Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa to se i on pita u vezi sa novinarima. Niko ovde ne napada Zvezdu već novinare(pomalo) i Savez koji rade u korist Zvezde.

    Prisnilo mu se šta? U kom trenutku je rekao da je neko iz Zvezde tražio promenu pravila ili da nemaju nijednog igrača u reprezentaciji?

    Taj deo o onomalovažavanju jeste problematičan, i nije korektan. To je jer on predpostavlja da se sve ovo desava jer je Zvezda docekala prolece u LE. Ali da ponovim, nije napao Zvezdu(iako je pominjana) već one koji rade u njenu korist.

    A činjenica je da bi promena pravila u ovom trenutku isla direktno vama u korist, kao i ova druga situacija o kojoj je pricao.
    Last edited by mark !t zer0; 29-01-21, 14:29.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Pa on priča u intervjuu kako se sve radi u korist jednog kluba jer je Zvezda Srbija.

      Zar to ne aludira da je neko iz Zvezde tražio promenu pravila pred utakmicu sa Milanom?

      I nije se savez oglasio povodom ovog pitanja.

      Na Areni je bio gost Matijašević. Pokrenula se ova priča i on je izneo svoj stav a ne stav saveza.

      Comment


      • Ne aludira.

        Pa bilo bi lepo da se oglasi i razjasni sve dileme. Sta znaci da ce promena pravila biti "brzo" i zasto nema nijednog igraca Zvezde u reprezentaciji. To bi resilo sve dileme, i ne bi mi mlatili praznu slamu ovde.

        A u kom svojstvu je bio Matijašević gost?
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Meni više aludira na to da ljudi koji odlučuju navijaju za Zvezdu na primer.
          Last edited by mark !t zer0; 29-01-21, 14:38.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by kljakav, ali živ View Post
            Ne aludira.

            Pa bilo bi lepo da se oglasi i razjasni sve dileme. Sta znaci da ce promena pravila biti "brzo" i zasto nema nijednog igraca Zvezde u reprezentaciji. To bi resilo sve dileme, i ne bi mi mlatili praznu slamu ovde.

            A u kom svojstvu je bio Matijašević gost?
            Bio čovek ispred saveza ali valjda ima pravo na svoj stav.

            Ti bre ko da hoćeš revoluciju da podigneš zbog ovoga Kljakavi ('bem ti nik, izvini al sam si ga birao).

            Comment


            • Originally posted by kljakav, ali živ View Post
              Meni više aludira na to da ljudi koji odlučuju navijaju za Zvezdu na primer.
              Kokeza počeo navijati za Partizan zbog sukoba sa Terzom.

              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post
                Kokeza počeo navijati za Partizan zbog sukoba sa Terzom.
                Valjda su se pomirili. Čak i Terza strao na stranu Kokeze i napao Vidića. Sad je ave kako treba.

                Ma ja samo hoću da kažem da je Stanoje u pravu iako je način na koji je nastupio problematičan. Ali valjda ne zna drugačije. No, ajde da vidimo šta kaže Savez i šta će se dalje dešavati.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Ako promene do utakmice sa Milanom ili do kraja sezone, obećavam ti da ću ripnuti sa Beograđanke.

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post
                    Ako promene do utakmice sa Milanom ili do kraja sezone, obećavam ti da ću ripnuti sa Beograđanke.
                    AMan bre Stojančo, nemoj posle da "krijem" postove.....skrinšotuj ovo mark it zer0...da vidim koj će ti razvlači čaršav kod Red star šopa, a skuplja te po Masarikovu...
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Sad sam hteo da napišem - vrlo hrabra izjava obzirom da sam siguran da dobro zna gde živi i šta je sve moguće.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ja sam hrabar čovek, ako se to desi vatam maglu, ovaj, pardon, htedoh napisati ispuniću obećanje.

                        Comment


                        • Karamazov 01.02.2021.

                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Karamazov 01.02.2021.

                            Comment


                            • Ako promene pravilo na pola sezone to je skandal, užas, najsramniji čin bilo koga, bez obzira u kome to pravilo bude koristilo.

                              Pa to se ne događa ni u opštinskim ligama.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Ako promene pravilo na pola sezone to je skandal, užas, najsramniji čin bilo koga, bez obzira u kome to pravilo bude koristilo.

                                Pa to se ne događa ni u opštinskim ligama.
                                Славиша Кокеза, председник Фудбалског савеза Србије рекао је данас да се било каква фудбалска правила неће мењати током сезоне.
                                - Фудбалски савез Србије је озбиљна и независна организација која не подлеже било каквим притисцима и која се придржава важећих правила и прописа. Самим тим ниједног тренутка нисмо разматрали било какве промене током сезоне - рекао је Кокеза за Танјуг.

                                Исто тако увек смо отворени за предлоге клубова, како Црвене звезде и Партизана, тако и осталих који имају значајну улогу у српском фудбалу, наводи први човек ФСС.

                                - Нагласио бих да ниједног тренутка са руководством Црвене звезде нису вођени формални или неформални разговори о промени правила о броју странаца. О томе сам неформално разговарао са директором Партизана, али без било каквих иницијатива да се тако нешто промени у овом моменту. Уколико у будућности ФС Србије званичним путем добије такве захтеве, онда ћемо их разматрати пред орагнима Савеза који су за то одговорни - истакао је Кокеза.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X