Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam kakav je Mateo Garsija, ali je zato Lazar Ranđelović idealan bio za Zvezdu.
    Gledao sam ga nešto malo, pa onda i u Trstu, grizao je bez stajanja, idealno bi se uklopio u presing koji forsiraju taktički namazani Marko Marin i Jose Cañas.

    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Originally posted by 7528. View Post
      Nije Dinamo Zagreb počeo da uzima odmah velike cifre, prvo mnogo su uložili u omladinsku školu, drugo u skauting domaći, treće imaju ledja HNS tj Dinamo ledja drži HNS-u, koji je 30x jači od FSS-a.

      Imaju reputaciju da mogu proizvesti dobrog igrača, imaj reprezentaciju da digne cenu, i njima klinci za razliku od naših mnogo više igraju.

      Partizan je negde izmedju Zvezde i Dinama. Zvezda je krajnost, tu deca nemaju šta da traže.

      I Dinamo uloži u decu, a mi kukamo ako se da za nekog iz lige da je kombinacija jer smo narikače. Zato Randjelović ode u Olimpijakos a mi puknemo za Gaučosa 1 800 000 i slavimo.
      Najjače što se i igrači tog Dinama, bar ovi posle Matea Kovačića i Vršaljka nisu naigrali fudbala u Evropi. Pjaca malo malo pa povređen, sad ga niko neće ni na pozajmicu u Seriji A, onaj novi Modrić, prezimena Halilović isto kanturina, nzm da li sam nekoga preskočio. Ali opet oni se prodaju, svaki sledeći za rekordnu sumu za klub.

      Mada ruku na srce Dinamu je vrata otvorila reprezentacija svojim dobrim igrama i Luka Modrić, mada je i Mamić stari mag.

      Meni je kod njih posao jasan, rade ljudi dobro, meni nije jasno kako Partizan proda igrača za 5 miliona posle najlošije sezone kluba od one kad su ispali iz lige pa ih savez spasao, a mi posle istorijske sezone, najbolje posle one kad smo osvojili sva čuda po svetu, dajemo kapitena koji igra istu poziciju i koji iza sebe ima sezonu karijere za nula evra !?

      Comment


      • Pa kada smo retardirani. Ispostaviće se taj Vujadin Savić bolji štoper od sadašnjeg Milunovića.

        Za Joveljića mi nije žao jer je Crvena Zvezda očajna sa klincima. Mali delovao neuhranjeno i Zvezda nema taj luft kao Dinamo da ima Hajduka i Rijeku u ligi da se zeza.

        To kod nas neće zaživeti još dugo, uvek ćemo imati iskusne ekipe. Ali dobro rezultat je tu, ne mogu da se žalim.

        Davno sam prestao da se nadam za naše klince. Zvezda očigledno želi da se takmiči ozbiljno u Evropi, to je plan na duže staze. Neće kao Dinamo i Partizan da statiraju i čekaju pobedu milionima godina.

        Malo bolji koeficijent, malo slabija grupa, mi smo 3. u LŠ svake god najmanje, a proleće u LE, svašta je moguće. Svašta. Marakana je čudo.
        Last edited by Cassius Clay; 19-08-19, 16:38.

        Comment


        • Jbg nama je neuhranjen a u Ajntrahtu ce biti prvi napadac vec sledece sezone. Sve je to kurac sto mi radimo ali opet treci put igramo Evropu pa ne mozes nista ni reci.

          Ja sam prvi za nasu akademiju ali jbg, tesko da ce biti ista od toga.
          Mada bi mogli istrpeti jednog ili dvojicu, makar u Ping Pong ligi.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Pa ako Zvezda puca na visoko onda ne moramo ni da trpimo. Realno jači smo od Nemaca sada, ako je takmičenje u Evropi cena koju plaćamo za klince, ja sam za.

            A ne mogu im osporiti kada 3 godine za redom ulaze posle tolike suše, slučajno nije.

            Pri tom prošle godine grupa smrti, 4 boda, Dinamo i Partizan bi uzeli 0 bodova. Da se ne lažemo.

            Jedna Slavija iz Praga zaluta na kraj LE, jedan RedBul koji smo pobedili, znači nije to tako nerealno. Samo da budemo 3. u grupi LS.

            Hajde da ima kako da se relativizuje naš uspeh, ali PSG, Liverpul i Napoli, niko ne sme protiv Zvezde da kiksne da bi prošao dalje, svi u top sastavima. Ono je bilo za svaki respekt, pogotovo što tada dobijamo tim koji je tada vicešampion a kasnije i osvaja.

            To Partizan i Dinamo mogu samo da sanjanju.

            I jako teško će nas YB izbaciti. 11 prolazaka za redom, opasna rutina. To je psihološki momenat pozitivan kao što je negativan na derbiju.
            Last edited by Cassius Clay; 19-08-19, 16:48.

            Comment


            • Originally posted by 7528. View Post
              Pa kada smo retardirani. Ispostaviće se taj Vujadin Savić bolji štoper od sadašnjeg Milunovića.

