Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prva jača i ozbiljnija ekipa će pokazati da se neosnovano digla euforija i neki od igrača se prerano dizu u nebesa.
    Imamo dosta slicnih igraca u sredini, fizicki i po konstituciji vrlo slabih, defanzivno tanki, vole loptu i igru bez kontakta, a toga nece videti u evropi.
    Spica nemamo, fale bekovi, ozbiljan half,centralni vezni (visok, jak u skoku i duelu).

    Comment


    • Originally posted by L a z a R View Post
      Prva jača i ozbiljnija ekipa će pokazati da se neosnovano digla euforija i neki od igrača se prerano dizu u nebesa.
      Imamo dosta slicnih igraca u sredini, fizicki i po konstituciji vrlo slabih, defanzivno tanki, vole loptu i igru bez kontakta, a toga nece videti u evropi.
      Spica nemamo, fale bekovi, ozbiljan half,centralni vezni (visok, jak u skoku i duelu).
      ok ok

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        ok ok
        Sve u pravu čovek. Napred tuga, bekovi haos.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Mnogo ovo lako izgleda.

          Aca Magiko doktor ove igre, tata.

          Sa Spidijem i nisam toliko odisevljen. Lici mi po stilu igre na Srdjana Plavsica.

          Comment


          • Pa šta je to novo rekao kao da nismo znali


            Sent from my iPhone using... using my brain cells

            Comment


            • Terzic je odlican tim napravio. Bice ovo jos jedna titula. Sa Milojem i Evropa, ali kontinuitet dobrih igara da se nastavi.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Kojim Milojem?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Mi smo na današnjoj utakmici stvorili više prilika nego za cijelu prošlu polusezonu [emoji4]
                  Katai je vidna razlika.
                  Sporidon iznenađenje, za promjenu prijatno.

                  Comment


                  • Deki hoce stopera Arisa.
                    Sramota je da mu se ne dovode igrači na vreme.
                    Inače ima informacija da će do kraja meseca biti velikih promena u našem klubu, videćemo da li je ta priča samo trač.

                    Comment


                    • Originally posted by FKCZ View Post
                      Deki hoce stopera Arisa.
                      Sramota je da mu se ne dovode igrači na vreme.
                      Inače ima informacija da će do kraja meseca biti velikih promena u našem klubu, videćemo da li je ta priča samo trač.
                      Igrači ne dovode na vreme? Jul je kasno za pojačanja kao što su Kanga, Spidi i Katai? Ili avgust za šestog štopera tima?
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Katai je toliko konkretan igrač. Ko zna kakvu karijeru je sebi uskratio svojim načinom života. Kakav Marin kakve pm.

                        Comment


                        • Tehnički su blizu, ali Marin je jednostavno imao hendikep fizikalija. To mi je uticalo na karijeru jednako kao i životni stil Kataiia [emoji23]

                          Comment


                          • Nije kasno, Deki je doveo 4 igrača od kad je došao i svi su dobri. Ali mi za 20 dana igramo prvi meč i treba nam stoper što pre.

                            Comment


                            • Odbrana Radničkog neobjašnjivo indolentna, nikakvu realnu sliku ne može da da ova utakmica o mogućnostima novog zvezdinog tima.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Makeda

                                dobro ili lose?

                                ja ne znam, mozda se ispostavi kao dobar, uvek vise volim latinsku krv od africke zbog loco mentaliteta.

                                Comment

                                Working...
                                X