Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao sam čoveka, preozbiljan igrač, majstor.

    Comment


    • Koliku bi zelju imao da majstorise za Zvezdu?
      Secas li se kako nas je Uros ubedjivao ovde kako je Mouche Ronaldinjo licno a svi znamo kako se to zavrsilo.

      Ja sam uvek pre za klince, pa sta bude. I ovako smo svetlosnim godinama daleko od ozbiljne organizacije I Evrope.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Brate , čitam po novinama Milić iz Subotice dolazi, pa Pavkov.....neozbiljno je to za Zvezdu, šeme i fore, kombinacije.

        Ne možeš da veruješ koliko sam se obradovao kad sam ovo pročitao, iako sam ubeđen da od ovog posla nema ništa.

        Comment


        • "Cei de la Steaua Roşie mi-au propus peste 30.000 de euro pe lună, în jur de 35.000. Au fost foarte serioşi, mi-au trimis contractul, dar am auzit că ar fi ceva probleme prin Serbia. M-au asigurat că totul o să fie ok, dar vreau să mai aştept puţin. Nu exclud sa ajung la Steaua Rosie, a rămas să mai discutăm.
          Pored Zvezdine, ima kao najbolju ponudu iz Turske i jos od Steaue.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • http://www.crvenazvezdafk.com/scc/ve...zvezda-0-7-0-1

            Comment


            • Znam da se vec spominjalo ali cisto da to bude kao potvrda 100% ... Posle Bozovica dolazi Cernisov na klupu, samo da obavestim.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Pa kad su doveli sve one krševe iz Subotice, što ne bi i trenera na kraju.

                Comment


                • Ma dobro tu Gazprom crta sve, plus sto je taj Božović jedna trenerska kanta.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Comment


                    • Moje je srce violina.

                      Comment


                      • Не памтим слабију посету, буквално.

                        Comment


                        • Mnogo faktora utiče na posetu.
                          Prvo ljudi su razočarani jer se godinama unazad ponavljaju iste stvari, klub se ne pomera sa mesta.
                          Od Dzajića, Lukića, Toplice, Den Tane, Terzića sve je u suštini isto.
                          Kupuj, prodaj, zaduzi se, prodavaj maglu o Evropi, a iz sezone u sezonu sve je gore.
                          Onda su pored krimosa u upravama tu i alavi političari koji kao hijene balave oko kluba.
                          Stadion propada i postaje sve veća ruina koju je nemoguće šminkati i praviti se da je sve ok.
                          A vrhunac gluposti je i ovaj tihi rat na relaciji Delije vs ostali navijači, grupa je napravila tešku nebulozu prozivkom ovih drugih.
                          Od foteljašenja do selfi fotki i zviždanja Olimpijakosu.
                          Primećujem ozbiljan animozitet između ove dve struje u poslednje vreme i to utiče na posetu.
                          Naravno tu su i finansije, no to se odnosi na ljude van Beograda.
                          Zvezdi su potrebne promene i to ozbiljne, a pod Zvezdom mislim na celokupan srpski fudbal.


                          Ne znam kako to neki misle da se ozbiljan tim gradi samo od klinaca, jer takva nadogradnja je u nasem slučaju nemoguća.
                          Prvo, mala smo zemlja i klinci brzo idu u inostranstvo, a da bi dobio gotovog igrača potrebno je vreme.
                          Dalje, nemoguce je očekivati da ćemo svake godine da izbacujemo igraču poput Grujića, nema te škole i tog trenera koji moze fabrički da štanca "vojnike" u tom broju.
                          A čak i kada se talenat pojavi on je u manjini i mora da sazri.
                          Mi smo hronično nestrpljivi, sa druge strane čak i kada je strpljenje prisutno tu je hronična besparica i gramzivost. Ta dva faktora vec su uporopastila neke talente poput malog Fiće Jankovića i nekih drugih koji su prebrzo otišli.


                          Dakle, Zvezda bi da pravi masovno ali ne moze toliko da proizvede. To vam je kao ove fore sa predizbornim marketingom oko naoruzanja nase vojske.
                          Imamo Nore, Lazare, Šumadije samo nam treba Hari Poter, tri smene Hobita i zmaj da to sve sprovedemo u delo.
                          Sada kada krene nova Liga šampiona sa izmenjenim formatom kvalifikacija, ta vrata će bezmalo biti zauvek zatvorena.
                          Zato mi smešno deluje ova rasprava oko trenera, koji to trener moze da dođe i da uradi nesto adekvatno?
                          Ove domaće vašarske titule ne računam, to je kao da su jebali, a ono bradata žena sa tri sise.
                          Last edited by Centurion; 15-04-17, 21:44.

                          Comment




                          • Comment


                            • Kakav crveni za Vojvodinu. Cestitam Partizanu zasluzenu titulu. Sramota vise. Kangi jebem sve na svetu i okome ko ga doveo.

                              Comment


                              • Slabo to nešto nameštate majku vam božiju
                                A onaj panala za nas...?? ccccccc..... Uaaaa sudija!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X