              Za Joveljića mi nije žao jer je Crvena Zvezda očajna sa klincima. Mali delovao neuhranjeno i Zvezda nema taj luft kao Dinamo da ima Hajduka i Rijeku u ligi da se zeza.

              To kod nas neće zaživeti još dugo, uvek ćemo imati iskusne ekipe. Ali dobro rezultat je tu, ne mogu da se žalim.

              Davno sam prestao da se nadam za naše klince. Zvezda očigledno želi da se takmiči ozbiljno u Evropi, to je plan na duže staze. Neće kao Dinamo i Partizan da statiraju i čekaju pobedu milionima godina.

              Malo bolji koeficijent, malo slabija grupa, mi smo 3. u LŠ svake god najmanje, a proleće u LE, svašta je moguće. Svašta. Marakana je čudo.
              Stvarno a mi imamo opasnu ligu u pm, 3/4 lige nam se skloni sa terena, odnosno mi zapravo jedine dve ozbiljne utakmice u ligi što imamo to su dva derbija sa Partizanom i njih nismo pobedili odavno.

              Do duše ove godine u ligi i gradimo igrače igraju ovi što ne igraju po Evropi, isplivao nam je Vulić majstor fudbala, nije to tako loše....loše je što ćemo i tog Vulića kad se u potpunosti afirmiše prodati za milion nekom Rusu tamo ili Turčinu......

              Originally posted by Indigo View Post
              Jbg nama je neuhranjen a u Ajntrahtu ce biti prvi napadac vec sledece sezone. Sve je to kurac sto mi radimo ali opet treci put igramo Evropu pa ne mozes nista ni reci.

              Ja sam prvi za nasu akademiju ali jbg, tesko da ce biti ista od toga.
              Mada bi mogli istrpeti jednog ili dvojicu, makar u Ping Pong ligi.
              Dobro sad imamo rezultate i to odjednom daje legitimitet krađama po klubu ?

              Molim Boga da uđemo u LŠ i ove godine pa da vidimo da li će Terza na kraju sezone proglasiti plus na bankovnom računu od cirke 5 miliona, jer je to realno po redovnom toku stvari.

              Ovo što su se nakačili državi na grbaču i spraju naše pare i nije neka umetnost da napraviš rezultat....

              Mada ruku na srce renovira se ta Marakana, ako ništa, ulaže se u infrastrukturu, koprcamo se....i ruku na srce klub nije bolje izgledao od 1991.

              Comment


              • Bolje da igramo LŠ a Terza da krade nego da Adžić i Lukić kradu siću a da igramo ništa. Kradja tj ugradjivanje je konstanta u svakoj pori društva, fudbal pun bitangi sigurno nije izuzetak.

                Neka mi igramo kako god, bolje nemamo od Terze sigurno.

                Ja mogu da maštam nešto drugo ali bitange su i tvoji Juventusovci veliki, i svi Italijani, i iz Bajerna onaj bio u tvorzi pa se vratio, Uli Henes kako već, a Perez i ekipa šta rade, to samo Bog zna, i oni i Barselona.

                PSG Katar Najki kombinatorike, itd. Neki od tih su privatni klubovi, ali Bajern Barselona i Real sigurno nisu.

                Svuda su te bitange po fudbalu, ko zna koliko je Mamić sebi natrpao u džepove.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Stvarno a mi imamo opasnu ligu u pm, 3/4 lige nam se skloni sa terena, odnosno mi zapravo jedine dve ozbiljne utakmice u ligi što imamo to su dva derbija sa Partizanom i njih nismo pobedili odavno.

                  Do duše ove godine u ligi i gradimo igrače igraju ovi što ne igraju po Evropi, isplivao nam je Vulić majstor fudbala, nije to tako loše....loše je što ćemo i tog Vulića kad se u potpunosti afirmiše prodati za milion nekom Rusu tamo ili Turčinu......



                  Dobro sad imamo rezultate i to odjednom daje legitimitet krađama po klubu ?

                  Molim Boga da uđemo u LŠ i ove godine pa da vidimo da li će Terza na kraju sezone proglasiti plus na bankovnom računu od cirke 5 miliona, jer je to realno po redovnom toku stvari.

                  Ovo što su se nakačili državi na grbaču i spraju naše pare i nije neka umetnost da napraviš rezultat....

                  Mada ruku na srce renovira se ta Marakana, ako ništa, ulaže se u infrastrukturu, koprcamo se....i ruku na srce klub nije bolje izgledao od 1991.
                  Mislis na knjigovodstveni ili realni dug?

                  Neko je ovde napisao da njima odgovara da smo mi u dugovima, tako se ne ne moze znati koliko oni iznose. A iznose brate moj to sigurno.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Ja sam napisao da dug nikad neće biti 0. Jer ako bude 0 mi bi mogli da pratimo posle ko je i šta zadužio, ovako se uvek drži pod velom misterije, a i nebitni su ti dugovi. Nećemo mi imati ništa više keša bez dugova, ionako dugove vraćamo na foru.

                    Agrobanka 17 000 000 evra, vratimo 700k. Zato mene taj dug više ne zanima.

