Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa zali se na MMF...
    A da Zvezda ima logistiku, nema dovoljno, ipak je to gigant u fudbalu za sve ovde pa opet i uz podrsku drzave ima jednu tls titulu. Ili je ta podrska manja nego sto misle ljudi, ili je drzava slaba pa Partizan i Tole(marioneta) jaci od drzave.
    Dakle, Zvezdi treba jos veca podrska drzave i ostalih uticajnijih ljudi.
    Demagogija Duleta je bespotrebna na ovoj temi. Siguran sam da on i Danilovic ne zive od ljubavi. I to sam jedino cuo od DV pre par godina da EL vise kosta nego sto koristi.. Dulu puni dzepovi a igraci neisplaceni.

    Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Pa zali se na MMF...
      A da Zvezda ima logistiku, nema dovoljno, ipak je to gigant u fudbalu za sve ovde pa opet i uz podrsku drzave ima jednu tls titulu. Ili je ta podrska manja nego sto misle ljudi, ili je drzava slaba pa Partizan i Tole(marioneta) jaci od drzave.
      Dakle, Zvezdi treba jos veca podrska drzave i ostalih uticajnijih ljudi.
      Demagogija Duleta je bespotrebna na ovoj temi. Siguran sam da on i Danilovic ne zive od ljubavi. I to sam jedino cuo od DV pre par godina da EL vise kosta nego sto koristi.. Dulu puni dzepovi a igraci neisplaceni.

      Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
      Pa polako batice, trebalo je obezbediti sredstva, trebalo je ubediti ljude da ce i sa manjim prihodima i vecim dažbinama ziveti super, i sada slede sezone titula.

      Ne znam sto te Dule spopao, a ni gde si video demagogiju, cista zdrava logika. A moras priznati da nema logike ako se jedan dan bez struje i šampona prosipa prica da ce Zvezda spasiti tako sto ce se dati sansa zvezdinim klincima, a za godinu dana se utrkuju koji ce stranac pre da potpise za klub.

      Comment


      • Originally posted by Princ View Post
        Pa polako batice, trebalo je obezbediti sredstva, trebalo je ubediti ljude da ce i sa manjim prihodima i vecim dažbinama ziveti super, i sada slede sezone titula.

        Ne znam sto te Dule spopao, a ni gde si video demagogiju, cista zdrava logika. A moras priznati da nema logike ako se jedan dan bez struje i šampona prosipa prica da ce Zvezda spasiti tako sto ce se dati sansa zvezdinim klincima, a za godinu dana se utrkuju koji ce stranac pre da potpise za klub.
        Ne znam ja ovo što ti pišeš, meni isto i pre i posle smanjenja plata i penzija, ali znam da je Ugo otac igre ove bar za ove naše livade. Dođi Ugo dođi i pobedi.

        Comment


        • Samo komše opiče papreno kad dolazi bivši prvak Ervope i ništa manje sveta

          http://www.redstarbelgrade.info/fudb...d-vracara.html

          Comment


          • Grof izjavio da će da forsira najbolje igrače, a ne mlade igrače, kaže cilj je titula, a ne šta će biti za 10 godina.

            Niko od novinara dupeuvlakača da ga pita šta znači titula, jel to da si bolji od Partizna, jebo titulu, osvojili su je prošle godine i šta su imali od nje. Ajde da titula donosi plasman u Ligu šampiona pa ono uzmeš 10 milki i miran si godinu dana, ali pre ću ja da j... mis Venecuele nego što će šampion Srbije ući u ligu šampiona

            Niko da ga pita zar za klub nije bolje da se forsiraju Jovanović, Grujić, Ristić i Jović, pa da se uzme neka lova za dve, tri godine, a i oni bi napredovali i postali bolji od ove gerijatrije. Ali ne, njemu će igrati Savo Pavićević, Rendulić, Gavrić, Stojanović, Parkeri, Matosi, Veredi i ostali kurci.
            Last edited by goku; 02-07-15, 20:04.

            Comment


            • Svaka čast, al ono baš, svaka čast.
              Mogo si ranije crveni da dobiješ...

              Comment


              • E jbt necemo valjda ispasti u 1. kolu LE?
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Hoce li ovo biti najveca bruka u istoriji crvene zvezde a nista manje i srpskog fudbala.
                  Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment


                  • Zvezda po kvalitetu da postoji jos neko pretkolo kvalifikacija bi trebala i to da igra neko nulto kolo to bi valjda prosla.
                    GIFSoup

                    Comment


                    • Originally posted by cleoo View Post
                      Hoce li ovo biti najveca bruka u istoriji crvene zvezde a nista manje i srpskog fudbala.
                      Ono kao uvek moze i gore Secam se vas i Samroka. Ista prica..
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by gokara View Post
                        Grof izjavio da će da forsira najbolje igrače, a ne mlade igrače, kaže cilj je titula, a ne šta će biti za 10 godina.

                        Niko od novinara dupeuvlakača da ga pita šta znači titula, jel to da si bolji od Partizna, jebo titulu, osvojili su je prošle godine i šta su imali od nje. Ajde da titula donosi plasman u Ligu šampiona pa ono uzmeš 10 milki i miran si godinu dana, ali pre ću ja da j... mis Venecuele nego što će šampion Srbije ući u ligu šampiona

                        Niko da ga pita zar za klub nije bolje da se forsiraju Jovanović, Grujić, Ristić i Jović, pa da se uzme neka lova za dve, tri godine, a i oni bi napredovali i postali bolji od ove gerijatrije. Ali ne, njemu će igrati Savo Pavićević, Rendulić, Gavrić, Stojanović, Parkeri, Matosi, Veredi i ostali kurci.
                        004b8900-a504-11e4-ae41-177d994ddba6_462149306.jpg
                        Gokaro jbt, tipujes bas visoko
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Nekad se govorilo da je zvezda u evropi gora od babe na svadbi, jer baba na na svadbi odigra posteno bar 2-3 kola. Ove novije generacije zvezde sve gore, ali samo nek se slavi bari.
                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post
                            Ono kao uvek moze i gore Secam se vas i Samroka. Ista prica..
                            To je bio pej of lige evrope vi tu niste bili 7 godina, a kad ste se ono zadnji put plasirali u grupnu fazu negde u evropi to ce jos malo postati mit.
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • Originally posted by cleoo View Post
                              To je bio pej of lige evrope vi tu niste bili 7 godina, a kad ste se ono zadnji put plasirali u grupnu fazu negde u evropi to ce jos malo postati mit.
                              Nemoj bit' budala. Ne kapiras poentu sine.. Zajebi celu pricu.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Ricpa brisi postove I onako to planiras

                                Kako smo jebeno tuzni. Iskreno mi je i drago, zbog idiota u klubu, ali mi je isto i krivo zbog Rajka. Mogli 10 da prime..

                                Slusaj ovog svaki rezultat moze da se nadoknadi
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X