako, i to reprezentacije Jugoslavije pre svega, a onda i SCG i Srbije.

                    Ono što mu stvara problem u Zvezdi je očigledno nametanje po svim parametrima siromašno razvijenih igrača u tim.
                    Pre svih treba apostrofirati amatera Erakovića i kukavicu Nikolića. Sramotan je način kako se ova dva fudbalska bednika na silu forsiraju na račun daleko kvalitetnijih rešenja.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Pre ću gledati ta dva bednika nego gabonskog bednika i Čaušića/Simića/Jovančića i ostale kurcoljubce

                      Comment


                      • Ja sam Milojevića kritikovao u poslednjoj sezoni al uvek uz dozu poštovanja.

                        Vremenom sam shvatio da sam pogrešio i da će taj čovek od mene uvek imati poštovanje.

                        Sa njim je Zvezda u prvoj sezoni igrala najbolji fudbal u poslednjih desetak godina.

                        Grešio je i on ali i greše i oni vrhusnki treneri u svojim procenama.

                        Tu je ogroman problem pravila i uprava.

                        Neke želje mu je ispunila al mnoge i nije. Pre svega oko ostanka nekih igrača.

                        Terzić se uvek pojavi sa pričom kako je Zvezda i dalje finansijski ugrožena, da mora da prodaje, al ne leži vraže, to Terzini džepovi pare traže a ne Zvezda.

                        Igrao je na rezultat jer su nam rezultati bili potrebni kako bi ugasili finansijski požar.

                        Milione je doneo, para je bilo dovoljno da se veći deo požara ugasi. Međutim, uprava je nesposobna i lopovska, pare je profućkala na raznorazne kombinacije.

                        Da se vratim na njegovu prvu sezonu jer to je sezona u kojoj sam uživao.

                        Svako deo tima je funkcionisao odlično.

                        Malo sreće je nedostajalo da prođemo i CSKA u šesnaestini finala LE.

                        Comment


                        • Deki napreduje. Ima krš tim. Ušao u LE, plus 8 nad jačom ekipipom od sebe (to izlazim transferi pokazuju).

                          Deki je taktikom protiv Hofenhajma pokazao da je praktičan i taktican, vidi se da nije bata Đorina škola.

                          I dalje stojim da je Ararat organizaciono Man Utd za nas, mi smo politička prćija od kluba. I da, ispali bismo da se igralo u Jermeniji.
                          Last edited by FKCZ; 25-10-20, 00:30.

                          Comment


                          • Sjajan izbor formacije i strategije protiv Hofenhajma, loš kvalitet igrača i njihovi kompleksi su presudili, pre svega kukavički nastup Nikolića.
                            Ararat nije imao sreće da se igra u Jermeniji, ali ni Zvezda nije imala sreće na žrebu da dobije gostovanje u Aziji u baražu.
                            Meč na Kipru je prava mera.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Miloje je imao ekipu, a Deki igra sa siromašnim timom, e pazi kurca mu, kakva je to laž.

                              Opravdanje Stankovića da nema tim je takođe laž, čovek je ispao od Apolona i nadigrao ga je nikad slabiji Partizan.

                              Da l će on da vodi Inter ili Real Madrid ne znam, ali ovo što radi kod nas, sem eto što je dao priliku mladim igračima, što mu je jedini potez za pohvalu, je za osudu.

                              Treće što mu je stručni štab katastrofalan, tim nam je spreman u rangu srpskoligaša.

                              Comment


                              • Kog Apolona više brate

                                A pod Milojem je Partizan bio baš jak.

                                Milojević je sa Kazahstancima igrao x u prvoj pa ih dobio na Marakani.

                                Sad je greh što je Zvezda igrala X na Kipru sa Omonijom a oprali bi ih kući.

                                Nerealna neka poredjenja ali neka bude. Jedino gde bih se složio delimično to je fizička sprema. Nismo na nivu srpskoligaša ali bih zamenio kondicione trenere.
                                Last edited by Cassius Clay; 25-10-20, 11:27.

                                Comment

                                Working...
                                X