Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na treningu dok si bio Stojke...

    http://www.telegraf.rs/sport/1507012...i-partizanovcu

    Comment


    • opet bruka...stvarno losa igra a da nepricam za nase napadace...od kako smo primili drugi gol nismo odigrali dva pasa da valja a kamoli zaprijetili...jednostavno nas fudbal je dno dna i tu ocigledno nema lijeka...

      Comment


      • Prijateljstvo navijača beogradske Crvene zvezde i moskovskog Spartaka i privrženost Moskovljana našoj zemlji je odavno poznato, ali u subotu su to oni potvrdili na još jedan, upečatljiv način.



        Naime, utakmica ruske Premijer lige između Spartaka i Kubana, završena rezultatom 1-1, ostaće upamćena i po ovom velikom transparentu koji su razvili navijači domaćeg tima, a na kome je pisala poruka iz naslova:

        ''Srbijo, sestro moja, nikad nećeš biti sama!''

        Osim toga, navijači Spartaka su skandirali ''Kosovo je Srbija'', a sve povodom 16 godina od bombardovanja Srbije od strane NATO pakta, pa je istaknut i još jedan veliki transparent: ''Beograd, mart '99, pamtimo...''

        Izvor:Sportske net
        Last edited by jovan; 05-04-15, 17:44.
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Neki link za tekmu
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • http://www.sports-x.net/watch/arena1

            Comment


            • http://crvenazvezdafk.com/sr/vesti/n...uka%C5%A1.html

              Počivaj u miru.

              Comment


              • Grof novi trener.
                www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                Comment


                • zanimljivo...sta li njega privuce u ovom trenutku u zvezdu

                  Comment


                  • Božović mora da je mnogo očajan kada je došao kod nas

                    Comment


                    • http://redstarfamily.info/2015/05/29...a-ga-prihvate/

                      Comment


                      • Ovo je problem godinama unazad, zbog toga što se trener mnogo ne pita ne napravimo ništa. Da vidimo sada da l iće se nešto promeniti, Grof je dobar trener, imao je uspeha u Rusiji ali ove godine je zatajio pa je dobi otkaz, kod nas bi trebao da uspe ako ima ovlašćenja, ipak je to samo Jelen Super liga.

                        Comment


                        • Sa konja na magarca

                          Ne znam što će mu ovo ali eto nadam se da će uspjeti nešto uraditi i promjeniti neke stvari, barem na kratko.

                          Comment


                          • Originally posted by Dule Krtola View Post
                            Sa konja na magarca

                            Ne znam što će mu ovo ali eto nadam se da će uspjeti nešto uraditi i promjeniti neke stvari, barem na kratko.
                            "Ja o pozivu Zvezde ne razmišljam i ne pregovaram i ako sam slobodan kada me moj klub pozove postoji samo jedan odgovor na poziv mog kluba. On je DA i ODMAH."
                            Da ti odgovorim.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Da ti odgovorim.
                              Ma svaka njemu čast, ipak nije mala stvar doći u Srpsku ligu i to iz Ruske u kojoj si proveo, koliko već godina, 3,4. Nije mala stvar i to nije vodio neke timove, već dobre, jake i ozbiljne timove.
                              Grof je ozbiljan trener i složićeš se da je on trener za neke veće i ozbiljnije klubove, a ne za ove naše terene(lige) đe svak radi šta hoće i igra se sve osim čistog fudbala. Al dobro, ipak želja je nešto što se treba poštovati i cijeniti.

                              Comment


                              • Ma dosao covek u ligu gde ce zatvoriti 85% utakmica,jos ako ne uzme titulu bice najuren bezveze.Ali opet svaka mu cast sto se odazvao u ovakvom trenutku i dosao u ovo ruglo od prvenstva.

                                Comment

                                Working...
                                X