                    Niko se na to ne obazire više, znamo da nam ništa ne može biti a monitoringe UEFA prolazimo uredno. Ne duguje se više igračima i ostala sranja koja zanimaju UEFA.
                    Last edited by Cassius Clay; 19-08-19, 17:00.

                    Comment


                    • Originally posted by 7528. View Post
                      Bolje da igramo LŠ a Terza da krade nego da Adžić i Lukić kradu siću a da igramo ništa. Kradja tj ugradjivanje je konstanta u svakoj pori društva, fudbal pun bitangi sigurno nije izuzetak.

                      Neka mi igramo kako god, bolje nemamo od Terze sigurno.

                      Ja mogu da maštam nešto drugo ali bitange su i tvoji Juventusovci veliki, i svi Italijani, i iz Bajerna onaj bio u tvorzi pa se vratio, Uli Henes kako već, a Perez i ekipa šta rade, to samo Bog zna, i oni i Barselona.

                      PSG Katar Najki kombinatorike, itd. Neki od tih su privatni klubovi, ali Bajern Barselona i Real sigurno nisu.

                      Svuda su te bitange po fudbalu, ko zna koliko je Mamić sebi natrpao u džepove.
                      I kako onda opet ne prodamo igrača za više od 2 miliona, odnosno kako prodamo kapitena za nula dinara !? Pa kad se svi u fudbalu grade što se malo i oko nas ne grade da kupe nekog za neke pare majka mu stara !?

                      Originally posted by Indigo View Post
                      Mislis na knjigovodstveni ili realni dug?

                      Neko je ovde napisao da njima odgovara da smo mi u dugovima, tako se ne ne moze znati koliko oni iznose. A iznose brate moj to sigurno.
                      Originally posted by 7528. View Post
                      Ja sam napisao da dug nikad neće biti 0. Jer ako bude 0 mi bi mogli da pratimo posle ko je i šta zadužio, ovako se uvek drži pod velom misterije, a i nebitni su ti dugovi. Nećemo mi imati ništa više keša bez dugova, ionako dugove vraćamo na foru.

                      Agrobanka 17 000 000 evra, vratimo 700k. Zato mene taj dug više ne zanima.

                      Niko se na to ne obazire više, znamo da nam ništa ne može biti a monitoringe UEFA prolazimo uredno. Ne duguje se više igračima i ostala sranja koja zanimaju UEFA.
                      Zanima me šta će reći na kraju godine kad se na tu temu bude govorilo a u klub uletelo 50 miliona od LŠ, ako opet kaže dug je 16 miliona bilo koje vrste onda ga treba gađati mućkovima....
                      Last edited by Brajkula; 19-08-19, 17:27.

                      Comment


                      • Priča o dugovima je od starta bila laž koju ne bi pas s maslom pojeo.
                        Tu priču su mogli da prodaju samo nekom ko nema dva klikera u glavi, a takvi su većina. Ako piše u novinama, to je to, nema dalje.

                        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • https://twitter.com/nixonbelgrade/st...698235904?s=19

                          https://twitter.com/srfsport/status/...305129984?s=19

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          Last edited by La Jugoslavia; 20-08-19, 09:51.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Brajko brate sve razumem i ne podržavam ni ja, ali nemamo u svojoj moći da možemo da biramo.

                            Malo smo i mi cigani cigani. Nismo puno ali malo.

                            Joveljić - ja sam bio prvi da on igra još polusezonu prošlu - ali šta ću, mora Boćko da igra, šta da se radi. Ipak je to ljubimac i navijača, i vračeva, bogova i uprave. Nije on kriv što ga Milojević stavlja.

                            Moraju klinci i da igraju u kontinuitetu da bi se prodali, a ne da ulaze po 15 minuta svaku petu utakmicu i da očekujemo milione.

                            Igrali LŠ, ali nisu igrali klinci u njoj. To je problem.

                            Ne možeš ti da udješ u LŠ i sad neko da pokupuje klince jer je tvoja prva ekipa ušla. Mora mali da igra.

                            Da je Aleksa Terzić odigrao sve utakmice prošle sezone u LŠ, otišao bi za 7-8 miliona, minimum minimuma.

                            Zvezda i Milojević idu u drugom pravcu i ne žele da budu kante za punjenje nego se bore za svaki delić koeficijenta jer očigledno imaju neke druge teženje. Ovo je moje mišljenje.

                            Njegoš ako bi dobio šansu u grupi normalno da bi mu vrtoglavo skočila cena, ali ne nešto bedjački pred kraj jer niko nije lud od skauta, nego da počne.

                            Videćemo.

                            E ali ako bi igrali nema onoga, Račić drvo, itd. Što smo mi pričali. Klinac je klinac baš zato što mora da se istrpi. To da igraju sa 19 godina kao Mbape i jači talenti, to se rodi jednom u generacijama.
                            Last edited by Cassius Clay; 20-08-19, 10:38.

                            Comment


                            • Comment


                              • Ivanić je ove sezone jedino nešto vredno pomena prikazao kad je igrao desno.

                                Par puta je igrao zadnjeg veznog ali to se pokazalo kao pogrešno rešenje.

                                Videćemo kakav će biti sutra.

                                Comment

                                Working...
                                X